Witaj!

Postacie dorosłe.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#1
Drodzy Gracze.
W związku z niepokojąco dużą ilością identycznych czy też nijakich postaci dorosłych przeprowadzam weryfikację wszystkich dorosłych. Co to oznacza? W ciągu tego tygodnia każdy posiadacz postaci dorosłej ma obowiązek wysłać do mnie prywatną wiadomość z krótkim opisem wytworu Waszej wyobraźni, specjalnie nie podaję Wam żadnego wzoru, jestem ciekaw w jakim stopniu wykreowaliście w swoich głowach postacie, którymi gracie.
Gra postacią dorosłą wymaga umiejętności, czasu, a także pomysłu na nią, dlatego też osoby, posiadające najmniej dwa konta z postaciami powyżej 18 lat* mogą liczyć się z faktem ich utraty w przypadku gdy postacie będą identyczne lub wyjątkowo podobne jak te aktualne (takie same cele, charaktery, wygląd itp.). Chcę, by świat dorosłych był różnorodny i postacie były oryginalne, a nie były kopią poprzednich. Każda postać dorosła musi mieć swój cel życiowy, do którego będzie dążyć.
Podsumowując, postacie zbyt przeidealizowane, znijaczone czy też służące do odwalania, chwilowej gry, a także postacie dorosłe, nieaktywne znikną z naszego świata gry. Takim osobom pomogę wykreować postać dorosłą, pomogę im wybrać cel i pokazać jak mogą do niego dążyć. Dodatkowo chciałbym, by świat dorosłych był aktywny i Wasza gra nie ograniczała się jedynie do pobierania wypłat i afczeniu.
Nowe postacie dorosłe otrzymają klasy finansowe, od bogaczy po biedotę, biznesy czy też unikalne cechy, umiejętności. Postacie te, będą miały solidną podstawę i fundamenty do dalszej rozgrywki. Liczę, że aktywnie zaczniecie podejmować pracę w Ministerstwie czy Mungu, bo do dziś świecą pustkami. Skończcie ograniczać swoją grę tylko i wyłącznie w ramach Hogwartu.
Gracze, posiadający konta postaci dorosłych, a nie grających na nich – stracą je, zaburza to jedynie normalny stan rzeczy i powoduje utworzenie sztucznego tłoku. Jeżeli otrzymujecie postać dorosłą, musicie poświęcić się i przyłożyć do gry nią, a nie chwilowego wypełnienia celu, czy też ryzykownego przedsięwzięcia, bo boicie się naruszyć inną postać. Rozwagi i realizmu.

UWAGA!
Zastrzegam sobie możliwość usuwania postaci, które uznam za kompletnie skopane u samych podstaw lub niepasujące do naszego serwera.

*Wyjątek stanowią postacie, które ukończyły cały Hogwart.




P.S.
Wiem, że to miało być szybciej ale miałem inne priorytety.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
@Refresh
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.