Witaj!

[Propozycja] Teleportacja
Hermiona2002
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Sie 2015
0
#1
Question 
Witam ! Chciałabym zaprezentować coś całkiem ciekawego...
Podczas teleportacji w filmach lub książkach, a nawet w grach pozostawiają po sobie charakterystyczny dym :

Zwykły czarodziej - Dym Biały
Śmierciożerca - Dym Czarny

Pozdrawiam serdecznie
~Hermiona2002
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#2
Jak dla mnie mógł by być to fajny efekt wizualny. Lecz chciałbym nadmienić, że np.w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci czarodzieje teleportujący się byli tak jakby wsysani do środka siebie (oczywiście pomijając śmierciożerców).

Podsumowywując mogło by być to fajnym urozmaiceniem wizualnym. Jestem
ZA!
Paul
Czarodziej




Posty: 60
Tematy: 6
Lut 2015
15
#3
Tylko tutaj już chyba nie ma śmierciożerców.
Hermiona2002
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Sie 2015
0
#4
Paul, ale nie odchodź od tematu.
HPB2002
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 1
Gru 2014
16
#5
Zauważcie, że w filmie pokazana jest teleportacja, która jest wykonana na podstawie książki, jak i ten "dym". Tego "dymu" używał również Voldemort podczas eskorty Harry'ego do Nory w 7 części. W książce jest jeden krótki fragment, po którym możemy wnioskować, że ten "dym" to wymysł producenta i ma na celu urozmaicić latanie. "A potem go zobaczył. Voldemort szybował ku nim, nie dosiadając miotły, czy testrala." Nie mam jednak bladego pojęcia, dlaczego postanowili w filmie obdarować tą umiejętnością każdego ze śmierciożerców.
Deleted
Mugol


 
#6
Co do samego efektu, planowane jest ubogacenie teleportacji o efekty dźwiękowe i wizualne.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#7
Technik wypowiedział się, wątek uważam za rozwiązany.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.