Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia, Poprawiono.
Nezopl
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Reymont Phoenix
Data i miejsce urodzenia: Urodził się w Wielkiej Brytanii w Londynie 2 stycznia 2033.
Status krwi: 50%
Historia postaci:Jestem dzieckiem z zamożnej rodziny.Moj tata jest jest pracownikiem w ministerstwie magii  mama zaś mugolka. Gdy ukończyłem 8 lat  zacząłem sie pilnie uczyć , żeby nie zawieść swoich rodziców. Minęły 3 lata  przez ten cały czas starałem się jak tylko moglem żeby rodzice byli ze mnie dumni. Pewnej nocy obudził mnie tata, mówił ze ma mi do przekazania coś ważnegWhatbudziłem się i ubrałem najszybciej jak się dało i poszedłem za nim do salonu. Tata wyciągną z szafki zdobione czerwonymi piórami  pudełko a w nim była różdżka.Dowiedziałem się wtedy ze jest ona bardzo stara oraz bardzo potężna, tata powiedział mi ze od teraz ja reprezentuje moja rodzinę i ostrzegł mnie ze jeżeli użyje tej różdżki w złych celach ona obróci się przeciwko mnie. Zdradził mi również tajemnice tej cennej różdżki, czasami ta różdżka "płacze" kiedy jej posiadaczowi stanie się krzywda. Zdziwiłem się, następnie wziolem ja w dłoń i zemdlałem.Obudziłem się nad ranem moi rodzicie szykowali śniadanie. Usiedliśmy razem przy stole. Zaczolem myśleć o różdżkę oraz o przyszłości mojej rodziny, po chwili namysłu, wstałem i Obiecałem im ze zostanę najpotężniejszym czarodziejem i dumnie będę reprezentował rodzinie Phoenix.
Wygląd postaci: Wysoki,Jasno skory, krótkie rozczochrane brązowe włosy i duże czarne oczy , często nosi czerwono-czarne bluzy z kapturem,czarne trampki, zwykle bordowe spodnie, szczupły oraz wysportowany.Na plecach ma znamię które bardzo przypomina Ognistego Ptaka zwanego Feniksem(Odziedziczył po Ojcu który posiadał to samo znamię na ramieniu).
Cechy charakteru: Odważny, nie boje się niczego. Sprytny, zawsze znajdę sposób zęby się wymigać z obowiązków. Śmiały, nie wstydzę się innych osób. Dowcipny, lubię robić żarty swoim kolegom ale z umieram żeby nikogo nie skrzywdzić. Jestem tez lojalny i szczery nigdy  bym nie zdradził albo co gorsza okłamał swojego przyjaciela lub innej bliskiej osoby.


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałem się o serwerze na streamie Drolla

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC To czat na którym są tworzone  dialogi . Tam nasza stworzona postać odgrywa swoja role. IC zapisujemy na normalnym czacie

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC ten czat nie odgrywa dużej roli, dotyczy on  świata realnego piszemy tam jako my. Żeby pisać w OOC piszemy swoja treść w nawiasie

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
R-Reymont S-sprzedawca
R-*wchodzę do sklepu*
R- Dzień dobry.
S- Dzień dobry.*odpowiedział z uśmiechem na twarzy*
R- Chciałbym kopić trochę cukierków.
S- Jaki smak? *pyta się*
R- Tyle tu dobrych cukierków, może te o smaku toffi albo te mleczne.*drapie się po głowię niezdecydowany*
S- Może kupisz te o smaku toffi i te mleczne. *odpowiada po czym sięgną po cukierki*
R- Świetny pomysł *wyciągną portfel z kieszeni* Poproszę obydwa smaki *wyjął pieniądze z portfela i położył na blacie*
S- Proszę bardzo, *zapakował cukierki i położył na blacie*
R- Dziękuję za cukierki, Do widzenia *wyszedł ze sklepu
S- Do widzenia
Czy przeczytałeś regulamin? Tak.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Nie zgadzam się na 100% czystości krwi. Nie zgadzam się aby tworzyć kolejną sierotę, już dużo ich jest na serwerze. Zmień historię. Wygląd rozpisz i również nie zgadzam się na czerwony kolor oczu, chyba że ma soczewki.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 3 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
Nezopl
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Rainkooli napisał(a): (27.08.2015 02:46)Nie zgadzam się na 100% czystości krwi. Nie zgadzam się aby tworzyć kolejną sierotę, już dużo ich jest na serwerze. Zmień historię. Wygląd rozpisz i również nie zgadzam się na czerwony kolor oczu, chyba że ma soczewki.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 3 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")

Ok poprawiłem.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Jeśli chcesz mieć 100% czystości krwi, rozpisz historię. Dzieci uczą się zaklęć dopiero w szkołach magii, takich jak Hogwart. Reszta ładnie.

Wstrzymane. 3 dni, 2 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj swój, a potem stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
Nezopl
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
Rainkooli napisał(a): (27.08.2015 13:32)Jeśli chcesz mieć 100% czystości krwi, rozpisz historię. Dzieci uczą się zaklęć dopiero w szkołach magii, takich jak Hogwart. Reszta ładnie.

Wstrzymane. 3 dni, 2 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj swój, a potem stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")

Dobra poprawiłem.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6
Podanie ZAAKCEPTOWANE.


Po rangę zgłoś się na serwerze, pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.