Witaj!

złe ocenienie
MrDarkArrow
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 3
Sie 2015

#1
Zostałem zablokowany na serwerze. NIe wiem dlaczego ponieważ nie bawiłem się zaklęciem ventus . Użyłem go tylko raz gdy go otrzymałem może dwa .
pisze tak:
                                  
                                                                     Zostales zablokowany!
                                                                   Powód: 'Zabawa Ventus'
                                                                           By fullspeedz .
                                                                   No appeal website set Sad
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#2
Ten spell się buguje, więc dostałeś bana za używanie go, gdy upominałem każdego, że nie można używać tego zaklęcia, póki jest popsute, a jako że tempbany są zbugowane, dostałeś perma, którego zamierzałem po godzinie zdjąć. A skoro było mówione, że tego spella się nie używa, to chyba jasne, że wiązało się to z konsekwencjami. Przy okazji, jak na serwer będzie dało się wejść, dostaniesz już UB. Sprawa jasna, zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.