Witaj!

czary
Jpgainza
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 11
Lip 2015
3
Slytherin
#1
Mnie osobiście denerwuje na serwerze przewijanie zaklęć. Czy da się zrobić coś takiego(wiem że jeśli nawet się da to jest to mega trudne) że zaklęcia trzeba poprostu powiedzieć. Dajmy np.. Grę "In Verbis Virtus" . Tam aby użyć zaklęcia trzeba je powiedzieć. To taka mała propzycja. Jak nie realna to mówcie.
W siedemdziesiątą piątą rocznicę, dla przypomnienia buntownikom, że żaden z nich nie zdoła pokonać potęgi Kapitolu, trybuci obojga płci zostaną wylosowani z puli dotychczasowych zwycięzców w Dystryktach.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Owszem, da się i to jest świetny pomysł, który z czasem zostanie wprowadzony.
PanTyci
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Lut 2015
4
#3
Ale mówienia w sensie, że przez mikrofon? :O
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Nie, napisanie w IC.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#5
Całkowicie za. Jednak żeby nie było to zrobione na zasadzie że każda nazwa zaklęcia rzuca to zaklęcie, bo już nawet nir opowiesz o żadnym zaklęciu Wink
Deleted
Mugol


 
#6
Zawsze dobre rozwiązanie, ująć nazwę zaklęcia  w nawias kwadratowy [AvadaKedavra], a to nam ładnie konwertuje i uruchamia spella, po czym na czacie widzimy nazwę zaklęcia bez nawiasów.
Jpgainza
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 11
Lip 2015
3
Slytherin
#7
No cieszę się bardzo że pomysł się podoba.
W siedemdziesiątą piątą rocznicę, dla przypomnienia buntownikom, że żaden z nich nie zdoła pokonać potęgi Kapitolu, trybuci obojga płci zostaną wylosowani z puli dotychczasowych zwycięzców w Dystryktach.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#8
Eryk napisał(a): (08.08.2015 10:35)Zawsze dobre rozwiązanie, ująć nazwę zaklęcia  w nawias kwadratowy [AvadaKedavra], a to nam ładnie konwertuje i uruchamia spella, po czym na czacie widzimy nazwę zaklęcia bez nawiasów.

Jakakolwiek taka kombinacja nie ma sensu... O ile można zrozumieć chęć wprowadzenia zaklęć po wpisaniu ich na czacie, o tyle jakieś kombinacje z innymi znakami są zbędne. Po co kwadratowe nawiasy, skoro wystarczy /c zaklęcie? ;x
PanTyci
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Lut 2015
4
#9
Ta opcja na pewno bardziej wprowadzi nas w nastrój walki (przykładowo), ale może być dużo trudniejsza do wykonania technicznie od obecnej wersji rzucania zaklęć.
Jpgainza
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 11
Lip 2015
3
Slytherin
#10
No jak napisałem na początku wiem że to będzie trudne, no ale.uważam że.lepsze
W siedemdziesiątą piątą rocznicę, dla przypomnienia buntownikom, że żaden z nich nie zdoła pokonać potęgi Kapitolu, trybuci obojga płci zostaną wylosowani z puli dotychczasowych zwycięzców w Dystryktach.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.