Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennicę Hogwartu
Mandarynka00
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Klaudia Raspberry
Data i miejsce urodzenia: 06.11.2033 r. Anglia, Oksford
Status krwi: 50%
Historia postaci: Klaudia to zwykła dziewczyna, mieszkająca na przedmieściach Oksfordu. Jej historia zaczyna się 2 lata temu, kiedy dziadek podarował jej różdżkę. Latała, skakała, wygłupiała się, aż nagle wypowiedziała magiczne zaklęcie, które do dziś jest tajemnicą. Nagle pojawił się królik. Zaskoczona dziewczyna, wzięła zwierzaka i pobiegła do domu. Gdy weszła do budynku dziadek już wiedział co się dzieje. Uradowany podszedł do wnuczki i przytulił ją. Nazajutrz z samego rana dziewczyna pod poduszką znalazła kartkę, która dotyczyła nauki w Hogwarcie, wnet weszli do jej pokoju rodzice i powiedzieli, że wysyłają ją do tej szkoły, bo jej talent nie może się zmarnować. Zobaczymy jak sobie poradzi w szkole pełnej magii Smile 
Wygląd postaci: Klaudia jest niską dziewczyną. Jej złote włosy lśnią w promieniach słońca. Gdy patrzy swoimi brązowymi i pięknymi oczami, czaruje każdego napotkanego człowieka. Ma małą bliznę na dekolcie, po operacji swojego złotego serduszka. Posiada zgrabną sylwetkę, której każda inna zazdrości. Uwielbia ubierać ciuchy, które nadają się do wizyt oficjalnych. 

Cechy charakteru: Klaudia jest bardzo aktywną osobą. Codziennie przebywa kilometry rowerem w towarzystwie swoich przyjaciół z okolicy. Gdy dowiedziała się o orliku, codziennie przyjeżdżała w wakacje, aby ćwiczyć swoją kondycję i technikę w piłce nożnej. Jest bardzo wrażliwą osobą i lubi poznawać nowe osoby. Czasami wielbi łamać zasady, więc jest niezłym diabełkiem w codziennym życiu. Jeśli czegoś chce, dąży do tego celu.



Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Dzięki mojej koleżance.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to "rola" którą odgrywamy. Jest to tworzenie "historii" na "planie filmowym".
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC - piszemy nie jako bohater, ale jako my - realny świat. 

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
K: Dzień Dobry
S: Witaj
K: Mogę poprosić cukierki teleportacyjne?
S: Chwilka, poszukam
*Po chwili*

S: O mam ostatnie w tym tygodniu ! Masz szczęście Klaudia Smile
K: Dziękuję. To ile płacę?
*Szuka portfela w torebce*
S: 8 sykli
*Wyjmuję pieniądze*

K: To chyba jakaś nowa promocja
S: Specjalnie dla Ciebie
*Uśmiecha się do sprzedawcy*
K: Dziękuję. Muszę już iść.
S: Do zobaczenia !
K: Do widzenia Smile


Czy przeczytałeś regulamin? 
Przeczytałam, był bardzo stanowczy.



Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania. 
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Różdzka sama wybiera właściciela i nawet jeśli nawet ktoś przekaże różdzkę drugiej osobie, to może ona się nie słuchać nowego właściciela, więc najlepiej jakby zostało to zmienione na zakup nowej różdzki. Jeśli tym tajemiczym zakęciem wyczarowała królika - zmień to. List z Hogwartu nie jest znajdowany pod poduszką, a doręcza go sowa. Rozpisz trochę historię. Zmień wzmiankę o tej zgrabnej sylwetce, nabierze tego w późniejszych latach. Rozpisz trochę bardziej wytłumaczenie czym jest IC oraz OOC. Nie zaszkodzi dodać trochę więcej czynności w akcji RP.

Wstrzymane. 3 dni na poprawę, 3 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
Mandarynka00
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Imię i nazwisko postaci: Klaudia Raspberry
Data i miejsce urodzenia: 06.11.2029 r. Anglia, Oksford
Status krwi: 50%
Historia postaci: Klaudia to zwykła dziewczyna, mieszkająca na przedmieściach Oksfordu. Jej historia zaczyna się 2 lata temu, kiedy dostała prezent w postaci czeku od rodziny na swoje urodziny. Wiedziała już, że niedługo spełni swoje marzenia, ale gdy wyszła przed dom ujrzała sowę na swoim ulubionym drzewku, którym uwielbiała się opiekować. Usiadła pod roślinką i zaczęła układać sobie następny dzień, gdzie i jak go spędzi. Nagle ktoś do niej przemówił, przestraszona dziewczynka rozejrzała się. Okazało się, iż była to biała sowa, mająca list od Hogwartu. Dotyczył on naboru uczniów do szkoły magii. Nie zdążyła go tworzyć, aż nagle sowa odleciała przy pełni księżyca w stronę północy. Uradowana dziewczyna, pobiegła do swoich rodziców. K- Patrzcie! Szukają nowych do szkoły moich marzeń! R- Nie wiemy, czy to jest dobry pomysł, przemyślimy tą decyzję i damy odpowiedź jutro skarbie, a teraz kładź się spać już prawie północ.
Klaudia nie mogła zasnąć, myślała jak to jest zacząć naukę w szkole, o której mało kto słyszał, aż wreszcie zamknęła swoje lśniące oczka i poszła śnić. Nad ranem przyszli do niej rodzice z nowiną, iż zostanie wysłana do Hogwartu. Dziewczyna uściskała swoich rodziców, cieszyła się jak małe dziecko z pluszowego misia. Jak sobie poradzi, okaże się już niedługo.

Wygląd postaci: Klaudia jest niską dziewczyną. Jej złote włosy lśnią w promieniach słońca. Gdy patrzy swoimi brązowymi i pięknymi oczami, czaruje każdego napotkanego człowieka. Ma małą bliznę na dekolcie, po operacji swojego złotego serduszka. Uwielbia ubierać ciuchy, które nadają się do wizyt oficjalnych. Czasami ma pomalowane swoje długie paznokcie na kolor kremowy.

Cechy charakteru: Klaudia jest bardzo aktywną osobą. Codziennie przebywa kilometry rowerem w towarzystwie swoich przyjaciół z okolicy. Gdy dowiedziała się o orliku, codziennie przyjeżdżała w wakacje, aby ćwiczyć swoją kondycję i technikę w piłce nożnej. Jest bardzo wrażliwą osobą i lubi poznawać nowe osoby. Czasami wielbi łamać zasady, więc jest niezłym diabełkiem w codziennym życiu. Jeśli czegoś chce, dąży do tego celu.



Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Dzięki mojej koleżance.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to czat, do wypowiadania się postaci, które odgrywają inne osoby, ale w świecie wirtualnym. Zapisujemy je jako np. Cześć.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC - jest to zbiór czynności poza grą. Zapisujemy je w nawiasach np. (Ale mam mało fps).

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
K: Dzień Dobry
S: Witaj
K: Mogę poprosić cukierki teleportacyjne?
S: Chwilka, poszukam
*Po chwili*

S: O mam ostatnie w tym tygodniu ! Masz szczęście Klaudia [Obrazek: smile.png]
*Cieszy się*
K: Dziękuję. To ile płacę?
*Szuka portfela w torebce*
S: 8 sykli
*Wyjmuję pieniądze*

K: To chyba jakaś nowa promocja
S: Specjalnie dla Ciebie
*Uśmiecha się do sprzedawcy*
K: Dziękuję. Muszę już iść.
S: Do zobaczenia !
K: Do widzenia 
*Wychodzi ze sklepu, otwierając pudełko z cukierkami*

Czy przeczytałeś regulamin? 
Przeczytałam, był bardzo stanowczy.



Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania. 
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Bardzo ładnie poprawiłaś. Tylko, że sowy nie mówią ludzkim głosem, popraw to w historii zamieniając naprzykład, że usłyszała głośnie huczenie sowy. Dodaj kilka czynności do akcji RP. Wtedy podanie zostanie zaakceptowane.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 2 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj swój, a potem stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
Mandarynka00
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
Imię i nazwisko postaci: Klaudia Raspberry
Data i miejsce urodzenia: 06.11.2029 r. Anglia, Oksford
Status krwi: 50%
Historia postaci: Klaudia to zwykła dziewczyna, mieszkająca na przedmieściach Oksfordu. Jej historia zaczyna się 2 lata temu, kiedy dostała prezent w postaci czeku od rodziny na swoje urodziny. Wiedziała już, że niedługo spełni swoje marzenia, ale gdy wyszła przed dom ujrzała sowę na swoim ulubionym drzewku, którym uwielbiała się opiekować. Usiadła pod roślinką i zaczęła układać sobie następny dzień, gdzie i jak go spędzi. Nagle usłyszała głośne huczenie, przestraszona dziewczynka rozejrzała się. Okazało się, iż była to biała sowa, mająca list od Hogwartu. Dotyczył on naboru uczniów do szkoły magii. Nie zdążyła go tworzyć, aż nagle sowa odleciała przy pełni księżyca w stronę północy. Uradowana dziewczyna, pobiegła do swoich rodziców. K- Patrzcie! Szukają nowych do szkoły moich marzeń! R- Nie wiemy, czy to jest dobry pomysł, przemyślimy tą decyzję i damy odpowiedź jutro skarbie, a teraz kładź się spać już prawie północ.
Klaudia nie mogła zasnąć, myślała jak to jest zacząć naukę w szkole, o której mało kto słyszał, aż wreszcie zamknęła swoje lśniące oczka i poszła śnić. Nad ranem przyszli do niej rodzice z nowiną, iż zostanie wysłana do Hogwartu. Dziewczyna uściskała swoich rodziców, cieszyła się jak małe dziecko z pluszowego misia. Jak sobie poradzi, okaże się już niedługo.

Wygląd postaci: Klaudia jest niską dziewczyną. Jej złote włosy lśnią w promieniach słońca. Gdy patrzy swoimi brązowymi i pięknymi oczami, czaruje każdego napotkanego człowieka. Ma małą bliznę na dekolcie, po operacji swojego złotego serduszka. Uwielbia ubierać ciuchy, które nadają się do wizyt oficjalnych. Czasami ma pomalowane swoje długie paznokcie na kolor kremowy.

Cechy charakteru: Klaudia jest bardzo aktywną osobą. Codziennie przebywa kilometry rowerem w towarzystwie swoich przyjaciół z okolicy. Gdy dowiedziała się o orliku, codziennie przyjeżdżała w wakacje, aby ćwiczyć swoją kondycję i technikę w piłce nożnej. Jest bardzo wrażliwą osobą i lubi poznawać nowe osoby. Czasami wielbi łamać zasady, więc jest niezłym diabełkiem w codziennym życiu. Jeśli czegoś chce, dąży do tego celu.



Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Dzięki mojej koleżance.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to czat, do wypowiadania się postaci, które odgrywają inne osoby, ale w świecie wirtualnym. Zapisujemy je jako np. Cześć.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC - jest to zbiór czynności poza grą. Zapisujemy je w nawiasach np. (Ale mam mało fps).

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
*Wchodzi do sklepu*
K: Dzień Dobry
S: Witaj
K: Mogę poprosić cukierki teleportacyjne?
S: Chwilka.
*Szuka na zapleczu*

S: O mam ostatnie w tym tygodniu ! Masz szczęście Klaudia [Obrazek: smile.png]
*Cieszy się*
K: Dziękuję. To ile płacę?
*Szuka portfela w torebce*
S: 8 sykli
*Wyjmuję pieniądze*

K: To chyba jakaś nowa promocja
S: Specjalnie dla Ciebie
*Uśmiecha się do sprzedawcy i patrzy na zegarek*
K: Dziękuję. Muszę już iść.
S: Do zobaczenia !
K: Do widzenia 
*Wychodzi ze sklepu, otwierając pudełko z cukierkami*

Czy przeczytałeś regulamin? 
Przeczytałam, był bardzo stanowczy.



Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania. 
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6
Podanie ZAAKCEPTOWANE.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.