Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#1
[IC]
Imię i nazwisko postaci: Crevan Lavenhart
Miejsce urodzenia: Oslo, Norwegia
Status krwi: 100%
Historia postaci: Matka Crevana, Maria należała do starego rodu czarodzeji którzy od zawsze uczęszczali do Durmstrangu. Jej rodzina maczała palce w czarnej magii jednak ona nigdy nie była tak jak reszta rodziny. Zakochała się w pewnym charłaku z pobliskiej wioski i potajemnie się z nim spotykała. Kiedy zaszła z nim w ciąże rodzice Marii postanowili zamordować Ernesta, charłaka który odważył się skazić łono pełnokrwistej czarownicy.
Ernest ostrzeżony przez Marię uciekł do Londynu gdzie znalazł pracę w The Timesie. Po urodzeniu Crevana, Maria zabrała wszystkie oszczędności i uciekła za morze do ukochanego. Jej rodzice wykleli ją z rodu jednak ona na to nie zważała. Ona i Ernest wzieli ślub i założyli wesołą rodzinkę i niedługo urodził im się kolejny syn. Crevan był za młodu urwisem i strasznie się niecierpliwił. Pewnej soboty Ernest wziął synów na ryby. Przez trzy godziny wyczekiwali i
nie udało im się złapać ani jednej. Zniecierpliwiony Crevan pomyślał że chce by się wkońcu coś złapało i nagle spodwody ryby same zaczeły wskakiwać do łódki.
Kiedy Maria się o tym dowiedziała powiedziała Ernestowi że trzeba go będzie wysłać do Szkoły Magii ponieważ jeśli nie opanuje jak panować nad mocą będzie
bardzo niebezpieczny. Kochająca matka nie chciała go wysłać do Durmstrangu ponieważ wiedziała że jej ojciec jest w bardzo dobrych stosunkach z tamtejszym
dyrektorem i Crevan nie będzie mieć spokojnego życia. Wraz z Ernestem postanowili wysłać go do Hogwartu. W dniu 11 urodzin Crevan otrzymał list.
Wygląd postaci: Crevan to dosyć wysoki chłopak o smukłej budowie ciała. Posiada wyrazistą twarz oraz jasno-zielone oczy. Posiada długie ciemne włosy które musi prostować ponieważ kręcą mu się w loczki czego nie cierpi. Preferuje luźne kolorowe koszulki oraz spodnie jeansowe i nie może ziścić faktu że ma ubrać szatę czarodzeji.
Cechy charakteru: Crevan jest od urodzenia cynikiem i rzadko podchodzi do czego poważnie. Rzeczy których się podejmie zwykle doprowadza do końca
nieważne jakie czynności mu w tym przeszkodzą. Jest strasznie ciekawski co w połączeniu z jego śmiałością nie daje zbyt dobrej kombinacjii. Posiada
zmysł detyktywistyczny i jest z niego mały filozof jednak jako introwertyk rzadko dzieli się z innymi swoimi poglądami i emocjami. Jest inteligentny
jednak zdarzają mu się sytuacje w których najpierw coś czyni zanim to przemyśli. Z góry optymistyczny ma problemy ze swoją naiwnością. Rodzice uważają
że ma wybujałą wyobraźnie jednak on uważa to za atut.
Rodzina postaci:
Ernest Lavenhart - ojciec (charłak)
Maria Barring - matka (czarodziejka)
Emiel Lavenhart - młodszy brat (czarodziej)
Aurora Lavenhart - młodsza siostra (nieujawnione)
I cała tam dalej rodzina Lavehartów

[OOC]
Nick w grze: merlin0
Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Zamierzam grać nim typowego ucznia. Za czasów mojej poprzedniej postaci nie miałem zbytnio kiedy grać uczniem
ponieważ kiedyś zaczynało się z rangą Nauczyciela.
Co to jest IC?: IC jest to czat w rozgrywkach RolePlayowych odpowiadający za świat wewnętrzny uniwersum. Z użyciem gwiazdek lub komend
/ me /do wykonujemy czynności w czacie IC
Co to jest OOC?: OOC to czat w rozgrywkach RP odpowiadajacy za świat zewnętrzny czyli realny. Wykorzystuje się go do rozwiązywania sporów IC, poprawek
czy rozmów z Administracją. Zapisuje się w gwiazdkach lub za pomocą odpowiedniej komendy
Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Tak zdobyłem je na tym serwerze oraz na innych.


Odegraj rozbudowaną akcję IC w której pokażesz swój poziom Role Play i wiedzę na temat serii Harry Potter,
akcja ma zawierać przynajmniej 12 linijek tekstu. Akcja musi rozgrywać się w Hogwarcie, w pociągu Hogwart Express lub na ulicy Pokątnej.

**Crevan miał zamiar poprostu przejść obojętnie obok dwójki uczniów którzy głośno się o coś sprzeczali jednak ten wyższy brunet nie pozwolił mu na to.
Zatorował mu drogę i rzekł**
[Uczeń1]Młody, powiedz mu że mój pomysł nie jest bezsensowny. *przyłozył ręcę do boków a następnie wskazał na mniejszego chłopca o blond włosach*
[Crevan]Eee.. *podrapał się po głowie* A na czym on polega? Bo trudno mi tak oceniać jak nie wiem co mam oceniać.
[Uczeń2]Ten idiota  *blondyn wskazał na wysokiego* ubzdurał sobie że jak zaprojektuje myślodsiewnie dla wielu osób i będzie tam zapisywać sny to
zrobi wielką karierę w mugolskim świecie kina.
[Crevan]Ee... to może wypalić. *przyznał rację wyższemu Crevan* Mój ojciec był mugolem i czasem mnie zabierał do kina to tamtejsze produkcje 5D zbijają furorę. Ekranizacja snów
to byłoby coś. Nikt nie potrafi wymyślić tak ciekawych rzeczy jak ludzki umysł.
[Uczeń1]No widzisz Larry, widać że młody jest inteligentny nie to co niektórzy...
[Crevan]Ale z drugiej strony *kontynuował* niektóre sny mogłyby być bardzo niekomfortowe, zniszczyć komuś życie. Do tego nie wiemy jak mugole
zareagowaliby na taką dawkę magii. Do tego dochodzi sprawa z Ministerstwem i ustawą...
[Uczeń2]HA! *przerwał mu wypowiedź* więc jednak miałem racje. Zrobisz to i pójdziesz siedzieć albo skażą cię na mugolizacje i łajno z twojego projektu.
[Uczeń1]Aj zamknij paszczę szukasz dziury w cały *odwrócił się i przeszedł się w tą i spowrotem* Może to jednak głupi pomysł.
[Uczeń2]*zaśmiał się głośno*
[Uczeń1]Czemu szczerzysz morde? *lekko zirytowany spytał niższego*
[Uczeń2]Bo sobie wyobraziłem masę mugoli oglądających twoje sny o Elizabeth *wybucha śmiechem*
[Uczeń1]A weź spadaj *odwrócił się na stopie i odszedł*
[Crevan]*kiwnął do niższego i ponownie zechciał wykonać czynność wcześniej mu przerwaną, czyli poszukiwanie sali Transmutacji*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak !!! (/\/\/\)
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Wstrzymuje, 3 dni i 3 szanse. Wszystko fajnie tylko rozbuduj trochę bardziej wygląd.
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#3
Poprawione
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#4
Podanie zaakceptowane!
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.