Witaj!

"Podanie na ucznia" - Nick: 20xXWhiteXx02
20xXWhiteXx02
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 4
Sie 2015
1
#1
Imię i nazwisko postaci:Beny Rixel

Data i miejsce urodzenia:28.10.2002 Wielka Brytania

Status krwi: 50%

Historia postaci:Beny Mały chłopiec który we swoje 11 urodziny uciekł z domu.Rodzice Benego Byli bardzo rozczarowani po tym co usłyszeli .
Drugiego dnia Beny przyszykował sobie szałas oraz troche ryb.Cieszył się bardzo bo miał spokój który nareście był w jego stylu.
Szukał on zwierząt by je nakarmić i oswoić .Beny znalazł zbłąkaną owieczkę nakarmił ją i pomyślał że ona będzie go w zimne dni i nocy ogrzewała.
Następnego dnia Beny poszedł na wyprawę po jedzenie z owieczką. Po drodze czekało ich dużo niespodzianek lecz gdy zobaczyli ogromny zamek weszli na most i wciągnęło ich do środka i w taki oto sposób Beny zaczął naukę magii.
 
 Wygląd postaci: Beny jest szczupły. Ma brązowe włosy i dlatego ma powodzenie u dziewczyn. Jest wysoki w porównaniu z innymi. Ma zielone oczy. Ma mały nos . chodzi w zielonej bluzie.

Cechy charakteru: Beny lubi bardzo sport. Jest bardzo wredny i denerwujący. Bardzo lubi zwierzęta. Bardzo lubi jeść ryby a szczególnie je łowić. Lubi zabawy w terenie. Uwielbia bawic się ze zwierzętami. Kocha zwierzęta.

O serwerze dowiedziałem się od Drollcastera Yt i fan page

: Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC jest akcją podczas fabuły, czyli czymś odnoszącym się do naszych postaci oraz sytuacji. Zawiera w sobie choćby emocje, mimikę oraz czynności uczestników akcji oraz otoczenie i jego opisy. Nie piszemy w nim emotikon, nie odnosimy się do świata realnego. Przykład akcji:
*Irelia Podeszła do Benego i popaczała mu się prosto w tważ*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to coś, co dzieje się poza akcją podczas gry - mówimy w nim o świecie realnym, który nie ma żadnego związku z akcją. Przykład:

(Ja Będe leciał bo Musze posprzątać pokój)

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

-Beny-Sprzedawca [M]-Mama
Mamo, mogę cukierka? *zapytał z błaganiem w oczach*

[M] Dobrze, trzymaj tu 2 galeony. *wyjęła z kieszeni galeony i podała synowi*
Kocham Cię mamo! *Objął mame* Dobrze to ja lece. *poszedł do miodowego królestwa*
*Beny otworzył drzwi do miodowego królestwa*
Witaj.
Dzień dobry
Co chcesz mój drogi?* zapytał z uśmiechem na twarzy*
Chciał bym kupić cukierki.* uśmiechnął się*
Jakie byś chciał?
10 kwachuw poproszę.
Już podaję.* Sprzedawca wyciągnął woreczek i zapakował do niego 10 kwachów*
Ile płacę?
2 Galeony kolego.
Dziękuje bardzo. *wyjął pienionszki z tyłka i zapłacił sprzedawcy*
Dowidzenia.
Dowidzenia *otworzył drzwi i pobiegł do mamy*

Tak przeczytałem regulamin
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.