Witaj!

Problem z uruchomieniem gry
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Windows 7 home premium, 3 GB RAMu, Procesor Intel® Core™ i3 CPU M330 @ 2.13GHz
Wersja systemu: 32-bitowy system operacyjny
Opis problemu: Podczas ładowania się gry pokazuje się brak odpowiedzi i cofa mnie do launchera.
Czasem zdarza się również, że włącza mi się normalny minecraft bez modów z singleplayerem i multiplayerem, na którym nie ma serwera, tekstur etc.

[Obrazek: d1du9UZ.png]
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#2
Prawdopodobnie masz za mału pamięci RAM, bo tlyko 3 GB, które musisz przeznaczyć a serwer jak i na inne czynności komputera.
Czerwiecc
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
a jak ja mam 4 giga ramu i mam ten sam problem
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Cytat:Prawdopodobnie masz za mału pamięci RAM, bo tlyko 3 GB, które musisz przeznaczyć a serwer jak i na inne czynności komputera.
Niby takie proste, ale uwierz mi dla osoby, które nie znają się na tym nic nie ogarniają xd
Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#5
3 GB RAM to nie jest za mało, sam mam 3,24 GB i jakoś działa. Spróbuj na czas włączania gry wyłączyć wszystkie inne programy (przeglądarka, Skype itd.) albo zwiększ ilość pamięci wirtualnej - tu masz pokazane, jak to zrobić: http://www.instalki.pl/demonstracje/syst...alnej.html Brak odpowiedzi jest właśnie na tym etapie? Jaką masz kartę graficzną? (sprawdza się, klikając PPM na pulpicie/Rozdzielczość ekranu/Ustawienia zaawansowane/Typ karty)
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#6
remydnd napisał(a): (13.09.2015 20:05)3 GB RAM to nie jest za mało, sam mam 3,24 GB i jakoś działa. Spróbuj na czas włączania gry wyłączyć wszystkie inne programy (przeglądarka, Skype itd.) albo zwiększ ilość pamięci wirtualnej - tu masz pokazane, jak to zrobić: http://www.instalki.pl/demonstracje/syst...alnej.html Brak odpowiedzi jest właśnie na tym etapie? Jaką masz kartę graficzną? (sprawdza się, klikając PPM na pulpicie/Rozdzielczość ekranu/Ustawienia zaawansowane/Typ karty)

Karta: NVIDIA GeForce GT330M
A brak odpowiedzi jest mniej więcej na tym etapie bądź wcześniej..
Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#7
Podaj treść najnowszego pliku tekstowego w C:\Users\%username%\AppData\Roaming\.minecraft\modpacks\Hapel\crash-reports na http://pastebin.com/ w polu New Paste i kliknij Submit. Po wysłaniu daj link. Jeśli nic nie ma, wejdź w launcherze w zakładkę Launcher Log (oczywiście po wyrzuceniu do launchera) i skopiuj stamtąd wszystko na pastebin, podaj link.
SoczeQ
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 6
Maj 2015
7
#8
Wcale nie masz za mało pamięci ram...
Poradzę ci to co polecam wszystkim...
Wchodzisz w %appdata% i usuwasz .minecraft po czym odpalasz Hapel. Smile
HD97PL
Czarodziej




Posty: 144
Tematy: 16
Sty 2015
39
Gryffindor
#9
I tak nie wbijesz bo jest przerwa techniczna chwilowo. Tongue
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#10
Próbowałam już nie raz usuwać folder .minectaft i to też nie działało



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.