Zaakceptowane Podanie na ucznia zuzutheunicorn
zuzutheunicorn
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Evangeline Greenblade
Data i miejsce urodzenia: 11 sierpień **11 lat wcześniej** Dolina Godryka Gryffindora
Status krwi: 50%
Historia postaci: Dnia 11 sierpnia na świat przyszła Evangeline Greenblade. Rodzice byli bardzo zadowoleni z jej narodzin. Była ich pierwszym dzieckiem. Z czasem dziewczynka wróciła do domu razem z mamą i dorastała w dostatku i miłej atmosferze wśród innych czarodziei. Od najmłodszych lat dowiadywała się o fascynującym świecie magii. Wiedziała ona, że będzie się uczyć w Hogwarcie. Jej moc ukazała się w dość interesujący sposób, a mianowicie, kiedy wyszła na dwór pobawić się z jej serdeczną przyjaciółką, obróciła się, by zamknąć za sobą drzwi, a one były już zamknięte. Kiedy opowiedziała o tym rodzicom, byli z niej bardzo dumni. Kilka lat później, podczas jej jedenastych urodzin. kiedy już wszyscy goście się zebrali, do okna zapukała biała sowa, która miała w dziobie list. Jak się później okazało, był to list z Hogwartu. Kilka dni póżniej, tak jak nakazywał list, cała rodzina wybrała się, aby kupić najpotrzebniejsze rzeczy. Gdy dostali się na ulicę Pokątną w Londynie, ojciec kupił takie rzeczy, jak kociołek, podręczniki, a dziewczynka wraz z mamą poszła kupić różdżkę u Oliwandera. Evangeline bardzo długo wybierała odpowiednią dla siebie różdżkę, aż w końcu znalazła tą jedyną: jarzębina, łuska ramory, osiem i 3/4 cala, giętka. Po zakupach cała rodzina udała się na peron 9 i 3/4, gdzie dziewczynka odjechała do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie.

Wygląd postaci: Wygląd postaci: Evangeline jest niska i wysportowana. Ma długie, brązowe, proste włosy. Na jej jasnej skórze gdzieniegdzie widać małe piegi. W jej dużych, zielonych oczach zawsze znajduje się pogodne, miłe spojrzenie. Jej ubiór składa się z krótkich spodni bądź spódniczki, oraz koszulki na krótki rękaw. Zimą nosi puszyste, ciepłe sweterki i długie legginsy.

Cechy charakteru: Evangeline jest dobrą, miłą i otwartą osobą. Zawsze pomoże innym w potrzebie lub wyratuje z opresji. Nauka przychodzi jej bardzo łatwo, nawet, gdy w ogóle się na niej nie skupia. Od zawsze interesowała się sztuką i czarodziejstwem. Sprawia wrażenie cichej i nieśmiałej, swoje prawdziwe oblicze ukazuje tylko przed najlepszymi przyjaciółmi. Jest pracowita i zaradna, jak i również zabawna. Potrafi każdego pocieszyć.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
O serwerze dowiedziałam się od gracza HPB2002.


Co to jest IC i jak je zapisujemy?

IC to świat rozgrywki,  naszych postaci, w którym to one się wypowiadają, a nie my. W IC korzysta się z dwóch gwiazdek w celu opisania czynności postaci, a z czterech gwiazdek w celu opisania otoczenia.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC to świat rzeczywisty, gdzie wypowiadamy się my, a nie nasze postacie. W OOC korzystamy z nawiasów.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogsmead.
[S] - Sprzedawczyni  [E] - Evangeline
**Był słoneczny, letni dzień. Słońce wydawało się świecić jaśniej niż zwykle.**
[E] *Dziewczyna weszła do sklepu i przywitała się ze sprzedawczynią* Dzień dobry!
[S] *Odłożyła na bok Proroka Codziennego i spojrzała na młodą czarodziejkę* Witam, moje dziecko. W czym mogę służyć?
[E] Poproszę paczkę fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta.
[S] *Staruszka sięgnęła na najniższą półkę i wzięła paczkę fasolek. Odrzekła do Evangeline swoim ochrypłym głosem* Proszę bardzo. Życzysz sobie czegoś jeszcze?
[E] Hmm... *Rozejrzała się dookoła, długo się zastanawiała, zanim podjęła decyzję* Poproszę jedną czekoladową żabę.
[S] *Podeszła do drugiej półki, żaby były na wysokości jej wzroku. Zabrała jedną z nich i położyła na ladzie.* To wszystko?
[E] Tak, dziękuję. Ile płacę?
[S] Jeden galeon.
[E] *Wyciągnęła z kieszeni galeona i położyła obok swoich zakupów* Dziękuję. Do widzenia!

Czy przeczytałeś regulamin? 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania. $$$
Ravenail
Czarodziej
Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Wszystko git. Jedyne co zmienie to zmniejsze twoją krew do 50%, o czym poinformujesz mnie w postaci PW czy sie zgadasz na to czy nie. Poza tym Akcept, Hufflepuff

Po range zgłoś sie przy pomocy /helpop w grzeSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.