Witaj!

Podanie na nauczyciela Astronomii
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#1
Lightbulb 
Imie i nazwisko: Thomas Johansen

Wiek: 21

Miejsce urodzenia: Londyn

Historia postaci: Thomas urodził sie w roku **IC 21 lat wstecz** w jednym z Londynskich szpitali. Kiedy Thomas skonczyl swoje 9 urodziny można było zaobserwować u niego zdolności magiczne. Najczesciej zdolności te ujawnialy się wtedy, gdy Thomas złościł się na cos lub kogos. Gdy miał swoje 10 urodziny strasznie się wkurzyl, ponieważ jego siostra popsula mu jego ulubiona zabawke, dlatego tez tort, który był na ta czesc spadl jej na glowe, to samo zrobila ze swoim tortem, który równieżwyladowal Thomasowi na glowie. Minelo trochę czasu a 11 urodziny Thomasa zblizaly sięcoraz bardziej. Rodzice Thomasa wiedzieli już od dawna co go może spotkać w dniu tych urodzin, a także jego siostrę. W końcu nadeszly ich 11-ste urodziny. Jak zawsze były dwa torty na stole, jednak pojawilo się cos nowego. Na poreczy schodow siedziały dwie sowy, obie miały ze sobą list. Gdy Thomas i Amelia mieli już w rekach otworzone listy okazało się, ze jest to zaproszenie na nauke w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tak więc Thomas rozpoczął swą prawdziwą przygode z magią, uczył się jak nad nią panować, jak wykorzystywać, do czego może służyć, przeciw czemu itp. Oprócz tego wszystkiego Thomas również uczył się innych przedmiotów, jak każdy uczeń, tj. astronomii, eliksirów, historii magii i tak dalej… Najbardziej ze wszystkich przedmiotów przypadła mu do gustu astronomia. Nigdy nie miał z nią dużo problemów, zawsze sprawiała mu przyjemność, a to wszystko dzięki temu, że ten przedmiot najbardziej go wciągnął, jednak swoją rolę w tym odegrał również wspaniały nauczyciel, któremu dużo zawdzięcza. Jak się można domyśleć, Thomas pisząc wszystkie końcowe egzaminy, na zdanie poszczególnych klas kończył zawsze z Wybitnymi ocenami z tego przedmiotu (Co nie znaczy że był słabszy z innych). Lata w Hogwarcie szybko mu zleciały i nim się obejrzał, już pisał Końcowy egzamin a już później miał z niego wyniki i… udało mu się zdać Hogwart, oczywiście, z wybitną oceną z Astronomii. Od ukończenia Hogwartu chłopak postanowił szukać pracy, ponieważ wiedział, że oprócz młodszej siostry i brata nie ma nikogo z rodziny, kto by mógł mu pomóc. Tak więc szukał i szukał aż w końcu znalazł – pracował w dziale likwidacji stworzeń niebezpiecznych. Zaraz potem znalazł również prace jako Auror, i tak przez pare lat się utrzymywał do czasu gdy zarzucono mu niską aktywność jako Auror, co było dosyć niejasne, jednak możliwe było że po prostu kolejny raz pan White uwziął się na niego, jak zawsze od początku uczenia się w Hogwarcie, i odsunął go od wykonywanego zawodu. Bycie aurorem było marzeniem Thomasa, jednakże po tej sprawie zawiódł się na sobie, lecz poprzysiągł sobie, że od tego momentu będzie pracował 2x ciężej, i powróci ponownie, pełnić służbe jako Auror, teraz jednak musi szukać innego zajęcia, aby nabyć jeszcze więcej doświadczenia i pokazać na co go stać.

Wygląd postaci: Thomas jest wysokim mężczyzną, mającym około 1,95m wzrostu, zawsze rozczochrane włosy, koloru brązowego, jak na mężczyzne dosyć dobrze zadbane paznokcie, duże, szaro-niebieskie, przenikliwe oczy, które przeszywają spojrzeniem każdą napotkaną osobe, długie ręce, nogi jak patyki. Nos prosty, drobny, żaden haczykowaty lub „wybulony”, uszy leciutko odstające, jednak pod jego czupryną nie da się tego zbyt dobrze dostrzec. Jak przystało na mężczyzne w tym wieku jest również dobrze zbudowany, może nie jak kulturysta, ale jednak coś tam jest. Jego znakiem szczególnym jest mała blizna, która zawsze jest przykryta jego rozczochranymi włosami, znajdująca się na prawej części twarzy, co jest pamiątką po niezbyt przyjemnym spotkaniu z równie nieprzyjemnym osobnikiem.

[Obrazek: i8SSA58]

Cechy charakteru: Pomocny, miły i życzliwy dla wszystkich ludzi jakich napotka. Często nawiązuje nowe znajomości, bo lubi gadać z ludźmi. Gdy pojawia się jakaś kłótnia to woli ją załagodzić, albo całkowicie się pogodzić, ponieważ nie widzi sensu w ciągłym kłóceniu się. Czasami jednak Thomas jest nie do poznania, czyli staje się swoim przeciwieństwem, ale rzadko to się zdarza, i tylko w sytuacjach gdy jest podłamany. W swoim życiu przeszedł już wiele dziwnych sytuacji. Po odkryciu prawdy o swym ojcu biologicznym jak i chrzestnym załamał się lekko, jednak szybko się ogarnął i postanowił być ich przeciwieństwem. Po ukończeniu szkoły bardzo spoważniał, prawie nie do poznania. Jest na ogół otwartym człowiekiem, jednak czasami trzyma coś w sobie i nie daje tego wypuścić z siebie. Thomas jest również bardzo ambitnym człowiekiem, dążącym wytrwale do swego celu, w między czasie nabierając więcej doświadczenia niż mu tego nawet potrzeba.

Wykształcenie: Ukończenie Hogwartu oraz kursu związanego z astronomią i zielarstwem.

Posada na jaką aplikujesz: Nauczyciel Astronomii

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?: Myśle, że powinienem otrzymać tą posade, ponieważ wiem mniej więcej już jak wyglądać powinna dobra lekcja, która nie nudzi, a dużo może nauczyć. Ucząc się w szkole tego przedmiotu strasznie dużo z niego wyniosłem, tak więc znam się na tym, co chce robić. Uważam się również za osobę punktualną, więc problemów ze spóźnieniem się na lekcje lub jej odwołanie nie wchodzi raczej w gre. Mam młodsze rodzeństwo, któremu przez pewien okres musiałem pomagać w nauce, tak więc „doświadczenie” w pracy z dziećmi tako jako mam. Umiem tez panować nad grupą takich osobników, aby nie psuły lekcji, co też by powodowało, że na moich lekcjach nie panowałby powszechny chaos i rozróba. Chciałbym również nabyć doświadczenie jako nauczyciel, i ciągle się poprawiać i uczyć, aby być jeszcze lepszym w tym co robię, bo przecież człowiek się uczy przez całe życie, a nie do pewnego momentu, tak więc proszę o szansę szanowną dyrekcje, abym mógł pokazać się z jak najlepszej strony.

Nick w grze: EvEnT

Czy jest to multikonto?: Nie, i nie mam takowego.

Czy masz już jakieś doświadczenie w nauczaniu, jeśli tak to jakie:Jako nauczyciel nie, jednakże przypatrzyłem się uważnie, jak inni nauczyciele prowadzą lekcje, i mysle że nic trudnego w tym raczej nie będzie. (W „Realu” byłem korepetytorem XD)

Jak oceniasz swój poziom RP? 8.5/10 (Nie jestem jakims terminatorem er pe, ale ciągle się ucze i staram się w miare możliwośći coraz bardziej podnosić ten poziom.)


Nazwa Skype: event1118
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Zgłoś się na test.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
10/10



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.