Witaj!

Podanie na ucznia
filogames
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Charlie Smiler
Data i miejsce urodzenia: 1.04.2033
Status krwi: 100%
Historia postaci: Jestem  Charlie Smiler i pochodzę z angielskiej czarodziejskiej rodziny. Moja mama i tata pracują w ministerstwie magi. Ja sam mam młodszego brata, który ma 2 lata. Opiekuje się nim prawie przez cały czas. Ja, jako już mały chłopiec pokazywałem swoje zdolności magiczne. Przez wiele lat czekałem, by napisać to podanie. Tata i mama zabierają mnie niekiedy do ministerstwa. Zawsze uważałem i nadal uważam, że to najlepsze miejsce na ziemi  (oczywiście oprócz  Hogwartu).
Wygląd postaci: Mam brązowe oczy i włosy. Jestem jasnej karnacji. Zęby białe, przez prawie cały czas jestem uśmiechnięty. Często noszę czarną bluzę. Jestem krótko obcięty. Mam nogi i ręce sprawne.
Cechy charakteru: Jestem miły, przyjacielski, życzliwy. Jestem też trochę gadatliwy. Jestem cierpliwy. Lubię z kimś pogadać. NIe jestem arogancki. Lubie sprawiedliwość i sam taki jestem.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od Drollera.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? To jeden z rodzajów czatu. Za pomocą tego odgrywamy swoją wykreowaną postać i prowadzimy dialogi z graczami.  Nie trzeba stosować żadnych znaków by na nic pisać.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? To jeden z chatów. Gracz pisze na nim jako gracz, nie jako postać. Zapisujemy go za pomocą komendy /o.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
*Charlie Smiler wchodzi do Miodowego Królestwa*
Sprzedawca - Co podać?
Charlie - Poproszę cukierki lukrecjowe.
Sprzedawca - Przepraszam właśnie się skończyły.
*Charlie drapie się po brodzie*
Charlie - To poproszę gumowe truskawki.
Sprzedawca - Dobrze, już niosę.
*Sprzedawca idzie na zaplecze, po chwili wraca*
Sprzedawca - Prosze, o to gumowe truskawki.
Charlie - Dziękuje!
*Charlie wychodzi ze sklepu*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak

filogames
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#2
Imię i nazwisko postaci: Charlie Smiler
Data i miejsce urodzenia: 1.04.2033
Status krwi: 100%
Historia postaci: Jestem  Charlie Smiler i pochodzę z angielskiej czarodziejskiej rodziny. Moja mama i tata pracują w ministerstwie magi. Ja sam mam młodszego brata, który ma 2 lata. Opiekuje się nim prawie przez cały czas. Ja, jako już mały chłopiec pokazywałem swoje zdolności magiczne. Przez wiele lat czekałem, by napisać to podanie. Tata i mama zabierają mnie niekiedy do ministerstwa. Zawsze uważałem i nadal uważam, że to najlepsze miejsce na ziemi  (oczywiście oprócz  Hogwartu).
Wygląd postaci: Mam brązowe oczy i włosy. Jestem jasnej karnacji. Zęby białe, przez prawie cały czas jestem uśmiechnięty. Często noszę czarną bluzę. Jestem krótko obcięty. Mam nogi i ręce sprawne.
Cechy charakteru: Jestem miły, przyjacielski, życzliwy. Jestem też trochę gadatliwy. Jestem cierpliwy. Lubię z kimś pogadać. NIe jestem arogancki. Lubie sprawiedliwość i sam taki jestem.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od Drollera.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? To jeden z rodzajów czatu. Za pomocą tego odgrywamy swoją wykreowaną postać i prowadzimy dialogi z graczami.  Nie trzeba stosować żadnych znaków by na nic pisać.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? To jeden z chatów. Gracz pisze na nim jako gracz, nie jako postać. Zapisujemy go za pomocą komendy /o.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
*Charlie Smiler wchodzi do Miodowego Królestwa*
Sprzedawca - Co podać?
Charlie - Poproszę cukierki lukrecjowe.
Sprzedawca - Przepraszam właśnie się skończyły.
*Charlie drapie się po brodzie*
Charlie - To poproszę gumowe truskawki.
Sprzedawca - Dobrze, już niosę.
*Sprzedawca idzie na zaplecze, po chwili wraca*
Sprzedawca - Prosze, o to gumowe truskawki.
Charlie - Dziękuje!
*Charlie wychodzi ze sklepu*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Silexan
Mugol


 
#3
Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.