Witaj!

Ankieta: Czy chciałbyś wprowadzenia potworów inspirowanych innymi uniwersami fantasy niż Harry Potter?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
48.39%
30 48.39%
Nie
51.61%
32 51.61%
Razem 62 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ankieta Mistrza Gry nr 1 - Inne potwory
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#1
Ankieta Mistrza Gry do Graczy

Jako, że wśród pewnych grup ludzi grających na serwerze pojawiło się dziś pewne zagadnienie, pragnę jako Mistrzy Gry uczestniczący w tamtej dyskusji zapytać także was tutaj o zdanie.

Czy chcielibyście, by na serwerze pojawiły się jako unikalne (lub też bardziej pospolite, zależy o których byłaby mowa) stworzenia inspirowane innymi uniwersami fantasy niż Harry Potter? Nie byłyby one bezpośrednio przeniesione, tylko odpowiednio stworzone pod potrzeby naszych realiów i wtedy funkcjonowałyby.
Poza samymi akcjami IC, w których potwory te mogłyby siać zamęt w jakiejś okolicy, co najważniejsze pojawiłaby się nowa sprawa i szansa na zarobek - polowanie na potwory. Wiem, analogia do Wiedźmina pewnie ciśnie się wam na usta, ale nie o to chodzi, choć prawda - dość podobnie wygląda taki pomysł.
Doświadczenie serwera dowiodło, że stworzenia z sagi HP dają niewielki potencjał do eventów i akcji, tylko część z nich w ogóle się do tego nadaje - stąd wizja takiej zmiany.

Oczekuję, abyście się wypowiedzieli o swoim poglądzie na wprowadzenie takiej zmiany, mile widziane propozycje co jeszcze wy widzielibyście w sferze stworzeń jako pozytywne i dobre do dodania na Hapel. Proszę też o odpowiedź w ankiecie. Wink
Oczywiście chodzi o bardziej masowe wprowadzenie tych potworów, w większej ich ilości niż parę zaczerpniętych z różnych miejsc.

Pozdrawiam,
Mistrz Gry Hapel - Selvyn
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Przecież takie coś jest już od dawna xD
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#3
Ale nie w takiej formie o jaką pytam. Admin RP potwierdził, że wątki stworzeń spoza HP nie są rozwinięte na Haplu. A jak już, to w takich podstawowych formach jak np. wampiry itd. A nie o to mi chodzi. Wink
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
Mam tylko nadzieję, że będą to jakieś klimatyczne stworzenia a nie kikimory, kretoszczury i ścierwojady.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#5
Odpowiednio wykorzystane może stanowić spory plus w rozgrywce... Za.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Cytat:Doświadczenie serwera dowiodło, że stworzenia z sagi HP dają niewielki potencjał do eventów i akcji, tylko część z nich w ogóle się do tego nadaje - stąd wizja takiej zmiany.
Gdyby akcje na serwerze nie ograniczały się do ataków bestii biorących się z powietrza to nie potrzeba by było wgl. pytać o takie rzeczy. Nie wierzę że jak do puli stworzeń magicznych dojdzie ci strzyga, ghul czy też Golem z wiedźmina to do głowy ci przyjdą super rozbudowane akcje RP.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#7
Jestem na tak, ale... pod warunkiem że nie będą to postacie żywcem brane z innych sag (np. wiedźmin, skyrim, gothic itp). Może postacie wymyślone przez nas?
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#8
Nie patrząc, na serwerze nie wykorzystujemy nawet części potencjału stworzeń z HP, no ale skoro właśnie to, czyli dodanie stworzeń z innych uniwersów ma poprawić ludziom grę IC, by nie stali tylko przed 3 miotłami, wielką salą ŁOT EWA, to jestem na tak.
Deleted
Mugol


 
#9
Jeśli chodzi o mnie, jetem stanowczo przeciwny. Mamy sagę i mamy stworzenia (dużo stworzeń, dużo niebezpiecznych stworzeń), którymi nikt się nie interesuje i nagle, ni z tą i z owąd pojawiają się w świecie inne (bez odgrywania czegokolwiek) i robią cokolwiek. Potencjał stworzeń z sagi jest ogromny, szkoda tylko, że większość nie potrafi go dostrzec i docenić.
Silexan
Mugol


 
#10
Chciałem napisać dokładnie to co Eryk. Zgadzam się z nim w stu procentach, najpierw zacznijmy używać stworzeń z HP a potem dokładajmy nowe.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.