Witaj!

[HorseSlayer] Horse
HorseSlayer
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 5
Sie 2015
23
#1
Moja ksywka to Horse Slayer, jak ktoś jest ciekawy czegoś o mnie, albo chce się odegrać to może śmiało zadawać pytania Big Grin
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Ulubiony kolor?
Czemu jednorożce mają jeden róg?
Wolisz zimę czy lato?
Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu?
Czy lubisz pływać?
Czego się boisz?
Najgorszy przedmiot w szkole?
Czy jakieś magiczne zwierzę mogłoby zamieszkać w Twoim domu?
Ulubiony napój?
Twoja ulubiona rzecz z szafy? 
Ile kręgów szyjnych ma żyrafa? 
Jaki masz znak zodiaku? 
Dlaczego woda mineralna, źródlana ma datę ważności na butelce skoro tryska od tysięcy lat ze źródła? 
Z czym wiążesz swoją przyszłość?
Masz rodzeństwo? 
^ Ile mają lat? Jak mają na imię? 
Co cenisz w ludziach?
Co Cię w nich odpycha?
Z jakim zwięciem się utożsamiasz?
Jakie zwierzęta lubisz?
Czy w Twojej głowie kiedy pojawiła się myśl, że chcesz zmienić się w jakieś zwierzę?
Jakie filmy lubisz?
Jak bardzo lubisz czytać książki?
^Jakie gatunki? I jakie są Twoimi ulubionymi?
Masz jakieś pluszaki?
^ Śpisz z pluszakami?
Lubisz poduszki?
Jakie masz fetysze?
Czy kiedyś przefarbowałaś sobie włosy?
Jaki jest Twój naturalny kolor?
Jak masz na drugie imię?
Ulubiona zabawa z dzieciństwa?
Masz dziwne nawyki?
Czy różowe jednoróżce tańczące na tęczy naprawdę istnieją?
Wolisz książki czy filmy?
^ Dlaczego?
Jesteś poukładaną czy roztargnioną osobą?
Masz ulubioną stronę internetową?
Masz bloga?
Obserwujesz jakieś blogi?
Kolekcjonujesz coś?
Czy masz zwierzątko domowe?
^Jak się wabi?
Czy regularnie uprawiasz jakiś sport?
Jaki jest Twój ulubiony artysta?
Lubisz sztukę?
Czy masz zamiar nagrywać filmiki na youtube?
Czy jesteś wrażliwą osobą?
Lubisz tatuaże?
^ Masz już? Chcesz mieć jakieś? Jeśli masz, bądź chcesz to jakie?
Czy jest coś czego nie lubisz w swoim wyglądzie?
Co Ci się w sobie podoba?
Czy masz osoby, z którymi dogadujesz się idealnie?
Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby?
Ulubione imię męskie?
Ulubione imię żeńskie?
Ulubione słowo?
Ulubiony cytat?
Ulubiony deser?
Ulubiona potrawa?
Jaka była najgłupsza rzecz jaka się Tobie przytrafiła?
Jaka magiczna moc byłaby Twoją wymarzoną?
Jak wyglądałby ostatni dzień Twojego życia?
Jaki jest Twój ideał?
Ulubiona bajka z dzieciństwa?
Ulubiony zapach?
Lubisz wyróżniać się z tłumu?
Jaki jest najlepszy według Ciebie sposób na nudę?
Jaka była ostatnia rzecz kupiona przez Ciebie?
Ulubiony sport?
Jaki masz kolor oczu?
Umiesz rysować?
Masz przed sobą kartkę i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizującego Twoje marzenia. Co narysujesz?
Masz jedno życzenie. Możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Możesz kogoś zabić, stać się innym człowiekiem, albo odmienić świat. Co sobie zażyczysz?
Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi?
Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o Tobie?
Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu przyznać się do patrzenia na wygląd drugiego człowieka?
Jaka jest Twoja największa pasja?
^ Jak się zaczęła?
Gdyby był wybór, że można żyć w jednej książce/filmie/grze, to jaki byłby Twój wybór?
Zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne paski?
Jeśli przekopiemy się przez całą kulę ziemską to na drugą stronę wyjdziemy głową czy nogami do góry?
Jakie byłoby Twoje postępowanie, jeśli wybranoby Cię na trybuta Igrzysk Śmierci?
Ulubiony kraj?
Ulubiony wiersz?
Wolisz ebooki czy normalne książki?
Kaktusy są fajne?
Ulubione słodycze?
Ulubione gatunki filmowe?
Ulubiony kwiat?
Jak bardzo kochasz koty?
Lubisz komiksy?
Dobrze się uczysz?
Ulubiona gra?
Wampiry czy wilkołaki?
Czemu tak bardzo ubóstwiasz Neko? <3
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Czy wiesz co to jest rimming?
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#4
Lubisz pegging?
HorseSlayer
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 5
Sie 2015
23
#5
Ulubiony kolor? Błękitny.
Czemu jednorożce mają jeden róg? Gdyby jednorożce miały dwa rogi, trudniej byłoby im trafić w konkretny cel podczas szarży. No i oczywiście jeden róg było łatwiej narysować i uczynił te stworzenia wyjątkowymi.
Wolisz zimę czy lato? Zimę.
Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu? Dokumenty potwierdzające moją tożsamość.
Czy lubisz pływać? W teorii tak, jednak ze względu na zanieczyszczenia w niektórych zbiornikach wodnych wolałbym bardziej przepłynąć przez nie łódką, niż zrobić to samodzielnie.
Czego się boisz? Wolę się tym nie chwalić.
Najgorszy przedmiot w szkole? Wiedza o Społeczeństwie.
Czy jakieś magiczne zwierzę mogłoby zamieszkać w Twoim domu? Najchętniej wybrałbym bogina.
Ulubiony napój? Woda mineralna, niegazowana.
Twoja ulubiona rzecz z szafy?  Nie przywiązałem się do żadnej z nich.
Ile kręgów szyjnych ma żyrafa?  7
Jaki masz znak zodiaku?  Bliźnięta
Dlaczego woda mineralna, źródlana ma datę ważności na butelce skoro tryska od tysięcy lat ze źródła? Najpewniej chodzi o to, że jest ona przechowywana w plastiku, a plastik po tym czasie może zacząć się rozkładać, przez co woda stanie się zanieczyszczona i tym samym niezdatna do picia.
Z czym wiążesz swoją przyszłość? Z komputerami, najpewniej zostanę programistą.
Masz rodzeństwo?  Tak.
^ Ile mają lat? Jak mają na imię?  Nie mogę powiedzieć.
Co cenisz w ludziach? Szczerość i pozytywne nastawienie.
Co Cię w nich odpycha? Kłamstwa i toksyczne nastawienie, nadmiar makijażu, wulgaryzmów, intrygi, zdrady, obleśność, liczne zniewagi, celowe udawanie osoby tępej, żeby kogoś obrazić, obgadywanie i wiele, wiele innych. 
Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz? Lis.
Jakie zwierzęta lubisz? Praktycznie wszystkie oprócz gadów, ew. niektórych płazów.
Czy w Twojej głowie kiedy pojawiła się myśl, że chcesz zmienić się w jakieś zwierzę? Tak, żeby zmienić się w konia.
Jakie filmy lubisz? Fantasy, horrory i psychologiczne, ew. sci-fi, a najlepiej jeśli wszystko w jednym.
Jak bardzo lubisz czytać książki? Na tyle wystarczająco, żeby je czytać.
^Jakie gatunki? I jakie są Twoimi ulubionymi? Fantasy, horrory i psychologiczne, moimi ulubionymi są raczej psychologiczne, które zmuszają mnie do dalszych refleksji.
Masz jakieś pluszaki? Nie.
^ Śpisz z pluszakami? Nie.
Lubisz poduszki? W normalnym stopniu.
Jakie masz fetysze? Lubię rozśmieszać ludzi, a co do reszty to nie powiem.
Czy kiedyś przefarbował sobie włosy? Nie.
Jaki jest Twój naturalny kolor? Jestem człowiekiem białym.
Jak masz na drugie imię? Jan.
Ulubiona zabawa z dzieciństwa? Zabawa w chowanego.
Masz dziwne nawyki? Tak.
Czy różowe jednorożce tańczące na tęczy naprawdę istnieją? Nigdy ich nie widziałem i nie mogę potwierdzić ich istnienia, ale nie mogę też go zaprzeczyć.
Wolisz książki czy filmy? Filmy.
^ Dlaczego? Z czystej ciekawości, lubię zobaczyć na ekranie po przeczytaniu danej książki czy to co tam zobaczę będzie zgodne z moimi wyobrażeniami, czy też będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Jesteś poukładaną czy roztargnioną osobą? Jestem bardziej roztargniony niż poukładany.
Masz ulubioną stronę internetową? Aktualnie najczęściej odwiedzam Hapel.pl, a tak to do żadnej się zbytnio nie przywiązuję.
Masz bloga? Nie.
Obserwujesz jakieś blogi? Nie.
Kolekcjonujesz coś? Pliki na komputerze.
Czy masz zwierzątko domowe? Tak.
^Jak się wabi? Nie mogę podać jego imienia.
Czy regularnie uprawiasz jakiś sport? E-sport.
Jaki jest Twój ulubiony artysta? Zdzisław Beksiński.
Lubisz sztukę? Tak.
Czy masz zamiar nagrywać filmiki na youtube? Nie.
Czy jesteś wrażliwą osobą? Tak, ale ze względu na społeczeństwo i czasy w jakich żyjemy byłem zmuszony nauczyć się tłumić drzemiącą we mnie uczuciowość, żeby po prostu nie wyróżniać się i mieć spokój.
Lubisz tatuaże? Nie, nie rozumiem też co ludzie w nich widzą.
^ Masz już? Chcesz mieć jakieś? Jeśli masz, bądź chcesz to jakie? Nie.
Czy jest coś czego nie lubisz w swoim wyglądzie? Nie.
Co Ci się w sobie podoba? Tak, a zwłaszcza skromność.
Czy masz osoby, z którymi dogadujesz się idealnie? Nie i nie chciałbym spotkać takiej osoby. Prawdopodobnie lubiłbym z taką osobą spędzać czas, a skoro dogadywalibyśmy się idealnie, nasz kontakt byłby bardzo krótki, bo informacje zostałyby bardzo szybko przekazane i nie miałbym już pretekstu do przebywania dalej z taką osobą.
Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby? Nie przywiązuję zbytniej wagi do ubrań.
Ulubione imię męskie? Alfons.
Ulubione imię żeńskie? Brunhilda.
Ulubione słowo? Wola.
Ulubiony cytat? "Nie wal konia przed zachodem słońca." ~Pogromca Koni
Ulubiony deser? Galaretka truskawkowa.
Ulubiona potrawa? Pierogi.
Jaka była najgłupsza rzecz jaka się Tobie przytrafiła? Napisałem na kartkówce z historii "Wolna erekcja" zamiast "Wolna elekcja".
Jaka magiczna moc byłaby Twoją wymarzoną? Uzdrawianie.
Jak wyglądałby ostatni dzień Twojego życia? Gdyby to ode mnie zależało, najpewniej umarłbym gdzieś w samotności, a jeszcze przed tym udawałbym, że wszystko jest ze mną w porządku, żeby nikt mnie nie opłakiwał. Najwyżej byłyby o mnie żarty "Horse ma CK dlatego go tyle nie ma XDDD".
Jaki jest Twój ideał? Na nikim się nie wzoruję.
Ulubiona bajka z dzieciństwa? Tom & Jerry.
Ulubiony zapach? Nie potrafię go zdefiniować.
Lubisz wyróżniać się z tłumu? W prawdziwym życiu nie, natomiast w internecie uwielbiam to uczucie.
Jaki jest najlepszy według Ciebie sposób na nudę? Śmiech.
Jaka była ostatnia rzecz kupiona przez Ciebie? Czarny przedłużacz.
Ulubiony sport? E-sport.
Jaki masz kolor oczu? Piwne.
Umiesz rysować? Nie.
Masz przed sobą kartkę i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizującego Twoje marzenia. Co narysujesz? Zostawię kartkę pustą.
Masz jedno życzenie. Możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Możesz kogoś zabić, stać się innym człowiekiem, albo odmienić świat. Co sobie zażyczysz? Uczynienia siebie bóstwem zdolnym łamać prawa fizyki i posiadającym nieograniczone zasoby mocy, takim perpetum mobile.
Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi? Nie jest możliwa egzystencja świata bez zła. Gdyby zło nie istniało, dobro nie byłoby czymś wyjątkowym i byłoby jedyną z możliwych opcji. Oznaczałoby to, że ludzie, zwierzęta i wszystko co jest we wszechświecie straciłoby wolną wolę, a brak wolnej woli jest równoznaczny z popadnięciem w niewolę, co nie jest w żadnym stopniu pozytywnym zjawiskiem. Dlatego usunięcie zła byłoby samo w sobie złe i stworzyłoby jeszcze większe zło, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. 
Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o Tobie? Dlaczego jestem zjebem?
Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu przyznać się do patrzenia na wygląd drugiego człowieka? Na charakter patrzą najczęściej w pierwszej kolejności osoby, które nie uważają siebie za osoby atrakcyjne, przez co nie doprowadzają do tematu opisywania wyglądu zewnętrznego. No i oczywiście zasady dobrego wychowania i tak dalej. Nigdy nie wiemy jak druga osoba zareaguje na ocenę wyglądu, bezpieczniej jest ocenić jej charakter, jestem pewien że sama wolałabyś bardziej usłyszeć "Wyglądasz mi na naprawdę miłą osobę.", niż "Ale małe cycki!". Mimo wszystko zawsze w mniejszym stopniu przykładamy uwagę do charakteru, tak samo też i do wyglądu. Ktoś może być dobrem wcielonym, ale jeśli będzie wyglądać jak chciwa baba z radomia to nie zaufamy jej. Tak samo jakaś dziewczyna może być chamska, wredna i uwielbiać manipulację innymi, nawet jeśli będzie najpiękniejszą kobietą na tej planecie, to nikt normalny się w niej nie zakocha. Wszystko jest dobre, jeśli ma się w tym umiar. Nie warto przyznawać się do patrzenia w pierwszej kolejności na wygląd drugiego człowieka, bo pozory często mylą, a gdy poznajemy go, nasza wyobraźnia sama dopasowuje nam jego wygląd, przez co możemy w inny sposób ocenić jak taka osoba wygląda. W ten sposób, jeśli spodoba nam się charakter danej osoby, to polubimy także i jej wygląd (oczywiście z umiarem).
Jaka jest Twoja największa pasja? Rozśmieszanie ludzi i tworzenie czegoś, co nie ma sensu i w niczym nie jest ze sobą powiązane.
^ Jak się zaczęła? Gdy byłem młodszy zagrałem w Postal 2.
Gdyby był wybór, że można żyć w jednej książce/filmie/grze, to jaki byłby Twój wybór? Najpewniej wybrałbym świat w filmie na youtube "Piekło 2.0".
Zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne paski? Zebra ma sierść o kolorze czarnym i białym.
Jeśli przekopiemy się przez całą kulę ziemską to na drugą stronę wyjdziemy głową czy nogami do góry? Nie wyszlibyśmy.
Jakie byłoby Twoje postępowanie, jeśli wybrano by Cię na trybuta Igrzysk Śmierci? Najprawdopodobniej spróbowałbym swojego szczęścia na igrzyskach, a jeśli bym je wygrał i przeżył, to w przyszłości zostałbym terrorystą i przeprowadził zamach na władzę.
Ulubiony kraj? Polska.
Ulubiony wiersz? Brak.
Wolisz ebooki czy normalne książki? Normalne książki.
Kaktusy są fajne? Tak, a w dodatku są też miłe w dotyku.
Ulubione słodycze? Lody truskawkowe.
Ulubione gatunki filmowe? "Jakie filmy lubisz? Fantasy, horrory i psychologiczne, ew. sci-fi, a najlepiej jeśli wszystko w jednym."
Ulubiony kwiat? Mlecz.
Jak bardzo kochasz koty? Tak jak każde inne zwierzę domowe, tylko wydają mi się bardziej przywiązane do domu, niż właściciela, nie lubię w nich materializmu.
Lubisz komiksy? Nie czytam ich i jakoś mnie nie kręcą. Są czymś pomiędzy filmem, a książką, tyle że nie posiadają w sobie tych cech, które najwyżej cenię w książkach i filmach.
Dobrze się uczysz? Tak na prawdę wszystko zależy od tego ile czasu poświęcę na naukę, jeśli dużo to tak, jeśli nawet minuty to nie.
Ulubiona gra? Trochę wstyd przyznać, ale nie znam obecnie żadnej gry, która spełniałaby wszystkie moje wymogi. A tak to League of Legends.
Wampiry czy wilkołaki? Wampiry.
Czemu tak bardzo ubóstwiasz Neko? <3 Nawet nie znam jej imienia <3

Czy wiesz co to jest rimming? Tak.

Lubisz pegging? Nigdy nie próbowałem i nie kusi mnie to.
HorseSlayer
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 5
Sie 2015
23
#6
Chce mi ktoś zadać jakieś pytania?
pask
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 7
Sty 2015
29
Ravenclaw
#7
Czy kochasz Hikari?
^Jeśli tak jak mocno i dlaczego?



HorseSlayer
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 5
Sie 2015
23
#8
Czy kochasz Hikari? Tak.
^Jeśli tak jak mocno i dlaczego? Mocno, moja postać bardzo lubi zwierzęta. Jednak nie w takim stopniu, żeby zasłonić to zwierzę własnym ciałem przed śmiertelnym (dla czarodzieja) zaklęciem.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#9
Kochasz Hikari bo kochasz mnie a ja kocham Jom tak?
No wiedziałam
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

HorseSlayer
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 5
Sie 2015
23
#10
Kochasz Hikari bo kochasz mnie a ja kocham Jom tak? Nie, jest ku temu inny powód.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.