Caroline Bloomflick | Karta postaci
Mathef
Czarodziej
Posty: 8
Tematy: 4
Sty 2017
19
#1
Caroline Bloomflick
[Obrazek: ef3fceaf19c2fd2ba1da05d36de91aef.jpg]

Status Krwi:
75%


Miejsce urodzenia: 
Irlandia, Szpital św. Patryka w Dublinie

Aktualne miejsce zamieszkania:
Dublin

Wymarzony dom w hogwarcie:
Hufflepuff

Charakter i wygląd:
Carol na pierwszy rzut oka wygląda jak każda ruda dziewczynka w jej wieku. Skóra blada pokryta piegami, włosy długie najczęściej zawinięte w jeden warkocz. Jedyne co wyróżnia ją spośród rówieśników to jej niespotykany kolor oczu, blado-szary odziedziczony po matce. Co do charakteru, Caroline jest specyficznym dzieckiem. Każdy kto widzi ją poraz pierwszy stwierdza w niej ADHD, co po części jest prawdą. Lina jest pełną energii i radości dziewczyną, która ma zupełnie inne spojrzenie na otaczający ją świat. Ekscytuje się praktycznie wszystkim co porusza jej zmysły, nieznany i ciekawy dźwięk, niecodzienny zapach i smak, nawet brzydkie i na pierwszy rzut oka odpychające rzeczy dla niej są czymś ciekawym i fascynującym. Caroline nie rozumie złych intencji innych ludzi przez co często wpada w tarapaty. Uważa że nie ma złych ludzi i z każdego może zrobić przyjaciela. Dziewczynka rzadko płacze nawet gdy ktoś ją zrani psychicznie, lub fizycznie. Uważa że płacz to żołnierz smutku a smutek jest wrogiem wszechświata z którym trzeba walczyć.

Historia:

Caroline urodziła się w Irlandii wczesnym latem, aczkolwiek ten dzień był jednym z najgorętszych w roku. Jej matka nienawidziła upałów więc rodzenie w takich okolicznościach było dla niej katorgą, która jednak nie poszła na marne gdyż Caroline urodziła się cała i zdrowa. Matka ucieszyła się gdy zobaczyła piękne oczka dziewczynki które zostały po niej odziedziczone, jak i kłębek włosków na główcę które zaś odziedziczyła po ojcu. Wracając do jej matki, która wyglądem przypominała Else z Frozen, gdyż miała śnieżnobiałe włosy i oczka, prawdopodobnie odziedziczone po jej rodzie, gdyż była czystokrwistą osobą, wyglądała jak słaba i krucha osoba, lecz to były tylko pozory, gdyż tryskała z niej energia, jak i nutka szaleństwa. Ojciec jednak nie był takim lekkoduchem jak ona, i w sumie to nawet lepiej, gdyż w większości musiał pilnować swojej luby by ta nie zrobiła sobie krzywdy. Co do jego wyglądu, wyglądał jak stereotypowy drwal, czyli Broda, muskuły, tatuaże i jego ulubiona koszula w czerwoną kratę. Był stanowczy i opiekuńczy przez co bardzo dopełniali się z matką. Caroline zaczęła pokazywać po kim odziedziczyła charakter już w wieku 2 lat gdy zaczęła już chodzić i mówić już co nieco. Wszędzie było jej pełno jak i było można ją usłyszeć w każdym zakamarku domu, śmiejąc się i biegając za psidwakiem który często się z nią zabawiał. Wraz z Matką wymyślały coraz bardziej szalone zabawy, przez co jej ojciec często musiał dbać o to by i jednej i drugiej nie stała się krzywda. Wiedział, że jego żona i jego córka inaczej patrzą na otaczający ich świat czym był bardzo zafascynowany, bo bez nich niemiałby aż tak urozmaiconego życia. Wracając do Caroline, dziewczynka poznała swoją moc w wieku 5 lat, gdy widząc małego kuguchara który utknął na drzewie próbowała pomóc mu zejść jednak gdy ta próbowała wdrapać się na drzewo ten wnet zaczął wchodzić dalej i dalej, aż w pewnym momencie nie złapał się gałązki i zaczął spadać. Caroline impulsywnie krzyknęła wyciągając do niego dłonie lecz była za daleko by go złapać. Na szczęście jej moc ujawniła się przez co tuż przed upadkiem na grunt kuguchar, dosłownie na sekunde zaczął lewitować. Dziewczynka była tak podekscytowana, że wracając do swego domu, by pochwalić się swoimi umiejętnościami upadła przy drzwiach i złamała sobie rękę. Późniejsze lata zlatywały jej szybko, dziewczyna uczyła się o hogwarcie jak i o podstawach magii by nie wyjść na głupka, choć nawet gdyby wyszła to pewnie skontrowałaby to śmiechem. W swoje 11 urodziny dostała list z Hogwartu i już nie mogąc się doczekać wyjechała do Londynu gdzie przesiadywał jej wujek i tam zaczęła przygotowania do swojej przygody w Hogwarcie

Informacje Dodatkowe
Jest Leworęczna
Jedyną rzeczą którą się boi to jej matka która wygląda na wkurzoną
Lubi gapić się na ludzi w celu dowiedzenia się czegoś o nich
Lubi czytać książki, lecz muszą być interesujące.
Nie lubi teorii, woli praktykę.

Vildan
Fanka kawusiWeryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: N8E9j5b.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!

Uwaga! Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.