Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Garry
Azkaban




Posty: 8
Tematy: 3
Cze 2015

#1
Imię i nazwisko postaci: Matias Soft
Miejsce urodzenia: USA, Los Angeles
Status krwi [10%,25%,50%,100% pamiętaj że przy tym ostatnim podanie musi być idealne]: 100%
Historia postaci [Opisujesz do momentu pójścia do Hogwartu, czyli do 11 lat. Nie zapomnij opisać momentu ujawnienia się magii u twojej postaci. Nie powinna być krótsza niż 4 złożone zdania]: Matias urodził się w zwykłym mugolskim szpitalu, był to jeden z najzimniejszych dni w dziejach USA, mimo że był to brzydki dzień, rodzina Soft`ów niezwykle cieszyła się z  narodzin drugiego syna, którego nazwali Matias`em. W wieku 5 lat Matias dalej miał problemy z wymawianiem słów, wobec czego zatrudniono mu specjalną nianię Caroline. Rodzina nie wiedziała, że Caroline jest czarodziejką tak jak ona, dlatego starali się nie ukazywać jej swych zdolności nadprzyrodzonych, aż pewnego dnia rodzice Matiasa oraz jego brat wyjechali na zakupy, a chlopak został sam w domu z Caroline, był to słoneczny dzień, a Matias lubiał trochę czasem porozrabiać, dlatego zaczął wyrzucać rzeczy swojej niani z torebki, wpadła furię gdy zobaczyła że Matias zaczyna bawić się jej różdżką, wzięła ją szybko i w swym gniewie chciała ukarać Matiasa jakże to bolesnym czarem Crucio. Matias nie wiedział co ma robić, gdyż sam ledwo co wiedział od rodziców od magii, dlatego zaczął się miotać i krzyczeć do czasu aż niania wzięła różdżkę i chciała krzyknąć " Cru! ... " i w tym samym momencie Matias siłą woli ją przewrócił na głowę, upadła i uderzyła się o metalowe krzesło, natychmiast straciła przytomność. Po okołu 15 minutach do domu wrócili wystraszeni rodzice, a o dziwo Matias mówił bez jąkania co się stało. Natychmiast nianię postawiono przed Wizengamotem. Tego dnia ukazała się pierwsza nadprzyrodzona zdolność Matiasa. W wieku 9 lat Matias poznał swojego przyjaciela Robera, który był mugolem, ciężko było ukrywać Matiasowi ten sekret przed jego najlepszym przyjacielem, dlatego powiedział mu że za 2 lata jedzie do szkoły z internatem. Faktycznie, Robert załapał tą historyjkę. W wieku 11 lat niezwykle podekscytowany Matias czekał na peronie 9 i 3/4, czekał aż przyjedzie upragniony pociąg do raju zwanego Hogwartem.
Wygląd postaci [Opisz jak wygląda Twoja postać, w co lubi się ubierać, jakie ma rysy twarzy, ile ma wzrostu, może posiada jakieś znaki szczególne takie jak pieprzyk czy znamię? Postaraj się napisać przynajmniej pięć, rozbudowanych zdań, to na pewno usatysfakcjonuje weryfikatora i pozwoli mu pozytywnie rozpatrzyć Twoje podanie!]: Matias był niskim chłopakiem, mierzącym zaledwie 145 cm w wieku 11 lat. Nie ma on żadnych znaków szczególnych poza całkiem dużą brodawką na ramieniu. Ma on tłuste, krucze włosy o które w ogóle nie dba, dlatego też bywa że na jego włosach widuje się wszy. Był on za to całkiem dużo ważącym chłopakiem, który nie ukrywał swojego wielgaśnego brzucha. Ma on długie spiczaste uszy, oraz lekko wykrzywiony w prawo nos. Ubiera się on niedbale, ale z zawsze zachowanym jednym stylem : - na luzie tzn. dżinsy, i koszula w kratę. 
Cechy charakteru [Opisz charakter postaci, którą chcesz wykreować. Postaraj się napisać przynajmniej siedem, rozbudowanych zdań, to na pewno usatysfakcjonuje weryfikatora i pozwoli mu pozytywnie rozpatrzyć Twoje podanie!]: Matias jest bardzo lubieżnym chłopakiem który nie ukrywa apetytu do potraw. Mimo że jest on bardzo lubieżny, jest też oszczędny oraz hojny lubi dawać swoim przyjaciołom różne podarunki. Matias jest też bardzo gnuśny ( leniwy ), nie lubi on się ruszać z miejsca i najchętniej, całymi dniami leżałby w łóżku. Mimo swych wad jest on także osobą bardzo uczciwą, nie ukrywa żadnych sekretów oraz nie potrafi kłamać. Jest także człowiekiem o dobrym sercu, w miarę swoich możliwości chce pomagać kiedy tylko potrafi. Jest on także tchórzliwy, boi się swojego cienia, i szybko wpada w paranoje. Lubi on także spędzać czas ze swoją rodziną, przyjaciółmi, lub partnerem ( nie wiem jak ta cecha się nazywa ).
Rodzina postaci: [Wystarczy samych rodziców i rodzeństwo opisać, jeżeli wśród rodziny są gracze dopisz ich razem z nickami]: Matka - Elisabeth Soft
Ojciec - Patrick Soft
Brat - Ryan Soft [ BreathingSkate ]


Nick w grze: Garry
Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? [Opisz krótko jaka ona będzie, jej sposób bycia zachowanie sposób na rozwiązywanie problemów zwykłego ucznia] Będzie ona tchórzliwa, oraz leniwa. Jeżeli ma pomgać uczniom, to w niewielkim stopniu gdyż jest ona bardzo leniwa. Nie będzie się wpisywała na żadne przygodu z powodu jego tchórzostwa.
Co to jest IC? [Podaj także przykład czynności, opisu otoczenia i zwykłej wypowiedzi] IC - In Character. IC to opis wszystkiego co dzieje się w grze, co robi nasza postać. Wszystkie czynności opisujemy w * np. * macha ręką *, * ziewa *.
Co to jest OOC? [Podaj także prosty przykład wypowiedzi napisanej na chacie OOC] OOC - Out Of Character. Czyli inaczej wszystko co dzieje się poza grą np. ( lol chłopaki ale mi się chce pić )
Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? [Jeśli "TAK" to jakie i gdzie je zdobyłeś]
Tak, grałem tu dosyć dawno, ale wydaje mi się że coś tu jeszcze pamiętam Smile


Odegraj rozbudowaną akcję IC w której pokażesz swój poziom Role Play i wiedzę na temat serii Harry Potter, akcja ma zawierać przynajmniej 12 linijek tekstu. Akcja musi rozgrywać się w Hogwarcie, w pociągu Hogwart Express lub na ulicy Pokątnej.
* Słychać jak powoli lokomotywa się rozpędza a Matias nie potrafi przedostać się przez tłum do kabiny, ale powoli robi się coraz lepiej, i Matias może już zobaczyć czy jest gdzieś miejsce, przepycha się i nagle ktoś go uderza w twarz mówiąc * 
Ś : Ty ! * pokazuje na mnie palcem * Grubas, nie wpychaj się bo dostaniesz drugi raz
J : * wystraszony odpowiadam mu * No sorr-rr-y ... nie chc-..iałem  zapłakany ocieram twarz o koszulkę i idę dalej, aż naglę słyszę krzyk *
K : Matias ?! To Ty ?! * krzyczy jakaś tajemnicza osoba z kabiny oddalonej o jakieś 6 metrów *

J : * powoli podchodzę pod kabinę, aż zauważam Katniss, to moja koleżanka z osiedla nie potrafiłem uwierzyć, że ona też jest czarodziejką * Katniss To Ty ?! * krzyczę uradowany i rzucam się w objęcia wyższej odemnie o 5 cm dziewczyny *
K : Tak to ja, miło mi Cię widzieć Matias * odwzajemnia uścisk z uśmiechem na twarzy * szukasz kabiny ? * pyta z radością na twarzy *
J : A no... tak, szukam * odpowiadam zakłopotany *

K : Zapraszam mamy jeszcze trzy miejsca, nikt do nas nie chce się dosiąść * pokazuje na małą i szczupłą dziewczynkę w rogu przy oknie * 
J : * wchodzi powoli do kabiny i wita się z dziewczyną lekko się wstydząc i mówi * He-e-ej, jestem Ma-ma-Matias miło mi Cię poznać * podaje jej trzęsącą się rękę * 

M : * patrzy na chłopaka cynicznym wzrokiem i mówi bardzo wysokim, piskliwym głosem * Cześć, jestem Magda miło mi Cię poznać * sztucznie się uśmiecha *
K : * zauważa siniaka na lewym policzku Matiasa i mówi * Matias ?! Czy ktoś Cię pobił * mówi donośnym, wystraszonym i wściekłym głosem *
J : A no tak... ledwo sobie przypomniałem * trzymie się za siniaka *
M : Mogę zobaczyć ? * pyta z ciekawością *
J : * zdziwiony odpowiada * No okej... 
M : * Wyciąga swoją różdżkę i jednym machnięciem ręki siniak powoli znika a ból ustępuje i triumfalnym głosem mówi * no i widzisz, Magda zawsze służy ręką * uśmiecha się do Matiasa * 
LEGENDA :
Ś - Ślizgon
J - JA
M - MAGDA
K - Karolina

Czy przeczytałeś regulamin?
OCZYWIŚCIE 
(/\/\/\)


Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Szczerze? Zaakceptowałbym cie od razu, ale popełniłeś jeden błąd. Wytyczne nie pozwalają mi cie przepuścić dopóki nie przeczytasz regulaminu. Swoją drogą bardzo fajny pomysł na postać. WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz trzy szanse

Gdy poprawisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez Wiadomość Prywatną
Garry
Azkaban




Posty: 8
Tematy: 3
Cze 2015

#3
Już, myślałem że " napisz trzykrotnie wykrzyknik " miało na myśli " !!! ", ale dobra.
Dzięki że pochwalasz moją postać Smile
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#4
Akcept. Witamy w Hufflepuffie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.