Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Cysiek
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: David Turner
Data i miejsce urodzenia: Londyn, English. 21 Lipca 2030 r.

Status krwi: 75%

Historia postaci: 


David był długo wyczekiwanym dzieckiem gdyż rodzice starali się o niego długi czas. Urodził się w średnim szpitalu który znajdował się w Londynie, był to szpital mogolski. W tym okresie mieli drobne kłopoty finansowe, pierwszy płacz David'a usłyszeli po narodzeniu czyli 21 Lipca 2030 roku. Matka chłopca, Jessica, zachodziła trzy razy w ciąże lecz za każdym razem poroniła, choć nikt nie ma pojęcia z jakiego powodu, natomiast gdy usłyszeli ten pierwszy raz - był to dla nich najszczęśliwszy dzień w całym zyciu.
David żył spokojnie, chodził do mugolskiej szkoły której opinia nie była ani zła ani dobra lecz nie miała ogromnych natomiast przygotowywany był na to, ze jego moce mogą się ujawnić a on trafi do Hogwartu. David uwielbiał jeździć do swojej babici, która kochała go także ponad życie. Chłopak już od początku wykazywał się niezłą pamięcią, jeśli chodziło o naukę. Był kilka razy badany na obecność rożnych zaburzeń, tak na wszelki wypadek. Nauczył się tak też nieco zamykać w sobie emocje oraz tłumić je. Nie chciał nikogo martwić więc nikomu o tym nie mówił, co dziennie czytał książki. W szkolę był średnio lubiany gdyż wszyscy nabijali się z niego ponieważ ciągle czytał książki o zielarstwie, eliksirach, magii itd, przez co był ciągle obrażany. Pierwszy raz kiedy dowiedział się ze ma w sobie magiczne moce było po przez uniesienie lampki nocnej co go bardzo zdziwiło lecz także spodobało...

21 Lipca 2041 rok.

Do David'a w dzień urodzin przyszedł list - cóż tu tłumaczyć, opisane było w nim przyjecie do Hogwartu młodego David'a, gdy otworzył i przeczytał go strasznie się ucieszył i był to jego najlepszy dzień. Kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego rodzice chłopaka zabrali go do sklepu gdzie kupili wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły, następnie zaprowadzili go na peron 9 i 3/4 po czym przeszedł w nowy świat. Wsiadł do pociągu, pomachał na pożegnanie, dusił początkowy smutek gdyż nie był sam w przedziale. Gdy dojechali na miejsce - przepłynęli przez rzekę, uczta powitalna i najważniejsze dla każdego pierwszoklasisty przydzielenie domu. 

Wygląd postaci:

David jest średniego wzrostu - 167 cm, opalony, rudy, szczupły gdyż waży 43 kg, piegi na twarzy, zielone oczy. Na prawej ręce nosi zegarek który dostał przed wyjazdem.

Cechy charakteru: 

David to skromny, duszący w sobie emocje, uczynny oraz przyjacielski chłopak. Lubi pomagać potrzebującym, czytać książki jak i się uczyć nowych rzeczy.

Nick w grze : Cysiekx


Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

Szukałem serwera Survival/Hardcore, wpadł mi w ręce ten a ze Harry'ego Pottera lubię no to czemu nie Tongue

Co to jest IC i jak je zapisujemy? 

Jest to rodzaj chatu inaczej In Character który występuje w trybie RP jak i RPG, wykorzystujemy go do rozgrywki typu; "Cześć, chodź bo się spóźnimy*Złapał za książkę która leżała na łózko*"

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? 

Jest to Chat Out Of Character inaczej mówiąc nie dotyczący gry czyli np. "Cześć, jak tam w pracy/szkole" wszystkiego poza grą.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

David; *Przechodząc obok miodowego królestwa postanawia wstąpić do środka, otwiera drzwi następnie wchodzi do miodowego królestwa po czym rozgląda się, dodając*

David; Dzień Dobry, są czekoladowe żaby?
Sprzedawca; Niestety lecz skończyły się.
David; Kurde.. A fasolki Bertiego Botta?
Sprzedawca; Mam*Uśmiecha się następnie wskazuje na fasolki, dodając* Podać?
David; Tak, poproszę jedno opakowanie.
Sprzedawca; Oczywiście.*Złapał za jedno opakowanie fasolek, położył na ladzie po czym dodał* Dwa knuty.
David; Juz płace.*Włożył rękę do kieszeni spodni następnie wyciąga dwa knuty po czym kładzie na ladzie, dodając* Dziękuje, do widzenia.
Sprzedawca; Do widzenia.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Mam nadzieję ze dacie mi szanse gdyż to pierwsze moje podanie a obiecuje ze jej nie zmarnuje :*
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Podanie wstrzymane
Pozostały 3 szanse czas na poprawę 3 dni.
Podanie całkiem ok, ale brakuje w historii opisu momentu ujawnienia się mocy magicznej. Przypominam że jest to jednorazowa kumulacja mocy jaka zebrała się w młodym czarodzieju od momentu narodzin. Może być to spontaniczne uniesienie przedmiotu, podpalenie czegoś zdaje się na twoją wyobraźnie. Tak wszystko spoko ale przejrzyj jeszcze raz regulaminy na wszelki wypadek Wink

Podanie poprawiamy poprzez edytowanie tego wątku o gotowości podania informujesz mnie komentarzem pod postem typu ''gotowe''
Cysiek
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Nie wiem czy dobrze ale już Tongue
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Podanie zaakceptowane

Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.