Witaj!

Podanie na ucznia.
Martyxo
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci:Martina McCurtny
Data i miejsce urodzenia: Urodziłam się w Angli 2033 roku, dnia 25'ego, miesiąca 8'ego. Przyszłam na świat w jednym z Angielskich szpitali. Mamusia mi opowiadała, że bardzo mnie wyczekiwali razem z tatusiem. Podobno miałam się urodzić 26'ego, lecz wyszłam na świat 25'ego przed północą.
Status krwi: 100%
Historia postaci: Mam na imię Martina, urodziłam się w bardzo zamożnej rodzinie. Rodzice moi są stuprocentowymi czarodziejami, zawsze nam się dobrze powodziło, lecz ostatnio mój tato stracił pracę. Mamusia moja nie chcę bym odczuwała ten upadek. Powiedziała bym napisała ten list. Bardzo kocham moich rodziców i postanowiłam napisać tą wiadomość. Zawsze byłam i będę pilną uczennicą, lubię się uczyć lecz czasami jak złapie mnie leń to na dobre, ale na drugi dzień znowu chcę się uczyć. Moja poprzednia szkoła nie należała do najbogatszych i najlepszych, ale lubiłam się tam uczyć, bo miałam tam przyjaciół. Piszę, że miałam przyjaciół, bo ich straciłam kiedy mój tato stracił pracę, wszyscy lecą tylko na pieniądze. Mam nadzieję, że znajdę nowych przyjaciół. Bardzo bym się ucieszyła jakby Państwo rozpatrzyli moją naukę w tej jakże prze cudownej szkole. Bardzo serdecznie pozdrawiam. 
Wygląd postaci: Nie za wysoka, lecz także nie za niska. Duże, tajemnicze, brązowe oczy. Małe usta, dona warga jest grubsza niż górna warga. Kształt twarzy owalny, chodź bardzo uroczy. Włosy długie, jasne, lejące się po ranieniach, włosy lekko wpadający w rudy. Znamię na czole w kształcie serca, które "idzie" w stronę prawej brwi. Pieprzyk na lewej dłoni, znajdujący się przy kciuku.
Cechy charakteru: Ogólnie jestem sympatyczna,miła i kochana. Lubię się uczyć, więc jestem pracowita i kulturalna. Kocham innych ludzi jestem tolerancyjna. Na ogół jestem wesoła, lubię sobie pożartować.


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałam się od Michała/ Drolla, jest moim idolem. 

Co to jest IC i jak je zapisujemy? In Character - jest to chat gdzie jest odgrywana cala fabuła server'owa. Na tym chacie piszą ludzie gdy odgrywają swoją postać.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Out Of Character - jest to chat gdzie piszemy poza swoją postacią fabularną, chat ten jest mniej potrzebny niż IC.   

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
* Szczęśliwa wchodzi do sklepu * 
Sprzedawca - Witaj młoda damo. 
Ja - Dzień dobry. 
Sprzedawca - Coś Ci podać? 
Ja - Tak, poproszę lizaka.
Sprzedawca - Nie, nie, nie, lizaki są zabronione, nie dostaniesz lizaka.
Ja - Ale, ale dlaczego?? Ja bardzo chce! 
Sprzedawca - Spokojnie, tylko sobie żartuję. 
Ja - Yhymmm , to nie było śmieszne!
Sprzedawca - Jak to nie było śmieszne?? 
Ja - Normalnie, ja przez Pana prawie bym zawału dostała.
Sprzedawca - Ojej, już nie dramatyzuj. 
Ja - Ja nie dramatyzuję!
* Wściekła uniosła się nad ziemię *
Sprzedawca - Dobra, dobra, spokojnie, masz już tego lizaka i idź.
Ja - Do widzenia. 
Sprzedawca - Do widzenia. 
* Z uśmiechem na ustach opuszcza sklep *
Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście że tak. 
Nick w grze: MaRtI_97
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Rozwiń opisy IC i OOC, charakter zapisz jako zdania a nie wymienione cechy które same się wykluczają.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę
Martyxo
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
GrubszyNizReka napisał(a): (25.08.2015 21:55)Rozwiń opisy IC i OOC, charakter zapisz jako zdania a nie wymienione cechy które same się wykluczają.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę

Poprawiłam.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Charekter dalej zapisany jest jako cechy a ja chcę złożone zdania.
Podanie wstrzymane 2 szanse i 3 dni na poprawę
Martyxo
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
GrubszyNizReka napisał(a): (26.08.2015 09:14)Charekter dalej zapisany jest jako cechy a ja chcę złożone zdania.
Podanie wstrzymane 2 szanse i 3 dni na poprawę

Dobra, właśnie poprawiłam charakter.

Już poprawiłam.
Martyxo
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#6
Mam już poprawione podanie.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#7
Zaakceptowane, Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.