Witaj!

Podanie
SubNautiX
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Johny Dust

Data i miejsce urodzenia: 01.03.2004 Samotna Góra

Status krwi: 50%

Historia postaci:Zanim dowiedziałem się o moich zdolnościach i o tym, że mój tata jest czarodziejem prowadziłem życie jak zwykły normalny chłopiec. Rano wstawałem, jadłem śniadanie, szedłem do szkoły, wracałem z niej grałem z kumplami w piłkę i tak się kończył mój dzień. Aż do tamtej nocy, gdy obudziłem się a wokół mnie pojawił się ogień pomyślałem, że to pożar ale kiedy pomyślałem żeby wszystko zgasło otworzyłem oczy i cały ogień wyparował byłem w szoku i w panice gdy do mojego pokoju weszli moi rodzice. Powiedziałem im o całym zdarzeniu,ale nie zareagowali jak typowi rodzice mówiąc że to sobie wymyśliłem albo że to mi się śniło tylko wyjawili mi długo skrywany sekret. Pomyślałem wtedy, że wszystko się zgadza gdyż niedawno grając w piłkę kopnąłem ja a ona  wybuchła byłem wtedy sam i nie chciałem informować rodziców żeby nie byli źli ani krzyczeli na mnie. Powiedzieli mi wtedy że rano porozmawiamy dokładniej,  zgodziłem się i zasnąłem. Tej nocy nic już się nie zdarzyło aż do poranka. Gdy zaczęliśmy ten trudny temat rodzice powiedzieli że w rodzinie mamy wielu czarodziejów ale mamy tradycje, że dzieciom o ich zdolnościach mówimy dopiero w wieku 11 lat gdy rodzice wysyłają ich do Hogwartu. I oto cała moja historia mam nadzieję że przyjmiecie mnie do szkoły bym mógł rozwijać mój talent.

Wygląd postaci:Jestem blondynem o niebieskich oczach i wysportowanej sylwetce. Jak na swój wiek jestem wysoki aczkolwiek nie należę do olbrzymów. Posiadam znamię na nodze przypominające głowę smoka. Nie wspomniałem, że moje włosy zawsze są roztrzepane. Moja prawda dłoń nie posiada kciuka jest to spowodowane nieuwagą podczas zabawy na podwórku. Jak na chłopca mam bardzo ładne paznokcie za, które czasami się zemnie śmieją.

Cechy charakteru:Jestem pogodny miły i zabawny. Zawsze staram się być kulturalny. Nienawidzę kłamstw i obgadywania. Boję się widoku śmierci. Moją wadą jest to, że jestem niezmiernie ciekawy wszystkiego. Lubię się wydurniać.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? O serwerze dowiedziałem sie na pewnym live drollercastera.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?[b] jest to jeden z dwóch rodzajów rozmowy z innymi na czacie

dzięki temu tworzymy rozmowy i dialogi z innymi postaciami i graczami.[/b]

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?Jest to druga część chatu dotyczy czasu realnego musimy na nim uważać gdyż na czacie nie wolno pisać słów wulgarnych

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Johny wchodzi do sklepu
-Dzień dobry-J
-Dzień dobry-S
-Chciałbym kupić sztabkę czekolady-Mówi Johny wyjmując 5 galeonów
-Przykro mi ale czekolada została wykupiona-Odpowiada Sprzedawca
-Ale mogę zaproponować ci inne nasze artykuły-Mówi Sprzedawca pokazując na półki pełne słodyczy
-No dobrze...-Myśli Johny
-Poproszę dużego lizaka-Mówi Johny wskazując na półkę
-3 galeony-Odpowiada Sprzedawca
-Proszę-Mówi Johny podając Sprzedawcy pieniądze-
-Dziękuje i dowidzenia- Żegna sie Johny
-Dowidzenia- odpowiada Sprzedawca
Czy przeczytałeś regulamin? 
Tak czytałem regulamin
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Jedyne co mi nie pasuje to rok urodzenia postaci powinno być 2032, a miejsce urodzenia to najlepiej jakby było jakieś Angielskie miasto.. Ale nie będę się czepiał o to pamiętaj, że czynności piszemy w *gwiazdkach*.

Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.