Witaj!

Karta postaci Luiza Potter - Uczeń Klasa 1
Luiza Potter
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Wrz 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Luiza Potter



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn Baker Street 9

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
                                                                            Gryffindor
CHARAKTER POSTACI:
Lubi pokonywać przeszkody i pomóc innych.  Robienie głupot to jej specjalność, ale nie można zapomnieć, ze w głębi duszy jest wrażliwą mała dziewczynką.

HISTORIA POSTACI:


Ojciec był czarodziejem o czystej krwi, ale mama mugolką. Poznali się pod sklepem w Londynie.

-----
Dowiedziała się poprzez rodziców bo oni jej o tym opowiedzieli.
-----
Gdy Luiza podeszła do kuchni bardzo  chciała coś zjeść, wiec zajrzała do lodówki, ale tam nic nie było. Pomyślała sobie o torcie który by zjadła, ale go nie ma, nagle on się pojawił. Dziewczyna zszokowana co się stało szybo pobiegła do rodziców.
- B-Bo tort mi się pojawił, jak czary jakieś - za jąkała się
- Oj tak Luizo, bo jesteś czarodziejem jak ja - uśmiechnął się tata dziewczynki i ja przytulił - choć na lody musimy to uczic.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Cześć! Na ten moment wstrzymuję kartę postaci.

1. Potter jako nazwisko kanoniczne nie może być wykorzystane przy tworzeniu postaci, tak więc jest to element do zmiany.
2. Proszę o bardziej szczegółowe rozpisanie charakteru postaci, ponieważ na ten moment ciężko jest przydzielić postać do jakiegoś domu.
3. Magia również ma swoje prawa - nie da się wyczarować jedzenia z niczego, dlatego sposób objawienia mocy u dziewczynki jest także do zmiany.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu poprzez Discord: Vildan#1033

EDIT: Czas na poprawę minął, w związku z tym odrzucam kartę postaci, a w przypadku chęci ponownego stworzenia postaci napisz nowy wątek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.