Witaj!

Podanie na ucznia
Taikido
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2015
0
#1
Severus Tween
2034.09.04  Londyn
50%


Syn Jakuba Tweena i Angeli Tween. Urodziłem się w malej wiosce na obrzeżach Londynu. Gdy miałem 5 lat przeprowadziliśmy się do centrum Londynu.Juz od najmłodszych lat ukazywałem zdolności magiczne. Pierwszy raz wydarzyło się coś bardzo dziwnego. Gdy głaskałem kota mojej babci zamieniła się barwa jego futra z rudego na brązowy. Gdy trochę podrosłem na wycieczce w górach popatrzyłem się na ogromny kamień na którym siedział mój znajomy. Po chwili ten kamień zniknął na oczach wszystkich. Wiele razy z moimi starszymi braćmi Jakubem i Władysławem byliśmy na zawodach w quiditcha. Mam także młodszą siostrę Natalie która cały swój czas  poświęca na dręczenie mnie.  Miesiąc temu sowa dostarczyła mi list oznajmujący mi, że dostałem się do Hogwartu. Po tym wydarzeniu wyruszyliśmy z cała rodziną na ulice pokątną aby kupić potrzebne książki oraz mundurki. Po zakupieniu wszystkiego powędrowałem do sklepu z różdżkami  Oliwandera. Po wielu próbach zakupiłem różdżkę o długości 10 cali, bardzo sztywnej, zrobionej z drewna jabłoni i łuską salamandry w rdzeniu. Po zakupach pojechaliśmy na dworzec King Cross. Poszliśmy pod filar pomiędzy dworcem 9 a 10 i weszliśmy w niego. Wten sposób dostaliśmy się na dworzec dziewięć i trzy czwarte, gdzie czekał już na uczniów pociąg Hogwart Expres. W końcu pociąg odjechał razem ze mną i innymi uczniami. Po dwóch godzinach jazdy dojechaliśmy do Hogmsead skąd łodziami z gajowym Hagridem popłynęliśmy do Hogwartu. Gdy go w końcu zobaczyłem zaparło mi dech w piersiach. Gdy dotarliśmy dna miejsce wprowadzono wszystkich pierwszaków do Wielkiej Sali gdzie przydzielono nas do dormitoriów.  W końcu nadeszła moja kolej. Założono mi na głowę  tiarę przydziału, która po kilku sekundach przydzieliła mnie do Gryffindoru. Byłem bardzo szczęśliwy bo moi bracia także należeli do tego pokoju. Po uczcie powędrowałem wraz ze wszystkimi gryfonami do naszego dormitorium.


Jestem wysokim, szczupłym chłopcem o silnych rękach i nogach.Mam krótki nos lekko zadarty na końcu.Na głowie mam brązowe, długie zakręcone włosy z krótką grzywką. Mam piwne błyszczące oczy.Mam krótkie uszy lekko odstające.
Na prawej nodze mam charakterystyczne znamię w kształcie lwa. Moja cera jest jasna lekko blada. Na policzkach mam drobne prawie niewidoczne piegi.



Jestem bardzo wesoły, zawsze bawię się ze wszystkimi bez względu na status krwi. Jestem bardzo tolerancyjny,lecz nie toleruje osób które poniżają osoby nieczystej krwi. Bardzo łatwo przyswajam nowe pojęcia i zaklęcia.Bardzo nie lubie chwalić się swoimi uzdolnieniami. Bardzo łatwo poznaje nowych przyjaciół. Dosyć dobrze radze sobie w lataniu na miotle.
Moim atutem jest szybkie podajmowanie decuzji nawet w trudnych warunkach co uznaje za duży atut. Często w grupach rówieśników stoję na wysokim szczeblu kierując nimi.


Mama :  Angela Tween 100%
Tata: Jakub Tween - mugol


Nick w grze: Taikido


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: W pierwszej kolejności zwiedziłbym Hogwart i zapoznał się z jego zasadami.Następnie zapoznałbym się z rówieśnikami aby poznać nowych przyjaciół.
Co to jest IC?[Obrazek: tongue.png]iszemy na czacie to co wyraża nasza postaci lub jej czynność którą obecnie wykonuje. *siedzi i płacze*


Co to jest OOC?Jest to czat nie związany z grą i jej klimatem. OOC zapisujemy tylko () w tych nawiasach.(Ojciec wrócił wywiadówki). 


Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?Nie


Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w [b]Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.).[/b]


S - Severus
J - john
Sp - sprzedawczyni w Miodowym Królestwie

** Zza pięknych budynków Hogmsead wyłaniało się słońce na piękne błękitne niebo **

S: Cześc John co u ciebie? *Zapytał z radością i podał reke na powitanie *

J: Hej czuje sie bardzo dobrze. Idziemy do Miodowego Królestwa? *  Podszedł i także podał reke na powitanie*

S: To samo chciałem Ci właśnie zaproponować. *  Obaj chłopcy odwrócili się i poszli w kierunku cukierni *

J: * Gdy weszli do Miodowego Królestwa obaj podszedli do lady i zaczeli zamawiać słodycze * Poprosze dwie czekoladowe żaby z kartami sławnych czarodzieji i kremowe piwo dla kolegi

Sp: * Sprzedawczyni wyjeła spod lady zamówione słodycze i nalała napój do kufla i odpowiedziała * Należy się dwa złote galeony.

J: * John sięgnął do kieszeni w spodniach i wyjoł dwie pięknie błyszczące monety i podał sprzedawczyni * Proszę oto one.

Sp: *Odebrała pieniądze i podała chłopcowi zamówienie* Prosze a to twoje zamówienie.

j: **Zabrał słodycze i powędrował w kierunku ławki na której czekał Severus*
Prosze to dla ciebie. **Podał kufel z kremowym piwem przyjacielowi*

S: Dzienk, przy następnej okazji ja stawiam. *Odparł do przyjaciela.Obaj długo siedzieli i rozmawiali o Hogwarcie i wyobrażali sobie jak on wygląda zajadając żąby i pijac kremowy napój*


Czy przeczytałeś regulamin?
Tak  ($$$)

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.(Shy^)
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Zmeiń moment ujawnienia się mocy - kot może zmienił kolor z burego na szary? Transmutacja jako objaw magii jest dość słabym punktem w wyjścia w twojej sytuacji.

Zmień status krwi, nie wyrażam zgody na czystokrwistego.

Rozdziel proszę dialogi i czynności w całej akcji IC jak to jest zrobione w tym poradniku -> [Link].

KONIECZNIE! Przeczytaj regulamin serwera Hapel! [Link]

Wstrzymuję, 72 godziny na poprawę, trzy szanse.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Dopisz jeszcze kilka wydarzeń w historii - takie jak podróż po rzeczy na Pokątną, oraz podróż na Kings Cross.


Tak zapisujemy czynności *Podszedł do XYZ.* a tak otoczenie **Pada deszcz.** więc zastosuj to w swojej akcji RP. Tutaj masz przykład -> [Link].

KONIECZNIE! Przeczytaj regulamin serwera Hapel! [Link]

Powiadom mnie w tym wątku jak poprawisz, nie na PW.

Wstrzymuję, 72 godziny na poprawę, trzy szanse.
Taikido
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2015
0
#4
Poprawiłem co kazałeś i przeczytałem regulamin Smile
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#5
Zaakceptowane, zgłoś się po rangę na /helpop! Ravenclaw!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.