Każdy nauczyciel ma obowiązek podać daty i godziny swoich lekcji.
Pamiętajcie o rozkładaniu swoich lekcji a nie że wszystkie w sobotę a inne dni wolne.
Uwaga: codziennie od 18:30 do 19:00 są kolacje. To swoista przerwa - bez zajęć, ale jeżeli ktoś musi kombinować z czasem, może:
a) robić lekcje podczas kolacji
b) robić lekcje z przerwą
Poniedziałek:
Klasa I
Zaklęcia i Uroki 16.00-17.00
Transmutacja 17:00 - 18:00
Eliksiry 18.00-19.00
Klasa II
Zaklęcia i Uroki 17.00-18.00
Historia Magii 19:00-20:00
Klasa III
Zaklęcia i Uroki 18.00-18.30
Transmutacja 19:00 - 20:00
Wtorek:
Klasa I
Transmutacja 17:00 - 18:00
Astronomia 19:00-19:45
Klasa II
Astronomia 20:00-20:45
Numerologia 19:00-19:45
Klasa III
Transmutacja 19:00 - 20:00
Środa:
Klasa I
Historia Magii 19:00-20:00
OPCM 20:00-21:00
Klasa II
Transmutacja 17:00 - 18:00
Eliksiry 18.00-19.00
Wróżbiarstwo 19:10-20:10
Klasa III
Astronomia 19:00 - 19:45
Numerologia 19:50-20:35
Czwartek:
Klasa I
Językoznawstwo 18:30 - 19:15
Klasa II
Językoznawstwo 19:15 - 19:50
OPCM 20:00-21:00
Klasa III
Historia Magii 18:00-19:00
Wróżbiarstwo 19:10-20:10
Językoznawstwo 20:20 - 20:50
Piątek:
Klasa I
Zielarstwo 18.30 - 19.30
Latanie 20:00-21:00
Klasa II
Starożytne Runy 18:00-19:00
Smokologia 19:00-19:30
Zielarstwo 19.30 - 20.30
Klasa III
Eliksiry 18.00-19.00
Smokologia 19:30-20:00
OPCM 20:00-21:00
Sobota:
Klasa I
ONMS 16.00-17:00
Latanie 20:00-21:00
Klasa II
ONMS 17.00-18:00
Klasa III
ONMS 18.00-19:00
Starożytne Runy 19:00-20:00
Zielarstwo 20.00 - 21.00
Pamiętajcie o rozkładaniu swoich lekcji a nie że wszystkie w sobotę a inne dni wolne.
Uwaga: codziennie od 18:30 do 19:00 są kolacje. To swoista przerwa - bez zajęć, ale jeżeli ktoś musi kombinować z czasem, może:
a) robić lekcje podczas kolacji
b) robić lekcje z przerwą
Poniedziałek:
Klasa I
Zaklęcia i Uroki 16.00-17.00
Transmutacja 17:00 - 18:00
Eliksiry 18.00-19.00
Klasa II
Zaklęcia i Uroki 17.00-18.00
Historia Magii 19:00-20:00
Klasa III
Zaklęcia i Uroki 18.00-18.30
Transmutacja 19:00 - 20:00
Wtorek:
Klasa I
Transmutacja 17:00 - 18:00
Astronomia 19:00-19:45
Klasa II
Astronomia 20:00-20:45
Numerologia 19:00-19:45
Klasa III
Transmutacja 19:00 - 20:00
Środa:
Klasa I
Historia Magii 19:00-20:00
OPCM 20:00-21:00
Klasa II
Transmutacja 17:00 - 18:00
Eliksiry 18.00-19.00
Wróżbiarstwo 19:10-20:10
Klasa III
Astronomia 19:00 - 19:45
Numerologia 19:50-20:35
Czwartek:
Klasa I
Językoznawstwo 18:30 - 19:15
Klasa II
Językoznawstwo 19:15 - 19:50
OPCM 20:00-21:00
Klasa III
Historia Magii 18:00-19:00
Wróżbiarstwo 19:10-20:10
Językoznawstwo 20:20 - 20:50
Piątek:
Klasa I
Zielarstwo 18.30 - 19.30
Latanie 20:00-21:00
Klasa II
Starożytne Runy 18:00-19:00
Smokologia 19:00-19:30
Zielarstwo 19.30 - 20.30
Klasa III
Eliksiry 18.00-19.00
Smokologia 19:30-20:00
OPCM 20:00-21:00
Sobota:
Klasa I
ONMS 16.00-17:00
Latanie 20:00-21:00
Klasa II
ONMS 17.00-18:00
Klasa III
ONMS 18.00-19:00
Starożytne Runy 19:00-20:00
Zielarstwo 20.00 - 21.00
[Obrazek: https://i.imgur.com/nCaZTJu.gif]