Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia-X_Isa_X
X_Isa_X
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
[b]Imię i nazwisko postaci: Paula Laxert[/b]


Data i miejsce urodzenia:2,06.,2032 Londyn



Status krwi: 50%



Historia postaci: Paula skromna dziewczynka urodziła się w Londyńskim szpitalu. Paula była jedynaczką, ponieważ jej mama podczas porodu Pauli straciła płodność i nie odważyli się adoptować obcego dziecka. Dziewczynka dorastała wśród skromnych ludzi. W wieku 4 lat starała się robić wszystko jak jej mama i tata. Sprzątała podłogi, wycierała kurze. Nawet pewnego razu chciała zmyć naczynia, ale mama powiedziała, że musi jeszcze trochę podrosnąć i, że przyjdzie jeszcze na to czas. Gdy miała 6 lat przyszli po nią koleżanki, aby pobawić się w berka na dworze. Paula szybko pobiegła do mamy spytać się czy może wyjść na dwór. W którymś momencie kiedy dziewczynka chciała się schować przy drzewach nagle poczuła kucie, kiedy zobaczyła, że to rana chciała szybko iść do domu, ale koleżanki wmówiły jej, że jak pójdzie i pokaże to rodzicom to się zdenerwują. Oczywiście  koleżanki mówiły nie prawdę. Wracając do domu dziewczynka ujrzała, że nie ma już rany. Pochwaliła się rodzicom, że rana szybko się wyleczyła. Wtedy właśnie mama wyjawiła całą prawdę swojej córce.

W dniu 11 urodzin, można powiedzieć, że najcudowniejszych urodzin przyleciała sowa z listem Hogwartu. Po tygodniu Paula była już gotowa do wyjazdu. Prawie dwa miesiące później udała się z mamą na peron 9 i ž gdzie udała się do szkoły.


Wygląd postaci: Paula to szczupła dziewczyna z błękitnymi  oczami. Nosi długie rozpuszczone włosy z białym wianuszkiem. Jej włosy lśnią  jak orzech włoski. Lubi nosić białe bluzki  z krótkim  rękawkiem.

Często zakłada trzy czwarte jeansy z podwiniętymi nogawkami. Zwykle zakłada niebieskie pantofelki z biała kokardką na czubku.



Cechy charakteru: Paula  jest koleżeńska, ale potrafi być chamska wobec przyjaciół. Jest wrażliwa i uczuciowa w sprawach rodzinnych. Bardzo martwi się o rodziców na przykład, gdy są chorzy lub coś się dzieje, Jest pracowita i widać to po jej  zapale do pracy. Pracowitość widać też poprzez pomoc rodzicom, a także po dobrej nauce. Jest sprawiedliwa, gdyż nigdy nie oszukiwała podczas zabaw i nauki. Kiedy ją ktoś wkurzy albo rozzłości jest gotowa się poskarżyć albo udowodnić, że to dana osoba jest winna.



Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
O serwerze dowiedziałam się od mojego brata ciotecznego, który polecił mi ten serwer, bo zwykły minecraft mi się znudził.




Co to jest IC i jak je zapisujemy?

IC-in character jest to czat, w którym wypowiada się nasza postać z gry. Używamy 2 gwiazdek do określenia czynności na przykład: do widzenia* macha ręką na pożegnanie* Używamy 4 gwiazdek do opisania otoczenia na przykład: **pachnie różami**



Co to jest OOC i jak je zapisujemy?

OOC – out of characer jest to co mówimy my. Zapisujemy to w nawiasie np. (zw ide do wc).



Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
P - Paula


S – Sprzedawca

 

P - Dzień dobry.

S -€“ Dzień dobry, witam w naszym miodowym królestwie *uśmiechnął się*

P -€“Chciała bym kupić jakieś smaczne słodycze.

S -€“ Cukierki, czekoladki czy baton?

P -€“ A co pan poleca?

S -€“ Może mleczne czekoladki Schock-o-choc?

P -€“ Dobra myśl…Ile jest gram w 1 pudełku?

S -€“ 180 gramów’

P -€“ Poproszę 1 opakowanie i 6 sztuk tego *pokazuje na Ślimaki-gumiaki*

S -€“ To wszystko?

P -€“ Tak.

S -€“ To będzie 1 galeon i 14 sykli.

P - *kładzie na ladzie pieniądze* Dziękuję.

S -€“ Proszę i zapraszam ponownie.



Czy przeczytałeś regulamin? 

Tak. $$$





Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Rozwiń charakter i Akcje IC. Wstrzymuje, trzy szanse

O poprawie poinformuj mnie w tym temacie
X_Isa_X
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Poprawione mam nadzieję, że dobrze.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#4
By nie było niedopowiedzeń (Sam mam często związane ręce) to zmień jeszcze nazwisko. Wstrzymuje, Dwie szanse

O poprawie informacje w tym wątku poprosze.
X_Isa_X
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
X_Isa_X napisał(a): (06.08.2015 19:58)Poprawione
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#6
Inne nazwisko. Polecam wpierw przejrzeć spis nazwisk kanonicznych, a potem wykluczyć te używane przez obecnych celebrytów Wstrzymuje, Jedna szansa.

Info o poprawie w tym temacie prosze.
X_Isa_X
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2015
0
#7
Poprawione.Sprawdzałam i wykreślałam tego nazwiska nie było więc wpisałam, bo wydawało się najmożliwsze
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#8
Jest Git. Prawde powiedziawszy i tak bym cie nie odrzucił, lecz z racji na przyzwyczajenie pisałem o owych szansach. Mam teraz dylemat gdzie cie przydzielić, gdyż twoja postać jest wielce... nijaka. Cechy nie są napisane z przynależnością do jednego z domów, a raczej do ogółu. Najbardziej pasuje tutaj Hufflepuff, lecz czy aby na pewno? W twoim przypadku pokieruje sie swoją intuicją i zostaniesz przydzielona do Slytherinu. Argumentuje to oddaniem do rodziców czyli wiernością, oraz możliwością walki o swoje. Dodatkowo okazjonalne bycie chamskim dla przyjaciół utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Co tu wiele mówić. Akcept, wężyku

Po range zgłoś sie w grze poprzez komende /helpop
X_Isa_X
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2015
0
#9
Dziękuje



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.