Witaj!

Prorok Codzienny #44 Wampirze szaleństwo!
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów




Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
402
Gryffindor
#1
Wampirze szaleństwo!
Czy nasze dzieci są bezpieczne?!

W ostatnich dniach można było zaobserwować dość ciekawe, a zarazem niebezpieczne zjawisko, bowiem wszystkie wampiry zaczęły tracić nad sobą kontrolę i siały spustoszenie. To wydarzenie nieominęło Hogwartu. Nawet w jednym z najbezpieczniejszych siedzib czarodziejów siano spustoszenie, a kto był winowajcą? Zastępca dyrektora, Marcus Maxim! Z wypowiedzi wielu uczniów możemy usłyszeć takie słowa; "Uciekałem do dormitorium, bałem się go", "Był straszny, biegał za nami, chciał dotrzeć do naszych dechni, poprzegryzać tchawice", na brodę Merlina! To jest skandal, jak osoba o tak wysokim położeniu może nadal nauczać w naszej szkole? Co na to rodzice? Miejmy nadzieję, że w porę nadejdzie interwencja ze strony Rady Nadzorczej. Od dawna podejrzewaliśmy, że nasza kochana pijawka cierpi na wampiryzm, te jego dziwne fioletowe oczy, młodzieńczy wygląd - z tego co wiadomo, jest on już trochę przed pięćdziesiątką, a nadal wygląda jak nastolatek! Po za tym nasi reporterzy zauważyli tajemnicze zmiany, metamorfozy - teraz opisze nam to jeden z uczniów.
-"Stałem sobie spokojnie w sali wejściowej, naprzeciw mnie trzech nauczycieli, a wokół pełno uczniów - popołudnie jak popołudnie, wielu się szykowało na lekcje, spisywało prace domowe, a inni gadal i głupotach. Nie mniej jednak dostrzegłem czarną plamke która lata, prawie naprzeciw mnie - był to nietoperz który w pewnym momencie "wybuchł" dymem i z nikąd w tym samym miejcu pojawił się własnie Marcus". 
Właśnie to są bezpośrednie argumenty, aby uznać naszą hipoteze za słuszną! Odrazu po tym nawiązują nam się pytanie - czy w Hogwarcie jest więcej tak obdarzonych czarodziei? Czy napewno jesteśmy bezpieczni? Czy zrobi coś z tym Rada Nadzorcza? Zobaczymy. 
Prosimy oczekiwać o więcej informacji z Hogwartu, Erkling i Ponurak.
Wizualizacja proroka codziennego:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.