Witaj!

Apelacja o ub- Selvyn
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#1
Twój nick: Selvyn
Nick admina/moderatora który dał ci bana: Froxel
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Meta-Gaming.
Czas bana: Miesiąc
Dlaczego chcesz być odbanowany:
Otóż wyglądało to tak. Wczoraj Xaradus poprosił mnie o napisanie Proroka, ale jako że nie zdążyłem napisać, to zrobiłem to dziś. Informacje do niego były albo pogłoskami, albo tym o czym rozmawiały postacie w IC. Froxel, z racji tego że nie przypasowało mu to do jego planu na postać, dopuścił się dziś nadużycia władzy i uznał to za Meta-Gaming, kompletnie nie argumentując swojej wypowiedzi poza napisaniem, że kwestię podatku dzieckowego omawiano tylko na zebraniu administracji RP z h@. No więc w takim razie, dziękuję za argument. Skoro poruszono to tam, to skąd miałbym o tym wiedzieć? Wtedy MG popełniłby jeden z Administratorów RP albo h@, nie ja, a to na pewno nie miało miejsca.

Mało tego, fakt o podatku za dziecko nie jest wzięty z zebrania, tylko z pogłosek i rozmów mojej postaci na MK wczoraj wieczorem w Pubie, krótka dyskusja o wyborach. Podatek dzieckowy nie jest autorskim pomysłem Administracji, podobna rzecz funkcjonuje w Chinach (nawet nie wiem na jakiej zasadzie to ma działać tu, więc chyba logiczne że nie czerpię tego z jakiegoś źródła). 

Tak więc w 2040 roku IC jak najbardziej pojęcia takiego podatku może funkcjonować. Były podstawy żeby o nim zaplotkować, jako że program postaci Froxela jest socjalistyczny, więc nie było to wyjęte znikąd, o co oskarża mnie właśnie Froxel. Po prostu była to plotka gazety która w ten sposób oczernia kandydatów przed wyborami, tak jak mowa była o innych rodzajach podatków i emerytutach. Napisanie o emeryturach też uznasz za MG? Szukasz tego na siłę. To nei było żadne MG. Proszę mi zacytować definicję Meta-Gamingu i wyjaśnić, jak niby miałem wiedzieć co mówiono na zebraniu Administracji RP z H@, bo niestety Froxel, ale to się kupy nie trzyma.

Jak ci się Prorok nie podoba bo niszczy twoje plany IC, to po prostu go usuwaj, a nie wmawiaisz mi Meta-Gaming. No pls...


Proszę o szybkie rozwiązanie sprawy i nie granie celowe na zwłokę. Jeszcze przyczepiłbym się, że organizujesz akcje IC pod zdobycie popularności twojej postaci i używasz skryptowych hologramów do wyborów (nadużycie permisji), ale pominę ten wątek. 
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Dobrze w takim razie teraz moja postać IC - Olaf Malte zacznie wygłaszać w IC informacje nabyte w OOC. Kto kogo planuje zabić, kto ma jakie umiejętności. Kiedy zostanie wniesiona na mnie skarga napiszę "Przecież to plotka? Plotkować nie można?".

Podatki dzieckowe zostały uchwalone na posiedzeniu Administracji Role Play z HeadAdminem i na dniach zostaną wprowadzone czysto OOC. Po prostu z wypłaty bd odejmowana odpowiednia ilość galeonów jako koszty niezbędne do utrzymania dziecka.

Dziwi mnie natomiast fakt, że dziwnym zbiegiem okoliczności napisałeś artykuł do Proroka Codziennego poruszając w IC kwestię, które omawiane były w OOC. Jeszcze gdybyś ową rzecz zarzucił innemu graczowi nie widziałbym powiązania, jednak dziwnym trafem zarzucasz mojej postaci IC coś, co omawiałem jako Administrator RP w OOC.
Dokonałeś jawnego MG starając się go usprawiedliwić sytuacją IC.

Czy od teraz każdy gracz będzie mógł wykorzystywać w IC informacje nabyte w OOC, tłumacząc się, że to jedynie plotki i domysły? Jeśli takie coś byłoby rzeczą dozwoloną pojęcie MG nie istniałoby w rozgrywce Role Play.

Bez względu na Twoje tłumaczenia, ja widzę jawny MG, który starasz ię usprawiedliwić sytuacją IC. Niestety to tak nie działa.

UB nie otrzymujesz, za swój MG na miarę globalną zostajesz również usunięty z Redakcji Proroka Codziennego. Prorok musi stanowić dobry przykład dla graczy, nie naukę robienia MG, tak aby uniknąć kary.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
A wtrące malutką uwagę. Na serwerze po to mamy skrypty by z nich korzystać. Eryk na pewno jakby także poprosił Administrację i ustalił z nimi warunku hologramów otrzymałby je bez problemu. Ostatnio fajnie służą one jako rozpiski akcji więc nie wiem o co tutaj biega.
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#4
Admin RP ma zawsze racje, a jak jej nie ma to przeczytaj to zdanie od początku.
Meta Gaming detected, to także Ban detected.
Selvyn < Admin RP alias Froxel alias Fryzjer.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#5
Przedawnione i rozwiązane, zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.