Witaj!

Zaakceptowane Podanie
kewin2040
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i Nazwisko Stuart Burton 
Data i Miejsce Urodzenia Londyn Anglia 29-12-1998
Status krwi: 100%
Historia postaci:
Wychowywałem się w bardzo dobrej rodzinie .Jestem w 100% czystej krwi.Na początku byłem z siebie dumny lecz później odkryłem że ta krew to moje największe przekleństwo.Wszyscy oczekiwali odemnie że mam być wzorowym uczniem  i wogóle że mam być we wszystkim bardzo dobry.Też przez krew nie mam żadnych przyjaciól.Dlatego bo są zazdrośni o moją krew.Czasami niektórzy chłopcy nawet mnie bili z zazdrości.Lecz jednak mam 1 przyjaciela jest nim mój starszy brat Daniel.Mieliśmy razem bardzo dużo przygód (głównie robiliśmy żarty).Nie jestem z byt ambitny lecz czuję w sobie wielką moc tylko ktoś musi mnie poprowadzić.Gdy skończe szkołe wprowadze w życie swój plan narazie niechcę go zdradzać ale może kiedyś. 
Wygląd postaci: Rude włosy zawsze zaczesane na prawą stronę.Zielone oczy i uśmiechnięta buzia.Znamię na pleckach w kształcie pioruna (gdy byłem mały mój brat robił małe pioruny z żelaza i raz nim oberwałem w plecy).Nie którzy mówię że to tak los sprawił a niektórzy pytają się czy mam to od urodzenia. Będe raczej wysoki ponieważ Tata ma 199 cm a Mama 174 cm więc my Nie jestem gruby ani chudy lecz w sam raz.
Cechy charakteru: Kurtularny,pogodny,ambitny a co za tym idzie lekko zazdrosny lecz nie w sposób zawistny, po prostu pragnę podbijać świat i gdy widzę że komuś wychodzi to lepiej chcę go wtedy wyprzedzić. Gdy jest mi źle nie atakuje innych tylko zapadam się do głębi siebie i łatwo mnie wtedy skrzywdzić. W kontaktach z dziewczynami jestem raczej śmiały i dobrze sobie radzę. Generalnie jestem dobrym człowiekiem, ale mam zawahania w kierunku łobuzowania.
Skąd dowidziałeś się o serwerze? Dowiedziałem się o serwerze dzięki kanale Drollercaster.
Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

Wchodzę do sklepu i mówię 
Stuart-Dzień dobry chciałbym kupić 2 kilogramy galaretek w czekoladzie.
Sprzedawca-2 kilogramy?!
Stuart-Mam pieniądze i długo je zbierałem
Sprzedawca-Tyle dzieciom nie sprzedajemy!
Stuart-Ale?
Sprzedawca-Nie wynocha!
Stuart-Dobra masz tu 100 i daj słodycze
Sprzedawca-A no jak tak to się dogadaliśmy
(Sprzedawca kończy pakować cukierki)
Stuart-I le płace ?
Sprzedawca-500
Stuart-Dziękuje Do widzenia
Sprzedawca-Do widzenia
Czy zaakceptowałeś regulamin Tak zaakceptowałem
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#2
Ładne podanie.

Brakuje tylko gwiazdek w zapisie akcji słodyczy.

A jeśli chodzi o IC i to jak zapisujemy różne rzeczy w grze to bez żadnych znaków zapisujemy to co mówimy do innych.
Natomiast to co robimy, widzimy zaminujemy w gwiazdkach np. *Patrzy na półkę ze słodyczami* , *podaje wyliczone pieniądze*.
A opisując otoczenie lub jakiś przedmiot używamy dwóch gwiazdek na początku i końcu zdania. Np : **śnieg oblepił mu płaszcz i buty**
**trzyma w dłoni małą pozłacaną obrączkę**


Chyba teraz rozumiesz jak co zapisujemy w grze.

Dam ci szansę ale polecam szkółkę RP, zapisy są na forum na spotkania jej.

Zaakceptowane.


Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

Miłej gry.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.