Witaj!

Karta postaci Shaun Ryan - Uczeń Klasa 1
grvcekXD
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Shaun Ryan

[Obrazek: 34IJ76Y]
                                                           https://imgur.com/a/34IJ76Y

STATUS KRWI
75%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 12

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę inteligentną oraz chytrą. Jeśli ktoś stanie mi na drodze jestem w stanie zrobić wszystko żeby zniknęła. Jestem mściwy lecz koleżeński.

HISTORIA POSTACI:
Rodzice Shaun'a byli czarodziejami z dosyć starymi poglądami, on tak samo jak oni gardzi mugolami i szlamami. Wychowywał sie w biednej dzielnicy pod okiem swojej babci rodzice nie poswiecali mu praktycznie czasu przez co nie czuje sie kochany i nie wie co to milosc. Reakcja Shauna że jest  czarodziejem nie była specjalnie wymarzona wiedzial kim sa jego rodzicami i mial takie podejrzenia.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję z powodu dwóch dużych błędów:

1. Rodzice postaci nie mogli być śmierciożercami, ponieważ od upadku Voldemorta nie ma żadnych śmierciożerców. Ten fragment historii musi zostać zmieniony.
2. Na zdolność porozumiewania się z wężami należy mieć specjalną zgodę z panelu, bez tego nie można przypisać postaci takiej umiejętności.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu na Discordzie: Vildan#1033


Karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: GnXTpe2.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!

Uwaga! Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.