Witaj!

[R.I.P] Madeleine Lavenhart
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#1
Heart 

[Obrazek: Sr0blj5.png]

Urodzona: 1 czerwca **9 lat temu**
Miejsce urodzenia: Mugolski Szpital w Oslo
Miejsce zamieszkania: Dom rodziny Lavenhart



 Wygląd
  
Madi to urodziwa czarnowłosa dziewczynka o dużych niebieskich oczach i białej niczym śnieg cerze. Jest bardzo podobna do swojej mamy przez co wiele osób nigdy by nie powiedziało ze pochodzi z rodu Lavenhart. Mimo iż ma charakterystyczne dla tej rodziny włosy- kruczo-czarne i błękitne oczy to na tym kończy się jej podobieństwo. Ogółem jej ciało jest drobne, chudziutkie co spowodowane jest jej cukrzyca i tym ze jest na wiecznej diecie. Twarzyczka okrągła, często przykryta delikatnymi piegami przyozdobiona jest małymi ustami które są wiecznie wygięte w grymas smutku i zgrabnym noskiem na którym ma mnóstwo piegów. Na lewym ramieniu ma duża Blizne po wypadku z okresu kiedy była jeszcze noworodkiem. Zwykle można ja zobaczyć ubrana w ciemne ubrania w swoim ulubionym kolorze- kobaltowym. Nawet latem chodzi w bluzkach z długim rękawem, dżinsach i sportowych, dużych butach co od razu pokazuje że jest nietypową osobą.

4/6 lat (tutaj różnica są czarne, długie, proste włosy)
 
Obecnie (świetnie odzwierciedlające)


Historia


Ciepły świąteczny poranek był ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich pielęgniarek i lekarzy. W święto dzieci- 1 czerwca w mugolskim szpitalu w jednym z większych miast USA na świat przyszło nowe życie. A była nim malutka Madeleine.
Niestety nie było tak miło jak mogło się wydawać. Bo kiedy jeden człowiek przychodzi na świat, drugi musi umrzeć. W tym przypadku umarła matka- Claris. W jej ciele doszło do krwotoku wewnętrznego który spowodował że mała Madi wraz z tatą została sama. Ojciec jej przeżył to bardzo, między innymi na upamiętnienie swojej zmarłej narzeczonej nadał córce 3 imię- Claris.


Po trzech tygodniach spędzonych w inkubatorze Madeleine wraz z Kenneth’em, a właściwie Kenneth z Madeleine wyruszyli do wynajmowanego pokoju gdzie mężczyzna spędzał całe dnie z córką opiekując się nią a jednocześnie szukając pracy. Dopiero po jakimś czasie udało mu się odnaleść pierwszą prace, zaś zaraz po tym kolejną. Dwa etaty, plus wychowanie dziecka - było cięzko. Po kilku miesiącach udało mu się uzbierać odpowiednią kwotę aby opuścić miejsce śmierci Claris, i przeprowadzić się do Londynu.

Tam też życie Madi wiodło się samotnie aż do uzyskania przez nią roku. Bo wtedy poznała swoją mamę. A właściwie kobietę, żonę taty i przyszywaną mamę- choć o tym ze jest przyszywana maleństwo do teraz nie wie. No więc w życiu małej pojawiła się mama która Madi pokochała. Z resztą z wzajemnością, gdyż kobieta wprost przepadała za dziewczynką. Niestety nie było to wcale takie fajne gdyż między innymi przez nadopiekuńczość owej kobiety dziewczynka jest z charakteru taka, jaka jest.

Kiedy Madi skończyła 3 latka wydarzyły się kolejne ważne w życiu dziewczynki rzeczy. Na świat przyszła jej siostrzyczka- Sophie, którą dziewczyna od razu pokochała. I tak kilka dni po urodzinach wydarzyło się również coś przykrego- bo w życiu potrzebna jest równowaga. Okazało się że Madeleine choruje na cukrzycę i stwierdzono u niej tzw. 4% choroby zwanej ADHD. Był to ogromny szok dla rodziny, jak i dla samej dziewczynki, bardzo ją to zmieniło. Ojciec jednak nadal jej nie opuszczał i kochał najmocniej właśnie taką, jaką jest co bardzo pomagało w początkowych stadiach leczenia.

Dwa lata później w rodzinie Lavenhart Madeleine żyła już spokojnie wraz z siostrzyczką i malutkim, rocznym braciszkiem który urodził się w między czasie. Dziewczynka jednak nie była wcale taka normalna stąd też nadopiekuńcza mama nie pozwalała jej bawić z innymi dziećmi co odcisnęło ogromny ślad w psychice dziecka.
  Podczas krwawego księżyca umarła z rąk wampirzycy. 


Charakter


Madeleine to specyficzna osóbka. Przez jej lekkie ADHD i problemy z wczesnego dzieciństwa związane z nadopiekuńcza jej matki jest skryta, tajemnicza i lecz obserwując ja przez dłuższy czas można zauważyć ze jest nadpobudliwa i nieufna.. Nawet jeśli ktoś przyjacielsko do niej zagada to Madeli odprawi go z kwitkiem wzrokiem który gdyby mogl uśmierciłby wiele osób a następnie uciekając do jakiejś dużej komnaty choć dla dorosłych potrafi być uroczym, grzecznym dzieckiem.  Warto tez zauważyć ze trudno zdobyć jej zaufanie lecz gdy ktoś już je zdobędzie może w 100% powiedzieć ze dziewczynka jest idealną przyjaciółką. Kolejnymi cechami które już teraz można u niej zauważyć to spryt i niebywała inteligencja przemieszana z zainteresowaniem nauka które tworzą ogromna ciekawość świata w tej małej główce. 


Zainteresowania

To cos co rodzina Mad chce najbardziej ukryć. Z pozoru cicha, dobrze wychowana dziewczynka z talentem muzycznym a w środku tajemnicza, rozmawiająca do zwierząt odmienna istota. Bo niektórzy twierdzą ze człowiekiem nie można jej nazwac. Wiec jak to już tu wspomniałam Madei interesuje się… zwierzętami. A w szczególności tymi niebezpiecznymi. Dodatkowo uwielbia las i często bywało ze uciekała rodzicom by dostać się do pobliskiego od domu lasu i śledzić zwierzęta od których każdy normalny człowiek by uciekał. Dodatkowo uwielbia czytać, już w wieku 5 lat potrafiła płynnie to robić. I ostatnim jej zainteresowaniem jest muzyka- Madeli umie świetnie grac na pianinie.


Rodzina 
Niewymienieni: 
Claris Ellis- biologiczna matka, nie żyje
Andre John Ellis- dziadek od strony matki, los nieznany
Camilla Ellis- babcia od strony matki, nie żyje
(drzewko całe, łatwiej zobaczyć- KLIKNIJ TU  )



Ciekawostki
 
$Cierpi na cukrzyce typu 1, lekkie ADHD i wadę wzroku.

$Jej leki to: w poważnym stadium arachnofobia, i początkowym klaustrofobia.
$Łatwo ja wyprowadzić z równowagi.
$Zawsze ma przy sobie kauczukowa piłkę, gdyż ze względu na chorobę musi ciągle mieć coś w rękach by być spokojna.
$Na 7 urodziny dostała od taty kota imieniem Karmazyn

$Nigdy nie bawiła się lalkami i nadal tego nie robi.
$Jej ojciec jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. I już w tak młodym wieku gotowa jest się za niego poświęcić




Postać na nick'u- Primrose
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Silexan
Mugol


 
#2
Lajk bo zappersugar Big Grin
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#3
Ładne, repka (bo kazała na skype)
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#4
Rajder01 napisał(a): (10.06.2015 21:13)Ładne, repka (bo kazała na skype)

Kc motzno
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Elenore
Azkaban




Posty: 35
Tematy: 2
Mar 2015

#5
Sil, tak brzydko, że tylko dlatego, że zappercukier ;/ ! Ja daje repke ogólnie za karte :3 <3
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#6
Z jej cech charakteru raczej lekkim ADHD nie można nazwać. Lekkie objawy ADHD ukazują się przez tiki nerwowe.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#7
merlin0 napisał(a): (10.06.2015 21:36)Z jej cech charakteru raczej lekkim ADHD nie można nazwać. Lekkie objawy ADHD ukazują się przez tiki nerwowe.

Są w ciekawostkach. A ADHD tak jak np. Down okresla się przez procenty. Kiedy procenty są niskie dziecko można nazwać deczko nadpobudliwym, lecz nie widac wyraźnych objawów choroby. W tym przypadku można ją zauwazyć (co napisałam w ciekawostkach) poprzez konieczność ,,robienia coś'' bez przerwy oraz trudności w zapanowaniu nad sobą.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Silexan
Mugol


 
#8
Elenore napisał(a): (10.06.2015 21:15)Sil, tak brzydko, że tylko dlatego, że zappercukier ;/ ! Ja daje repke ogólnie za karte :3 <3

Ale ja juz wiem że jak ona pisze to jest ładne Smile Więc bez czytania lajk poleciał a dopiero potem czytałem Tongue
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#9
@UPEJD

Dodano rodzinę i historię.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#10
Ładna karta :3 Kc mocno Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.