Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko postaci: Claudia Green
Data i miejsce urodzenia: 18.09.2032 Cambridge
Status krwi: 50%

Historia postaci: Claudia miała miłych i skromnych rodziców. Matka była czarownicą, a ojciec nie. Gdy chodziła do szkoły w Cambridge uczyła się w miarę dobrze i nie miała wrogów. Interesowała się magią i zawsze zadawała swojej mamie pytania.
-Mamo czy ja też będę czarownicą tak jak ty?
-Na pewno, moja mała czarownico.
Chociaż Claudia nie wykazywała żadnych zdolności magicznych, wierzyła, że w końcu się pojawią. Dwa miesiące po jej dziewiątychurodzinach stało się coś bardzo dziwnego. Pierwszy raz w szkole wydarzyło się coś złego. Jej koleżanka z klasy powiedziała, że Claudia jest brzydka i dziwna. Claudia nic na to nie odpowiedziała ale, gdy wracała do domu była bardzo zła i smutna. Weszła do domu i natychmiast poszła do swojego pokoju. Rzuciła się na łóżko i praktycznie w tym samym czasie najdrobniejsze rzeczy wokół niej zaczęły lewitować. Szybko pobiegła do swojej mamy. Powiedziała co się stało, a jej mama zaczęła się uśmiechać. i powiedziała.
-Córciu jesteś czarownicą.
Kilka miesięcy po tym wydarzeniu przyszedł list z Hogwartu.
Wygląd postaci: Claudia była wysoka i zgrabna. Była brunetką z dużymi zielonymi oczami. Jej nos był lekko zadarty w górę. Ręce i nogi miała długie. Twarz chudą i okrągłą. Jej odcień skóry był bardzo jasny.
Cechy charakteru: Claudia jest przyjacielską osobą która unika wdawania się w bójki. Była miła i pomocna. Była chętna do nauki i do poznawania nowych rzeczy. Była ciekawska i to było jej wadą. Kochała czytać książki i się bawić. Była bardzo nieśmiała ale próbowała to przezwyciężyć.
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Wiedziałam o nim od ponad 2 lat. Ale gdy Drollercaster przejął serwer i jest na dużo więcej osób to napisałam to podanie!  

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC - Czat naszej postaci w grze. Pokazuje się w nim co postać robi, np. *podniosła rękę do góry i powiedziała*
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC - Czat w którym możemy napisać o realnym świecie, np. (Musze kończyć będę później).

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogsmeade.
*Wchodzi do cukierni i mówi:*
Claudia: Dzień dobry, poproszę 10 pasztecików z dyni.
Sprzedawca: Aż 10? Przecież ty jesteś tylko jedna, po co ci tyle?
Claudia: Proszę Pana *uśmiecha się delikatnie*, ja kupuję na zapas. Dwa zjem dzisiaj, dwa jutro, dwa pojutrze itd.
Sprzedawca: No dobrze, proszę, trzymaj. Tylko zrób tak jak mówiłaś, nie zjedz wszystkich na raz!
Claudia: Na pewno ich nie zjem na raz. Obiecuje panu.
*Uśmiecha się i wykłada na blat 5 galeonów*
Sprzedawca: Jak będziesz gdzieś w pobliżu to przychodź. Chętnie ci coś sprzedam!
Claudia: Dobrze, jak będę w pobliżu to kupie sobie jeszcze troszkę pieprznych diabełków. Do widzenia!
Sprzedawca: Do widzenia. Ale miła dziewczyna. Na pewno wyrośnie na porządną czarownicę.
*Wychodzi ze sklepu zadowolona*
Czy przeczytałeś regulamin?
Tak. Od początku do końca.
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Podanie nie należy do idealnych ale jest dobre Smile Zaakceptowane , Hufflepuff
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.