Witaj!

Zaakceptowane Podanie Na Uczennicę - Yandere
XxFinalDestinyxX
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Maj 2015

#1
Podanie na Uczennicę!

[IC]
Imię i nazwisko postaci: Yandere Sakurasuo

Miejsce urodzenia: Manchester, Wielka Brytania

Status krwi: 50%

Historia postaci : W rodzinie Sakurauso już od dawna nie można było się doczekać nowej osoby w rodzinie. Nawet ich pies rodzinny chciał mieć nowego przyjaciela (A może przyjaciółkę?). Ale w końcu ten dzień nadszedł. Żona, która była mugolem, przekonała męża by urodzić dziecko w szpitalu. Niechętny Mąż (Później Ojciec) czarodziej, zgodził się. Niecierpliwie czekał przed salą na nowiny. W końcu, szpitalne drzwi się otworzyły i wyszedł lekarz, mówiąc, że to jest.. Dziewczynka!. Już nowy Ojciec miał za złe w środku, że ma córkę, bo zawsze chciał mieć synka. Po paru dniach cała rodzina wróciła do domu. Przez ten czas nic się nie działo oprócz tego, że Mała Yandere (Córka) bardzo szybko nauczyła się czytać i pisać. Moce magiczne objawiły się dopiero w wieku sześciu lat, kiedy to Matka weszła do pokoju Yandere ,i aż ją zamurowało! Otóż Yandere czytała książkę (Była mulem książkowym, A nawet nadal jest.) i przewracała strony.. NIE DOTYKAJĄC JEJ! Mama zaczęła się wypytywać jak ona to robi, A Yandere odpowiedziała tylko, że tak umie od dwóch dni i to jej bardzo pomaga. Tata ją pochwalił za zdolności, a był z niej bardzo dumny. Potem znowu nic się nie działo aż do jej 11 urodzin. W momencie kiedy miała zdmuchnąć świeczki, przez otwarte okno wleciała sowa, upuściła list na talerzu jubilatki i odleciała. Yandere chwyciła list i zaczęła piszczeć z radości. To był list do Hogwartu! I tak jej historia ciągnie się dalej...

Wygląd  postaci : No więc.. Yandere na pewno jest dosyć wysoką dziewczyną, można powiedzieć, że jest trochę wyższa od średnich dziewczyn. Ma dużo piegów na nosie, przez co w szkole mówią na nią ''Piegusek!!''. Na prawej ręce, bardziej na ramieniu ma bliznę po ugryzieniu przez dzikiego psa. Jest dosyć blada i nosi okulary bo ma popsuty wzrok od całodniowego siedzeniu przy książkach. Uwielbia nosić bluzy i zwykłe, najlepiej czarne jeans'y. Ma dziwnie kremowo - białe włosy od urodzenia. Nikt nie wie dlaczego.. . Ma szczupłą sylwetkę, jest trochę koścista. Jej oczy posiadają bardzo jasny kolor morskiego błękitu.

Cechy charakteru [Opisz charakter postaci, którą chcesz wykreować. Postaraj się napisać przynajmniej siedem, rozbudowanych zdań, to na pewno usatysfakcjonuje weryfikatora i pozwoli mu pozytywnie rozpatrzyć Twoje podanie!]: Yandere jest zwykle cichą dziewczyną, która ciągle jest zamyślona. Jest bardzo przyjazna i lubi zawierać nowe przyjaźnie. Jednak łatwo się denerwuje i wtedy jest ''inną'' Yandere. Jest wtedy wredna i zamknięta w sobie. Normalnie Yandere nie zawraca sobie głowy dowcipami, ale to się zmienia w jej urodziny, kiedy ma na dowcipy WIELKĄ ochotę. Nie przepada za takimi dziewczynami, które myślą tylko o jednym - miłość . Uwielbia przygody i wyprawy w nocy.

Rodzina postaci:

Matka - Amanda Sakurasuo
Ojciec - Irano Sakurauso
Jej wierny kompan pies - Moon Sakurasou


[OOC]
Nick w grze: XxFinalDestinyxX

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Otóż to mój pierwszy raz odgrywając w taki sposób role postaci, ale się nie poddam. Myślę, że Yandere będzie bardzo pomocna, no chyba, że ktoś ją zdenerwuje, to lepiej o niej zapomnieć.. Jednak Yandere będzie typem dziewczyny, która jest nieobecna, ale słyszy wszystko co jest obok niej.

Co to jest IC? [Podaj także przykład czynności, opisu otoczenia i zwykłej wypowiedzi]
IC to In Character czyli to co piszemy jako postać. Może to być czynność jak i wypowiedź postaci. Czynności zapisujemy w ''*'' np. *Zabiera książkę ze stołu*, a Czynności otoczenia w ''**'' np. **Pada deszcz*.

Co to jest OOC? [Podaj także prosty przykład wypowiedzi napisanej na chacie OOC]
OOC to Out Of Character czyli to co piszemy jako my, a nie postać. Używamy ''()''. Np. (No kurczę, Muszę lecieć bo mama każe mi iść z psem.. )

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?
Mam nieduże, zwykle z forum RP ale na 100% odnajdę się w takiej to fabule!


Odegraj rozbudowaną akcję IC w której pokażesz swój poziom Role Play i wiedzę na temat serii Harry Potter, akcja ma zawierać przynajmniej 12 linijek tekstu. Akcja musi rozgrywać się w Hogwarcie, w pociągu Hogwart Express lub na ulicy Pokątnej.

[Y] Yandere [M] Mashiro [S] Sprzedawca.

DZIEJE SIĘ TO W HOGWART EXPRESS!

[Y] *W wesołym nastroju podchodzi do PRAWIE pustego przedziału*
[Y] *Zaciekawiona zagląda do środka i zauważa dosyć wysoką dziewczynę o czarnych włosach*
[Y] Mogę się dosiąść? *Mówi wesołym głosem*
[M] No jasne czemu nie! *Odpowiada równie wesoło*
[Y] *Wchodzi do przedziału*
**Pociąg nagle skręca i Yandere spada na fotel naprzeciwko Mashiro**
[Y] Au... No nic. Ale te fotele są miękkie!
[M] No wiem!
[Y] Jak masz na imię? Bo ja to Yandere! *Zapytała patrząc na czarne włosy dziewczyny*
[M] Mashiro. *Powiedziała nieco znudzonym tonem*
[S] *Pojawia się w drzwiach przedziału z wielkim wózkiem słodyczy* Chcecie coś do jedzenia, ślicznotki?
[M] Niestety, nie mam pieniędzy..
[Y] Ale ja mam! Co chcesz, Mashiro?
[M] No.. Czekoladową Żabę..
[Y] *Przelicza pieniądze i się zastanawia* Hmm.. Idealnie starczy! Dwa razy Czekoladowe Żaby poproszę!
[S] Pierwszy raz, małe damy?
[M] i [Y] Tak!
[S] No to dwie czekoladowe żaby, Raz! *Wyciąga spod stosu Czekoladowych Żab dwie większe*
[S] Za pierwszym razem każdy dostaje większe żaby! Smacznego! *Wchodzi do przedziału i daje  dwie Czekoladowe Żaby Mashiro I Yandere*
[Y] i [M] Dziękujemy!!
[S] *Łapie wózek za rączki i oddala się od przedziału Mashiro I Yandere*

Czy przeczytałeś regulamin? POPRAWA! Oczywiście, Chociaż cały czas mi coś wylatuje z głowy ale czytam cały czas!

Obowiązuje przestrzegać regulamin zawsze i wszędzie! /\/\/\
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Wstrzymane, 3 dni i 2 szanse. Przede wszystkim masz regulamin do przeczytania. Akcja RP może być, ale weź w niej rozbuduj bardziej czynności w gwiazdkach. A co do wyglądu nie zgadzam się na niebiesko-czerwone oczy które są jakoś dziwnie przecięte na pół i po jednej stronie jeden kolor a po drugiej drugi. Zrób jednolity kolor oczu.
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

XxFinalDestinyxX
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Maj 2015

#3
Oczy naprawione, Gwiazdki przerobione i Regulamin przeczytany! Smile Ale czekam na ocene.
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#4
Podanie zaakceptowane!! Idealny dom dla Ciebie to
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.