Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zielarstwa
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Geralt Henderson
Wiek: 18 lat
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończony Instytut Magii Durmstrang
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* W Durmstrangu poznałem od innej strony Zielarstwo. Durmstrang nauczył mnie pokory i bycia cierpliwym. Zielarstwo to moja pasja, której wcześniej nie realizowałem, a teraz chciałbym nadrobić stracony czas. Chciałbym ten czas nadrobić nauczając w tej prestiżowej szkole razem z młodzieżą.  
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Ocena z Zielarstwa w Durmstrangu - PO


[OOC]
Nick w grze: Geralt
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Prowadziłem lekcję na ocenę w szkolę i wyszło mi to bardzo dobrze, bodajże dostałem szóstkę. Interesuję się także przyrodą no i tym fikcyjnym Zielarstwem z serii Harry'ego Potter'a. Innego doświadczenia w nauczaniu nie posiadam, no ale od czegoś trzeba zacząć.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Mam już pewien pomysł na prowadzenie lekcji i chciałbym go zrealizować. Wiem sporo na temat Zielarstwa i sądzę, że gdybym chodził do Hogwartu to bez problemu miałbym z tego chociażby PO. Nie chcę być takim nauczycielem, który wpuści uczniów do klasy, spyta kto zrobi listę i zacznie realizować temat. Chcę wprowadzić na moich lekcjach coś innego, żeby uczniowie sami mogli pomyśleć, a nie, żebym ja im wszystko dyktował do zeszytu. Jestem także nastawiony na dużą liczbę praktyk, chociaż można powiedzieć, że uczniowie sami zadecydują, czego będą chcieć więcej, poprzez swoje zachowanie.
Nazwa Skype: Podam na PW, tylko proszę napisać komu.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Podanie nie przeszłoby nawet jakbyś ubiegał się o ucznia. Usuń całość, zasiądź przy nim na dłuższą chwilę(nawet na kilka godzin) i napisz długie, porządne podanie.
PS. Lanie wody przez kilka stron a4 też nie przejdzie.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#3
@ Wolę zrezygnować, jednakże, napisałbym lepsze podanie, no ale moja postać nie ma żadnego wyższego wykształcenia, które można tu opisać. Przenieście to gdzieś już nwm gdzie to sprawa administracji, ja niestety rezygnuję. Pozdrawiam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.