Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia poprawa nr2
Mr_Ezreal
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Cze 2015
0
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Ezreal Johnson

Miejsce urodzenia: Anglia, Londyn

Czystość krwi: 50%

Historia postaci:

Dwudziesty piąty  stycznia - Tego dnia miał urodzić się syn Mary i Jakuba. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Samochód był zatankowany i gotowy do jazdy. Był już dwudziesty szósty stycznia, a Ezreal nadal się nie rodził. Około godziny szesnastej tego samego dnia Mary zaczęły odchodzić wody. Gdy Jakub się o tym dowiedział błyskawicznie zaprowadził swoją żonę do samochodu i odpalił silnik. Jazda trwała około 16 minut. W Londyńskim szpitalu o godzinie 16:49 narodził się Ezreal. Jego dzieciństwo było normalne tak jak u każdego mugolskiego dziecka. Gdy Ezreal obchodził jego dziesiątych urodzin sprawił, że szyba w oknie zniknęła. Rodzice widząc to zamyślili się i powiedzieli mu, że jest czarodziejem. Długo nad tym rozmyślał, aż w końcu podczas jego jedenastych urodzin do jego pokoju przez okno wpadła piękna sowa z listem właśnie dla niego. Gdy przeczytał list natychmiastowo pobiegł do salonu by poinformować swoich rodziców o tym co się właśnie stało. Mary i Jakub bardzo się ucieszyli na wiadomość, że został przyjęty do szkoły magii. Jakub zabrał swojego syna na ulice Pokątną gdzie zakupili wszystkie potrzebne rzeczy bez których Ezreal nie mógłby się uczyć magii. Gdy nadszedł 1 września razem z ojcem i matką udał się na peron 9¾ na którym rozpoczął kolejny rozdział swojego życia

Wygląd postaci:

Ezreal jest chłopcem z mocno brązowymi włosami które często rozczochrane. Na jego twarzy wyróżniają się błyszczące niebieskie oczy i mały nosek. Jego uszy lekko odstają, a jego usta są małe i różowawe  Jest on szczupły i ma 154cm wzrostu co jak na jego wiek jest normalne. Na jego lewej ręce znajduję się blizna po nieprzyjemnym wypadku w wieku 8 lat. By ją ukryć nosi elegancki zegarek. Uwielbia się ubierać w koszulę i jeansy co nie zmienia faktu, że dobrze się czuje w dresach i t-shirtach.

Cechy charakteru:

Ezreal jest bardzo inteligentny, lecz jest nieśmiały. Dąży on do swojego celu choć czasem ustępuje. Wobec osób starszych zachowuje się kulturalnie i uprzejmie. Nienawidzi on osób znęcających się nad słabszymi za którymi często się wstawia. Niekiedy potrafi uderzyć, ale jak już to zrobi czuje się przykro i dąży by naprawić to co wyrządził drugiej osobie.  

Zainteresowania:

Interesuje się on eliksirami i obroną przed czarną magią. Nienawidzi transmutacji i wróżbiarstwa.
Często wykorzystuje wolny czas by poznawać coraz to więcej rzeczy o eliksirach i zaklęciach. Jego marzeniem jest zostanie wielkim alchemikiem.


Rodzina:

Mary Cambride[Matka, 37]
Jakub Johnson[Ojciec, 38]

[OOC]

Nick w grze: Mr_Ezreal

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Codziennie będę się uczył na lekcjach i poznawał nowe techniki magii. Oczywiście będę pomagał innym w zadaniach.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to czynności w grze np *Uśmiecha się* *Pisze w zeszycie* itp, polega to również na komunikacji z innym jako postać np "Cześć Adrian!"

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie
: OOC to akcja/czynność w realnym świecie np (Musze iść do ubikacji po już nie wytrzymam) itp

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Tak zdobyłem je podczas różnych zabaw w rodzinę(Tak bawiłem się w to) i podczas gry w GTA SA.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Całkowicie przypadkowo. Raz zachciało mi się wpisać w google "Serwer minecraft hogwart" aż natrafiłem na Hapel.pl

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Adam i jest z 1 klasy. Jest tutaj nowy tak samo jak ty i wstydzi się rozmawiać z innymi. Jeżeli porozmawiasz z nim na luzie i spróbujesz się z nim zakumplować, chętnie ci pomoże. Wyższy krukon to Terry i jest siódmoklasistą. W rozmowie jest dosyć oschły i bije od niego respekt. Najtrudniej będzie ci wyciągnąć od niego pomoc ponieważ musisz sam wymyśleć w jaki sposób masz go przekonać. Zaś niższy krukon to Edward. Chodzi do trzeciej klasy jednak ciaglę siedzi w książkach i nie kontaktuje co dzieje się wokół. Jeżeli uda ci się zwrócić jego uwagę napewno ci pomoże. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej na boisko.

[E]- Ezreal
[A]- Adam

[i][E]*Podchodzi do Adama*Cz...cześć.
[A]*Popatrzył na Ezreala* Wi..witaj.
[E] Jjestem Ezreal. A ty?
[A] Mił..ło mi. Ja jestem Adam.
[E] Wiesz może gdzie jest boisko?
[A] *Uśmiecha się* Oczywiście mogę cię tam zaprowadzić!
[E] To świetnie!
[A] *Ruszył w stronę drzwi wielkiej sali* To chodź za mną.
[E] *Patrzy na okno i rusza za Adamem* Oho, chyba będzie padać!
[A] *Spogląda na niebo* Chyba masz rację.
[E] *Na dziedzińcu pojedynkuje się Gryffon i Ślizgon* Kto twoim zdaniem wygra, Adam?
[A] *Spogląda na pojedynkujących się ludzi* Moim zdaniem wygra Gryffon
[E] Chyba masz rację.
[A] *Mijają dziedziniec* Interesujesz się eliksirami?
[E] *Widać błysk w jego oczach* I to bardzo!
[A] *Usatysfakcjonowany spogląda przed siebie* Już docieramy na miejsce.
[E] A może pójdziesz ze mną na mecz, Adam?
[A] *Zastanawia się* Noo... Dobrze. A kto dziś gra?
[E] Gryffoni i Ślizgoni.
[A] To idę z tobą.*Widać, że kąciki jego ust idą w górę*
[E] Ciekawe kto przegra.
[A] *Uśmiecha się szeroko* Przecież to oczywiste, że Ślizgoni.
[E] *Śmieje się* I to jak!
*Ezreal i Adam idą na mecz*

Czy przeczytałeś regulamin?:

TAK!

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.

(!!!)
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Dobry wieczór. Twoim podaniem zajmę sie ja, tak więc zacznijmy. Nie zgadzam sie na 80% krwi. W twojej historii występują liczne powtórzenia, jak także brakuje interpunkcji. To samo w charakterze i wyglądzie. IC nie są to tylko opisywane akcje. Akcja RP jest strasznie biedna. Rozpisz ją rozbudowując o tym o mimikę, pogodę, czy inne podobne rzeczy. Do Historii dodaj jeszcze fragment odebrania listu. Brakuje dolnej stopki. Brakuje akceptacji regulaminu.WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz trzy szanse


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez prywatną wiadomość.
Mr_Ezreal
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Cze 2015
0
Hufflepuff
#3
Poprawiłem.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#4
Noo... Poprawiłeś pewne rzeczy, lecz chciałbym byś jeszcze rozwinął charakter postaci. Dodatkowo mimika w akcji RP skupia sie w większości na "Uśmiecha sie, co niezbyt mi sie podoba. No i regulamin nie przeczytany.WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz dwie szanse


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez prywatną wiadomość.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#5
Reszte już odpuszczę. Pozostał do przeczytania jedynie regulamin, który zalinkuje ci poniżej. WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz jedna szanse


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez prywatną wiadomość.


//Link do regulaminu
Kliknij mnie!
Mr_Ezreal
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Cze 2015
0
Hufflepuff
#6
Dopiero teraz zauważyłem ten punkt regulaminu...

Poprawione!
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#7
No i git. Akceptuje Cie, nowy Puchonie(Hufflepuff).


Chciałbym także podziękować za możliwość sprawdzenia twojego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.