Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia - DeoD
DeoD
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Arthur Tailson

Miejsce urodzenia: Londyn

Czystość krwi [10%,25%,50%,100% pamiętaj że przy tym ostatnim podanie musi być idealne]:50%

Historia postaci Pewnego dnia w Londynie urodził się Arthur. Był to chłopiec był bardzo lubiany w mugolskiej szkole. Jego ojciec pracował w fabryce Fasolek Bertiego Botta a matka która jest mugolem jako księgowa. Jego rodzice byli pracowici dzięki czemu z roku na rok jego rodzina zarabiała więcej i więcej pieniędzy. Aż pewnego dnia chłopak po prostu nagle zmienił ołówek w gumę do żucia. Bez wahania zaczął ją żuć. Wszyscy myśleli że żuł zwyczajną gumkę do ścierania. Od tamtej pory był uważany za dziwnego... Pewnego dnia gdy tak Arthur siedział na krześle w swoim pokoju sowa przyleciała do jego domu. A dokładniej do niego! Dała mu list i bez wahania się odleciała. Wkrótce kupił wszystkie potrzebne przedmioty i już gotów był do wyjazdu. Wydawało się że najtrudniej będzie wytłumaczyć matce gdzie jej syn przepadnie na cały rok szkolny. Ale jednak dała się przekonać że jej syn chce się uczyć w prywatnej szkole z internatem o dużo lepszym poziomie nauki niż w szkole do której chodził wcześniej. Wkrótce po tym w wieku 11-stu lat wyjechał do Hogwartu.

Wygląd postaci Ma włosy koloru czarnego. Jest dość wysoki, ale nie ma zbyt dużo mięśni. Ma oczy koloru brązowego. Jego włosy nie są zbyt długie ale nie są też krótkie. Nie posiada żadnych znaków szczególnych. Preferuje bluzy z kapturem oraz luźne dżinsy. Uwielbia też nosić czapki.

Cechy charakteru Arthur jest raczej spokojnym chłopcem. Nigdy za dużo nie mówił. Trudno też zawiera nowe przyjaźnie. Jest pomocny i uczynny ale nie kiwnie palcem póki nie będzie mu się to opłacać. Jest raczej typem osoby, która woli raczej najpierw robi niż myśli. Stara się nie reagować na zaczepki ale jeżeli ktoś obrazi jego bliskich to stanie w ich obronie.

Zainteresowania Arthur interesuje sie Quiddichem. Jednak zdecydowanie woli go oglądać niż grać. Lubi też czytać książki szczególnie te o likantropii. Dlatego jego ulubione przedmioty to bedą prawdopodobnie ONMS i OPCM gdzie będzie mógł się dowiedzieć czegoś więcej o wilkołakach.

Rodzina postaci
George - ojciec Arthura
Lucy - matka Arthura


[OOC]
Nick w grze: DeoD


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Zwiedziłbym od szkołę, żeby się nie zgubić gdy będę się spieszył na lekcję. Postać nie będzie jakoś tak super rozmowna, ale nie bez przesady.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: Akcje w świecie gry np. *Ziewa*, *Poci się* oraz oraz rozmowy mojej postaci z postaciami innych osób np: Witaj Arthur! Witaj Jon!

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Akcje poza światem gry np. (Mama mnie woła na obiad) (Znowu kichnąłem i oplułem monitor)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Wpisałem Harry Potter na youtubie i w pewnym momencie wyskoczyło Hapel.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Adam i jest z 1 klasy. Jest tutaj nowy tak samo jak ty i wstydzi się rozmawiać z innymi. Jeżeli porozmawiasz z nim na luzie i spróbujesz się z nim zakumplować, chętnie ci pomoże. Wyższy krukon to Terry i jest siódmoklasistą. W rozmowie jest dosyć oschły i bije od niego respekt. Najtrudniej będzie ci wyciągnąć od niego pomoc ponieważ musisz sam wymyśleć w jaki sposób masz go przekonać. Zaś niższy krukon to Edward. Chodzi do trzeciej klasy jednak ciaglę siedzi w książkach i nie kontaktuje co dzieje się wokół. Jeżeli uda ci się zwrócić jego uwagę napewno ci pomoże. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej na boisko.

*Podchodzi do Krukona czytającego książkę*
[A]Witaj czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie znajdę boisko?
*Nie zareagował na pytanie Arthura*
[A]Czy mógłbyś wskazać drogę prowadzącą na boisko? *Zapytał Arthur tym razem głośniej i bardziej stanowczo*
*Krukon mrucząc coś pod nosem dalej czyta książkę*
*Zasłonił dłonią stronę w książce Krukona*
*Krukon spojrzał na Arthura*
[E]Dlaczego zasłaniasz moja książkę?
*Zabrał rękę*
{A]Nie zwracałeś na mnie uwagi a zadałem pytanie.
*Krukon zamyka książkę*
[E]Wybacz zaczytałem się. Mógłbyś powtórzyć pytanie?
[A]Czy mógłbyś wskazać mi drogę prowadzącą na boisko? *powiedział Arthur z zniecierpliwieniem w głosie*
*Krukon wstaje*
[E]Mogę Cię tam nawet zaprowadzić.
[A]Byłoby miło. Pewnie bym się zgubił czy coś...
[E]To idziemy? *machnał ręką na Arthura*
[A]Pewnie. *uśmiechnął się*
*Krukon i Arthur ruszyli w stronę boiska*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
(!!!)
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Akcja RP ładnie napisana, lecz Historia postaci, Charakter oraz Opis Wyglądu wieje pustką. Dopisz w tych trzech punktach po pare zdań. W wyjaśnieniu tego czym jest IC dopowiedz pewną sprawę, gdyż nie zapisujemy tego jedynie w gwiazdeczkach. Całość WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz trzy szanse


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez prywatną wiadomość.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#3
Nooo... Niech już będzie. Akceptuje Cie, nowy Krukonie(Ravenclaw).


Chciałbym także podziękować za możliwość sprawdzenia twojego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.