Witaj!

Podanie na Bibliotekarza.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Dany Johansen
Wiek:
21
Miejsce urodzenia:
Mugolski Szpital w Paryżu
Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Posada, na którą aplikujesz:
Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Gdy byłem uczniem bardzo interesowało mnie czytanie książek i uczenie się, poprzez bycie bibliotekarzem będę mógł wypożyczać książki i pomagać uczniom w rzeczach których nie rozumieją, a dzięki temu ich wiedza będzie bardziej rozbudowana. Chciałbym przekazywać moją wiedzę dla młodszych pokoleń aby wyrośli na mądrych ludzi.  Moim marzeniem było zawsze pracowanie w Szkole magii i Czarodziejstwa Hogwart, a dzięki temu będę mógł to spełnić. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i inteligentnym, i będę się starał aby uczniowie przychodzili chętnie do biblioteki aby wypożyczyć tą książkę i ją przeczytać. Mam bardzo dużo wolnego czasu aby pracować na takim odpowiedzialnym stanowisku, zawsze szanowałem i dbałem o książki i nie lubię gdy ktoś je niszczy albo po nich rysuje. Będę także chciał pilnować porządek w Bibliotece aby nikt nic nie zniszczył lub uszkodził. Nikt na pewno na mnie nigdy się nie zawiedzie.




Oceny z SUMów i OWUTEMów:
HM-PO
ZIU-PO
Wróżbiarstwo-W
Numerologia-Z
OPCM-Z
Językoznawstwo-Z
ONMS-PO
Starożytne Runy-Z
Zielarstwo-Z
Transmutacja-Z
Astronomia-N
Eliksiry-PO
Smokologia-Z

[OOC]

Nick w grze:
Daniol0012
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Posiadam doświadczenie, z serwera Hapel. Nauczałem także wróżbiarstwa w Hogwarcie.
Argumentacja OOC:*
Moja postać chciała pracować w Hogwarcie, a dzięki zostaniu Bibliotekarzem będzie mogła dalej w nim pozostać i odgrywać różne akcje w Zamku. Mam dużo wolnego czasu i mogę grać na serwerze bez problemu, może się zdarzyć że gdzieś wyjadę ale to raczej rzadko.  Nigdy nie stwarzałem jakiegokolwiek problemu i takowy się nie stanie. Jestem odpowiedzialny i pomocny więc w razie problemów zawsze mogę pomóc temu, kto mnie o coś poprosi. Będąc bibliotekarzem mógłbym robić zastępstwa na lekcjach, gdy któryś z nauczycieli nie mógł by takowej lekcji robić. Nikt nigdy na pewno się nie zawiedzie na mnie. 
Nazwa Skype:
Dyrektor posiada.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Przyjęty, zastanów się nad 'planem działania' w bibliotece. Chcę byś był aktywny i by biblioteka była aktywna(nie, siedzenie kilka godzin dziennie w obrębie biblioteki to nie jest aktywność).



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.