Witaj!

[DGiS] Festiwal końca Lata - Plakat
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#1
** Na tablicach ogłoszeń oraz ścianach w wielu miejscach Ministerstwa Magii, Hogsmead oraz Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart a tak że we wszystkich miasteczkach i wioskach zamieszkałych przez czarodziejów widać rozwieszone plakaty **





Ministerstwo Magii oraz Departament Magicznych Gier i Sportów mają zaszczyt zaprosić 

szanowne czarodziejki i czarodziejów nie zależnie od wieku na

"Festiwal końca Lata"
oraz
Otwarcie Szkółki Jazdy Konnej i Klubu Łuczniczego.
 
które odbędzie się dnia

**Tu znajduje się data** 
( 2 Sierpnia w Niedziele o godzinie 18:00 )

[Obrazek: fab-summer-party-themes-size-2.jpg]
Pragniemy pożegnać ostatnie ciepłe dni i uroczyście otworzyć nowe miejsce w którym czarodzieje w każdym wieku znajdą coś dla siebie.

Nowo powstała szkółka jazdy konnej na terenie której odbędzie się festiwal znajduje się na obrzeżach wioski Hogsmead co może sprawiać pewne trudności w trafieniu w to niezwykłe miejsce. Dla tego dla wygody gości udostępniony będzie świstoklik tuż obok Trzech Mioteł. 
Będą się tam tak że znajdowały osoby które chętnie wskażą drogę tym z państwa który nie zechcą skorzystać ze świstoklika.


Przypominamy uczniom że Dyrektor Szkoły Magii wydał nie dawno obwieszczenie iż w najbliższy weekend uczniowie będą mogli udać się do Hogsmead.


Prosimy o wcześniejsze przybycie.

***

Nowo powstałe miejsce ma być miejscem zabaw i nauki nowych umiejętności zarówno dla dzieci jak i młodzieży. A tak że miejscem spotkań rodziców i ich dzieci.

Bardzo staraliśmy się stworzyć miejsce uniwersalne tak by można było tu przyjść za równo z małymi dziećmi jak i z kimś kogo się kocha i znaleźć w tu przystań dla siebie.


Na terenie obiektu znajduje się wspomniana już szkółka jeździecka która będzie prowadziła zajęcia dla dzieci, młodzieży szkolnej i dorosłych. 


Pragniemy by piękna tradycja jeździecka powróciła do naszej społeczności i była żywą atrakcją pod czas kolejnych imprez, wyścigów i festiwali.
Posiadamy tak że niewielki klub łuczniczy gdzie uczyć będziemy w wyznaczone dni sztuki łuczniczej korzystając z profesjonalnych stanowisk treningowych.

Po za tym w miejscu tym znajdują się liczne urocze zakątki a teren urządzono tak by można było na nim organizować różnego rodzaju okazyjne przyjęcia takie jak urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe i tematyczne.

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem terenu na własną imprezę zapraszam do kontaktu z Departamentem Magicznych Gier i Sportów.


Zapewniamy muzykę, poczęstunek i dobrą zabawę zakończoną pokazem fajerwerków.


Zapraszamy Serdecznie.

Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#2
(ref)
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#3
(ref)
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#4
(poprawiono)
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#5
(Zrealizowano. Zamykam i przenoszę.)
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.