Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennicę
Sadako9898
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i Nazwisko: Avery Yamamura
Data i miejsce urodzenia: 14.11.2004 r. Japonia,Sashikiji na wyspie Izu Oshima
Krew: 50%

Historia postaci:

Avery urodziła się w dość dziwnym miejscu, urodziła się na plaży. Jednak kiedy była już na świecie jej ojciec, który był lekarzem, stwierdził zgon. Załamani rodzice zostawili zwłoki córki na plaży i powoli odchodzili, kiedy nagle usłyszeli płacz niemowlęcia, to był cud. Avery była spokojnym, ale zarazem tajemniczym dzieckiem. Zawsze bawiła się sama, ponieważ inne dzieci się jej bały. Kiedy miała 8 lat stała się świadkiem tragedii, cała jej klasa utonęła na jej oczach, na szczęście nie poszła pływać bo śmiertelnie bała się wody. Po tych zdarzeniach jedna z koleżanek nazwała ją wiedźmą, stwierdziła że skoro jej matka miała zdolności paranormalne i zabiła grupę dziennikarzy, to ona rzuciła klątwę na jej klasę. Jej matka Shizuko nie mogła sobie wybaczyć tego, że jej córka była nękana właśnie przez nią, więc pewnego dnia rzuciła się do wulkanu Mihara. Jej ojciec Takashi obwiniał Avery za śmierć jej matki więc pewnego dnia wrzucił córkę do studni w pobliskim lesie i zostawił ją tam. Avery przez 6 dni siedziała tam i krzyczała aby ktoś jej pomógł. Pewnie by umarła gdyby nie pewien brytyjski leśniczy, Thomas Coleman który akurat przechodził niedaleko studni i usłyszał jej krzyki. Szybko wezwał pomoc, a kiedy z Avery było już wszystko w porządku w raz z żoną, Kate Coleman, wystąpili o prawa rodzicielskie do niej. Sąd zgodził się po czym zabrali dziewczynkę do Anglii i wychowywali dziewczynkę jak własną córkę.

Wygląd postaci:

Avery ma piękne, długie i czarne jak węgiel włosy. Jej oczy były ciemne jak noc. Cerę miała nieskazitelną niczym woda. Jej uczesanie zawsze polegało na tym, że go nie było, po prostu zostawiała je rozpuszczone. Jej skóra była blada jak śnieg. Nad brwią miała bliznę, kiedy wpadła do studni rozcięła sobie ją.

Cechy charakteru:

Avery była i jest zawsze cicha, nie angażowała się w jakiekolwiek znajomości. Jest też nieśmiała mało z kim rozmawiała, ale jak musiała to radziła sobie doskonale. Jest też kreatywna uwielbia malować i pisać. Avery strasznie boi się wody, to znaczy zanim ojciec wrzucił ją do studni to jeszcze wytrzymywała, ale po tym boi się jej śmiertelnie. Jest też molem książkowym lubi czytać i dowiadywać się nowych rzeczy. Wbrew temu, że boi się wody uwielbia patrzeć na morze.

Skąd dowiedziałam się o serwerze:

Dowiedziałam się o serwerze na fanpage'u Drollercaster.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?:

(In Character) Są to sprawy gry nie mające związku ze światem realnym tzw role play. Zapisujemy je normalnie i w /s , /c , /l , /ad.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?:

(Out Of Character) Są to sprawy świata realnego nie mające związku ze światem gry. Zapisujemy je w /b , /o.

Napisz akcję, w której  twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead:

A- Avery S- sprzedawca

<otwierają się drzwi wchodzi Avery>

A-Dzień dobry chciałam kupić fasolki wszystkich smaków

<sprzedawca patrzy na mnie krzywym wzrokiem i podaje mi fasolki>

S-Sześć galeonów

A-Ile?

S-Sześć galeonów

A-Ile!?

S-No sześć galeonów! Głucha jesteś?!

A-Kiedy ostatnio kupowałam kosztowały dwa galeony!

<sprzedawca wzdycha>

S-Dobra niech Ci będzie sprzedam Ci za trzy galeony ok?

A-Dobra

<daje pieniądze i wychodzę ze sklepu>

Czy przeczytałeś regulamin?:

Tak przeczytałam regulamin

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#2
[Obrazek: OGMPvHO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.