Witaj!

Prorok Codzienny #58 Czarny jegomość
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów




Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
402
Gryffindor
#1
Bardzo złe stworzenie





Ostatnimi czasy dostaliśmy kilka zgłoszeń o tym że jakieś stworzenie grasuje w okolicy Hogsmeade. Mieszkańcy wioski pisząc do nas że pojawił się tam dziwny stwór. Jego wygląd opisują jako czarne, chude widmo. Po kilku dniach doszło do zawiadomienie że konduktor pociągu został zabity. Na miejsce posłaliśmy jednego z naszych ludzi który zebrał informacje. 


Pierwszą rzeczą która rzuciła mu się w oczy to widok napisów na domach. A właściwie jednego napisu napisanego w kilku miejscach na domach. Jego treść :


Jestem już blisko... Oczekujcie mnie a zabiore wasze dusze szybko... Tych który będą się sprzeciwiali wezmę boleśnie... Timore. ?


Przekaza jest dość jasny, owo stworzenie ma zamiar zabijać. I to raczej zabijać w sposób bezwzględny. Następnie zrobił małe rozpoznanie po okolicy i spotkał pewną dziewczynkę ? Rosalie z którą przeprowadził krótki wywiad. 


[R] ? Rosalie
[D] ? Dziennikarz


[D] ? Czy słyszałaś może o tym stworze o którym tu ostatnio głośno? Podobno to on porobił napisy na budynkach. Czy może go widziałaś?


[R] ? Tak, widziałam go nie jeden raz.


[D] - Nie jeden? Możesz opisać jak wygląda? Gdzie go widywałaś? Co robił?


[R] - Noo.. hmm.. Był czarny i bardzo chudy.. Widziałam go przy placu zabaw, tam przy murach wioski.. Wieczorem zaczął wydawać jakieś dziwaczne krzyki, drapał w dach i okna..


[D] - Co myślisz o tym stworzeniu? Jakie kroki powinna podjąć władza?


[R] - To jest straszne i może wyrzadzic dużo krzywd a nawet zabijać.. najlepiej, żeby go jaknajszybciej usunęli


[D] - Wiesz może gdzie spotkam to coś? Lub gdzie to mieszka?


[R] - Za placem zabaw, w jakiś jaskiniach albo w górach.. ale nie radzę panu tam iść.




Nasz dziennikarz poszedł w wskazane przez dziewczynkę miejsce i znalazł jakieś dziury, i jaskinie. Jednak postanowił nie ryzykować samotnego chodzenia po jaskiniach i uznał że sam fakt tych jakiń jest wystarczający. A więc wiemy gdzie to stworzenie prawdopodobnie mieszka. Wiemy że jest niebezpieczne. Nie wiemy ani czym jest, ani jak to pokonać. Co zrobi władza? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym stworem prosimy o kontakt!
Wizualizacja proroka codziennego:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.