Witaj!

Podanie na ucznia
welpa013
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 6
Sie 2015
0
#1
Star 
Imię i nazwisko postaci:Jack Klaus.
Data i miejsce urodzenia: 13.02.2033r.
Status krwi: 50%
Imiona rodziców: Bob i Jessica Klaus.
Historia postaci: Urodziłem się 13.02.2033 r. . Bo po prostu miałem szczęście.Urodziłem się w dobrej rodzinie, ale za to małej. Moja mama była zwykłym człowiekiem, ale za to mój ojciec był czarodziejem. Gdy miałem osiem lat rozwaliłem głowę o kaloryfer, dlatego mam niewielką bliznę na czole. W wieku dziesięciu lat zmarła mi mama na raka. Ojciec znalazł sobie nową kobietę, lecz nie zapomniał o swej zmarłej żonie. Pewnego dnia do mojego domu przyleciała sowa z listem. Tata wiedział co oznacza ten list bo w dzieciństwie dostał ten sam list.
Wygląd postaci: Jestem niewielkim człowiekiem. Moje włosy są koloru blond. A oczy kolory niebieskiego. Mam szczupłe ciało. Ubieram się w czarne spodnie, niebieską bluzę, szarą pelerynę i czarne buty. Musze nakładać czarne okulary bo mam wadę wzroku.
Cechy charakteru: Uprzejmy,pogodny i ambitny,lecz za to lekko zazdrosny ale nie w sposób zawistny. Jestem wzorowym uczniem. Gdy mi coś nie wychodzi nie poddaje się i próbuję aż do skutku. Jestem spokojnym mugolem. Jestem samotny i trochę nieśmiały, gdyż nie umiem rozmawiać z innymi. Walczę o swoje prawa i szacunek.
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? 
O waszym serwerze dowiedziałem się przez portal internetowy Facebook.
Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Mieszkam w małej wioseczce niedaleko miasta Hogmsead. Pewnego dnia tato kazał mi kupić coś słodkiego, ponieważ przyjdą do nas do domu goście. Udałem się do najlepszej cukierni w Hogmsead o nazwie ,,Miodowe Królestwo''.            *Weszłem* do cukierni i zapytałem sprzedawcy:
Ja - Czy dostane fasolki wszystkich smaków ? 
Sprzedawca - Tak ale one drogo kosztują 
Ja - A ile kosztowałoby 100 g. ? 
Sprzedawca - 25 Fuuntów 
Ja - To poproszę
Sprzedawca *spakował* mi je i poszedłem do domu. Do domu *doszedłem* w samą porę.
Czy przeczytałeś regulamin? 
Oczywiście przeczytałem regulamin.
Nick w grze: welpa013
Co to jest IC i OOC ?
OOC (Out Of Character) są to sprawy nie dotyczące gry, które piszemy w /b , /o.
IC (In Character) są to sprawy dotyczące gry RP (role-play) piszemy je normalnie i w /s, /c, /l, /ad
Liczę że rozpatrzycie to podanie pozytywnie [Obrazek: smile.png] 
Lulu
Czarodziej




Posty: 102
Tematy: 4
Gru 2014
157
#2
Popraw podanie w poprzednim wątku i nie twórz nowego. Zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.