Witaj!

Zaakceptowane [PODANIE O UCZNIA]krestkownik
krestkownik
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015
1
#1
 Imię i nazwisko postaci: Draco "Oko" Kids Imię odziedziczył po swoim zmarłym ojcu który był czarodziejem o ogromnych umiejętnościach.Jego pseudonim zawdzięcza temu iż w skutek cięcia sztyletem po lewym oku stracił na nie wzrok i pozostała po tym blizna.

Data i miejsce urodzenia: Draco urodził się 17 Sierpnia 2034 roku w stolicy Anglii mianowicie w Londynie gdzie mieszkał przez dość długi okres życia ale w skutek problemów jakie występowały pomiędzy jego Matką a jej siostrą wyprowadzili się do mniejszego miasta a dokładniej do Glasgow gdzie mieszkają do tej pory.

Status krwi:  jest to 50% ponieważ jego ojciec Draco był czarodziejem ale jego Matka Yenefer  zaś mugolką.

Historia postaci: Draco przyszedł na świat w dość mało oczekiwanym momencie dokładniej podczas kłótni w ich domu w Londynie. Kiedy jego Matka kłóciła się ze swoją Siostrą Anabel  doznała skurczy i odeszły jej wody jej siostra na to nie zareagowała tylko wybiegła z domu.Chwilę pózniej do domu wszedł  Mąż Yenefer  zauważywszy co się dzieje natychmiast wezwał pomoc medyczną.Po przyjezdzie pomocy nie było czasu na przewiezienie rodzącej do szpitala więc wykonano poród w ich domu dokładniej w kuchni. Rodzina Draco nie należała do zbyt zamożnych.Draco zwykle chodził w starych ciuchach zwykle podniszczonych przez co był głównych celem drwin ze strony jego rówieśników.Draco z wiekiem stawał się coraz bardziej zamknięty w sobie oraz oddalał się od swoich rówieśników miał czasem nawet ochotę popełnić samobójstwo lecz do tego nigdy nie doszło coś zawsze w jego wnętrzu powstrzymywało go od tego. W pewnym "rozdziale" jego życia zmarł jego ojciec w skutek nieznanej choroby Draco po tym się załamał miał z Ojcem bardzo  dobry kontakt oraz zawsze przychodził do niego po pomoc którą zawsze uzyskiwał.

Wygląd postaci:
Draco jest wysokim szczupłym chłopcem o długich czarnych włosach sięgających aż do ramion.ego uszy są odstające nos lekko haczykowaty a oczy są koloru niebieskiego. Przez lewe oko przechodzi blizna.Nosi zwykle długie czarne spodnie biały podkoszulek na to zaś czarna bluza z kapturem białe buty czapkę koloru szarego oraz zakłada na szyję naszyjnik w kształcie krzyża. Na prawym przedramieniu ma wytatuowane samo zrobioną maszynką do tatuaży imię i nazwisko swojego ojca.


Cechy charakteru: Draco jest osobą miłą zawsze chętną do pomocy ale bardzo łatwo jest go zdenerwować.Również jest bardzo wstydliwy zamknięty w sobie małomówny ale bardzo inteligentny. Zwykle wydaję się być obojętny do wszystkiego co się dzieje ale tak nie jest. Jego cechą charakteru jest także to iż jest bardzo uparty zawsze stawia na swoim i dąży do tego aby było tak jak on myśli że ma być oraz nie jest zbyt odważny ale stara się stawać w obronie innych jak i swojej chociaż przychodzi mu to z trudem.
.



Skąd dowiedziałeś się o serwerze? O Serwerze dowiedziałem się przeszukując strony WWW szukałem jakiegoś dobrego serwera Role Play lub RPG i znalazłem ten serwer.

Co to jest IC(in charakter) i jak je zapisujemy? jest to Chat dotyczący tylko i wyłącznie naszej postaci którą kierujemy w grze.IC służy to mówienia jako nasza postać w grze jak i do opisywania jego czynności. To co mówimy jako nasza postać IC może mieć duży wpływ na rozwój naszej postaci. Nie można też zmieniać informacji IC tak po prostu bo jest to mało realne jedynie można zmienić niektóre cechy charakteru ale pierw trzeba mieć solidną podstawę IC.Kiedy piszemy coś na chacie IC to nie może to brzmieć w ten sposób "Hej spójrz na ten dom XD" nie możemy w chacie IC używać emotikonów chyba że pokazują one emocje postaci.Poprawnie napisany tekst IC wygląda w ten sposób "Witam Panią czy mógłbym u Pani zakupić cztery zeszyty?"
 

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?Czat OOC (Out Of Character) Chat OOC służy do komunikowania się graczy jako postać realną prawdziwą a nie tą którą kierujemy w grze. Na chacie OOC możemy napisać na przykład w ten sposób "Czekajcie na mnie chwile mama mnie woła będę za 5 minut ok?" nie moglibyśmi napisać czegoś takiego w IC bo np stojąc na chodniku w Realnym Życiu nie mówimy do swojego kolegi "czekaj ja z/w mama mnie woła".Informacji jakiej dowiemy się od Graczy na Chacie OOC nie możemy wykorzystywać w IC np jeżeli dowiedzieliśmy się że któryś z uczniów jest wampirem nie możemy iść do niego w IC napisać mu że o tym wiemu gdyż nie napisał nam tego na chacie IC.OOC zapisuje na chacie w takich o to nawiasach ()


Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

S-sprzedawca
D-Draco (ja)
                                                           **pewnego dnia w Midowym królestwie**

D-Dzien Dobry
S-Dzien Dobry witam w Miodowym Królestwie co podać?
D-Hmm *robi zastanawiającą minę*Szukam czegoś słodkiego o dobrym smaku ale nie tak słodkiego by nie dało rady się tego zjeść. Mógłby mi Pan coś doradzić?
S-Tak polecałbym Ci "Szkieletowe Słodycze" Mają dobry smak oraz nie są za słodkie *mówiąc to wskazał na półkę gdzie leżały owe słodycze*
D-A w jakiej cenie one są  ?
S-2 knuty za opakowanie.
D-*wkłada ręce do kieszeni po czym przeszukuje je w poszukiwaniu pieniędzy kiedy znajduje 2 knuty wyciąga je i trzyma w ręce* Dobrze prosiłbym jedno opakowanie tych "Szkieletowych Słodyczy"
S-Dobrze już podaję. *odwrócił się udając się do półki na której leżały słodycze wziął jedną paczkę i wrócił za ladę.*
S-Proszę o 2 knuty
D-Dobrze już podaję *kładzie 2 knuty na ladę które trzymał w ręce**
S-Prosze bardzo i życzę smacznego**podaje opakowanie Draco po czym zabiera 2 knuty z lady otwiera kasę i chowa je do środka*
D-Dziękuję Do widzenia życzę wesołej i miłej pracy
S-Do widzenia i zapraszam ponownie

Czy przeczytałeś regulamin? Tak zapoznałem się z regulaminem.

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
($$$)
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Wszystko ładnie i pięknie, lecz niestety musze sie do paru rzeczy przyczepić. Przeczytaj regulamin. Rozwiń podpunkt IC bo nie służy jedynie do wypowiedzi naszej postaci. Rozwiń OOC o to jak w nim piszemy. W akcji Rp czyny postaci pojedyńczą gwiazdą, zaś otoczenia dwiema. Wstrzymuje. Trzy szanse

Info o poprawie poprosze w wątku
krestkownik
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015
1
#3
Poprawione mam nadzieje że teraz będzie dobrze.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#4
Regulamin do przeczytania. W OOC dodaj jak je zapisujemy na czacie. Wstrzymuje, Dwie szanse

Info o poprawie w tym wątku poprosze
krestkownik
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015
1
#5
Poprawione
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#6
Akcept. Ravenclaw

Po range zgłoś sie w grze.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.