Witaj!

Zaakceptowane podanie na ucznia
mironq_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Paul Jackson
Data i miejsce urodzenia: 11.03.2033
Status krwi: (0%, 50%, 100%) 50
Historia postaci: Paul została wychowana w mugolskiej rodzinie. Jest synem znanego jak i również silnego czarodzieja. Jego matka jest mugolem i pracuje jako dentysta. Będąc małym dzieckiem Paul zawsze się bawił patykami myśląc że jest to jakaś różdżka. Pewnego razu będąc w cyrku z rodzicami mały Paul swoim wzrokiem zaczarował tygrysa, który wykonał jego polecenie. Po wyjściu nie wierzył w to sam co zrobił. Ukończywszy 11 lat Paul podczas obiadu otrzymał list. Nie widział co to jest lecz po otwarciu wszystko już wiedział. Kilka dni później nasz bohater wybrał się do ulicę Pokątną w celu zakupienia wszystkich rzeczy potrzebnych do nowej szkoły. Przy sklepie z róźdżkami wpadła mu w oko pewna dziewczyna do której wstydział się podejść.
Wygląd postaci: Paul to wysoki chłopak z duża głową. Nosi okulary które zawsze krzywo leża. Paul jest blondynem z piegowatą cerą. Ma on niebieski oczy i długi nos. Jest bardzo szczupły ale i tak je bardzo dużo. Jego stopy są duże jak i ręce. Na plecach ma mały tatuaż, który jest symbolem śmierci. 
Cechy charakteru: Paul jest zabawny ale niedojrzały emocjonalnie. Ma sardoniczy, cięty żart, który często doprowadza jego przyjaciół do śmiechu  i pozwala się odprężyć. Jednak czasami swoimi żartami potrafi kogo zranić. Paul ma brak poczucia bezpieczeństwa. Paul czasami potrafi być porywczy, gdy ktoś rani tych, których kocha. Czasem Paul potrafi logiczne pomyśleć lecz to rzadko się zdarza. 

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Od drollercaster'a na live, kiedy on grał.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? Jest to świat wewnętrzny w którym opisujemy wcielenie się w swojego bohatera.[b] 
[/b]

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Natomiast OOC jest to świat zewnętrzny.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Paul: *Przestraszony mówi*Dzień dobry.
Sprzedawca: *Zdziwiony*Witam. W czym mogę pomóc?? 
Paul: *Pyta niepewnie*Szukam lizaków mazaków??
Sprzedawca: *Odpowiada stanowczo*Tak mamy je. 
Paul: *Wyciąga ręce i mówi* A to bardzo bym prosił tak ze 2.
Sprzedawca: *Wyciąga spod lady i daje mu do rąk* Proszę.
Paul: *Pyta się bardzo śmiało* Miałby pan może jeszcze batony z niespodzianką??
Sprzedawca: *Odpowiada z mała wątpliwością* Powinno się znaleźć jeszcze kilka. Ile potrzebujesz??
Paul: *Śmiejąc się mówi* Wystarcza 3
Sprzedawca: *Mówi z ulgą* O akurat zostały jeszcze 3. Proszę bardzo.
Paul: *Wyciąga ręce z kieszeni dając zapłate* Dziękuję bardzo tu proszę zapłata.
Sprzedawca: *Z uśmiechem na twarzy bierze* Dziękuję również.
Paul: *Wychodząc wolnym krokiem mówi* Dowidzenia.
Sprzedawca: *Uradowany mówi*Dowidzenia.


Czy przeczytałeś regulamin? 

Tak przeczytałem. 
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#2
Zmień imię i Nazwisko na bardziej Angielskie , Walijskie lub Szkockie.

W akcji zakupu słodyczy musisz napisać też czynności które zapisujemy w gwiazdkach np. *zabiera słodycze z lady* *podaje słodycze ze słoja* itp



Podanie WSTRZYMANE! Masz 3 dni na poprawę i 3 szanse.

Podanie popraw poprzez edytowanie tego wątku. Nie twórz nowych wątków w celu poprawy podania.

Poinformuj mnie o tym, że podanie poprawiłeś poprzez napisanie tutaj postu typu "Poprawione", "Gotowe".
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

mironq_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Poprawione
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#4
Nazwisko White jest kanoniczne niestety czyli musisz wybrać inne.
Tu masz listę zabronionych nazwisk.
zakazane nazwiska
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

mironq_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
Poprawione nazwisko
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#6
Zaakceptowane.


Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

Miłej gry.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.