Witaj!

Podanie na ucznia
Granatkowa
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Marry Matthews
Data i miejsce urodzenia: Newcastle 11.11.2033
Status krwi:  50%
Historia postaci: Moja matka pochodzi ze starego rodu czarodziejów. Pamięta jeszcze czasy Harrego Pottera i często mi o nich opowiada. Od dziecka słysząc te historie marze o tym by trafić w mury Hogwartu. Jednak mój ojciec jest mugolem i wolałby bym uczęszczała do normalnej szkoły. Po długich nieustannych kłótniach w końcu się zgodził bym napisała to podanie. Gdy byłam młodsza rodzice ukrywali przede mną fakt iż istnieje coś takiego jak magia. Moja matka poświęcając się dla mnie i ojca całkowicie odwróciła się od swojej rodziny. Mam nadzieję, że dostając się do waszej szkoły uda mi się pogodzić oba światy magiczny i mugoli oraz, że rodzina mojej matki przekona się, że czarodziej półkrwi może być równy bądź nawet lepszy od nich. 
Wygląd postaci: Posiadam długie, brązowe włosy. Kolor moich oczu jest trudny do określenia, chodź kieruje się ku zieleni. Jestem bardzo niska, ale mamusia mówi, ze w moim wieku też nie była za wysoka. Jestem osobą szczupłą. Każdy z mojej rodziny mówi mi, że jestem ładna ale ja nie do końca się z tym zgadzam. Pod kącikiem prawego oka mam mały pieprzyk, to mój znak rozpoznawczy. 
Cechy charakteru: Jestem osobą cichą i spokojną. Raczej wole towarzystwo chłopaków niż dziewczyn. Po za tym kocham się uczyć i zdobywać nową wiedzę. Lubię pomagać innym, nie oczekując nic w zamian. [i]Wszyscy mówią mi, że jestem za dobra i źle na tym wychodzę[/i]

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z live Drollercaster'a

Co to jest IC i jak je zapisujemy? In Character. Jest to czat, w którym pisze jako stworzona przeze mnie postać, wykonująca jakąś czynność.Możemy się zapytać porostu  (Hej, jak masz na imię  *uśmiecha się* ) 

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Out of character. Jest to odwrotność do IC. Czat w którym pisze jako realna ja, w celu pozyskania informacji niezwiązanych z fabułą np. sprawy techniczne.  Np. OCC: Czy gra się zbuggowała lub (([b]Czy gra się zbuggowała))[/b]

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Wchodzę do sklepu z kolegą. 
Ja: To co kupujemy? Może fasolki wszystkich smaków? *biorę fasolki do ręki*
Kolega: Nieeee, pamiętasz co ostatnio się działo jak je kupiliśmy. Trafiłaś trzy o smaku wymiocin!
Ja: Nawet mi o tym nie przypominaj! *krzyczy, odkładając fasolki*. 
Kolega: Może czekoladową żabę? Będziemy mieli nowe karty.
Ja: Tak! * uśmiecha się* . Bardzo bym chciała tą z Harrym Potterem, ale one są takie rzadkie. *Kładzie na ladzie i kupuje żabe*
Kolega: *otwiera opakowanie* Co Ci się trafiło?
Ja: * skacze uradowana* *śmieje się* hurra!!!! To Harry Potter.
Kolega: *smutny* gratuluje, a ja znów trafiłem Hermione


Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Rozwiń jeszcze opisy OOC i IC + przykłady.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę
Granatkowa
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
GrubszyNizReka napisał(a): (25.08.2015 21:40)Rozwiń jeszcze opisy OOC i IC + przykłady.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę

PODANIE PORAWIONE
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Powiedzmy że może być zaakceptowane
Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.