Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
TheNexusPL500
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Podanie na Ucznia
Imię i nazwisko postaci: Mike Smoll
Data i miejsce urodzenia: 03.06.2033 Londyn 
Status krwi: 100% Moja Mama i Tata Byli Czarodziejami
Historia postaci: Wychował się w  Bogatej Rodzinie. Mój Tata  Jest Czarodziejem Wyższej klasy.Zawsze koledzy Śmiali się z niego.  Że  Zostanie Najlepszym Magiem.Moi Koledzy  są Mugolami  i  Ich rodzice też. Gdy Widzę  Ruszczkę  To  Czuje Moc.  Mój Tata zawsze Mówił ze  będę Lepszym Czarodziejem od Niego. Moja Mama zawsze Piecze  Przepyszne Ciasteczka.Dla Tego moi Koleczy Mugolem Przychodzą do mnie .  
Wygląd postaci: Mam duże Niebieskie Oczy . Mam Krótkie Brązowo-czarne Włosy . Jestem Chudy, chłopcem . Moja Głowa  Jest Trochę Przy Duża. Mam Duzą Blizne Na Nodze Po Ugryzieniu Smoka . Na Prawej Ręce Mam Pieprzyk. 
Cechy charakteru:Nie Jestem Agresywny.Ale Jestem Mądrym chłopcem. Tato Mówił ze  jestem  Bardzo Ambitny  i Niecierpliwy. . A Mamy mówiła Że jestem  Śmiały .Bardzo Dużo Rozmawiam.Jestem. Babcia zawsze Powiadała ze jestem Odważny Jak Sam Harry .  
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?  Dowiedziałem się o Serverze na Live u DrollerCastera

Co to jest IC i jak je zapisujemy?  IC to chat Postaci(wymyslonej} .Ic Piszemy  Po Prostu na chatcie  
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?   To chat  na którym ja Pisze  a  Nie  Moja Wymyślona Postać. Piszemy /o

"Wchodzę Do Sklepu"
Mike-Dzień Dobry 
Sprzedawca-Dzień Dobry .
Mike-Szukam Carmelowych cukierków .Pan Ma  do Sprzedaży?
Sprzedawca-  Nie Wiem Poszukam Może *Śmieje Się
Mike- TO PAN MA  CZY NIE MA!! *Krzyczy-Wkurzony
Sprzedawca- Dobrze Juz Dobrze Mam *
Mike-Ile Kosztują ? *Zamyślony
Sprzedawca- Dla ciebie za   10 sztabek złota *Usmiecha Się
Mike-Czemu tak drogo ? *Cieknie Mu Slinka
Sprzedawca-Bo Jestes Mugolem! *Krzyczy Smiejąć sie
Mike-Mój Tato Jest Jest Magiem Wyzszej Klasy .Mam po niego pójsc ? *Wkurzony
Sprzedawca- Dobrze Juz Dobrze Masz Te Cukierki . 10 groszy sie należy *Przestraszony
Mike-Prosze  . Dowidzenia
Sprzedawca-Dowidzenia*zmęczony
 
Czy przeczytałeś regulamin? 
Tak Przeczytalem Regulamin. I z tego jestem Dumny Big Grin

9. Kopiowanie jakichkolwiek form pracy, których właścicielem jest zarząd Hapel bez ich wiedzy i zgody jest zabronione.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#2
Sztabki złota, Grosze, Smoki... O rany. Akcept, Slytherin ze względu na akcje RP.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.