Witaj!

Podanie na ucznia: Melody Winslet
mola3333
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2014

#1
Imię i nazwisko postaci: Melody Winslet

Miejsce urodzenia: Glasgow

Czystość krwi: 50%

Historia postaci: Urodziła się 1 września w Glasgow, mieszkała z matką (mugolką) i ojcem (czarodziejem) w domu jednorodzinnym. Matka pracowała w warsztacie samochodowym, a ojciec w dziale Nieprzeszczegania Magii przez nieletnich czarodziei. Ujawniła się magią w wieku sześciu lat wprawiając w ruch zabawki-samochodziki. Niedługo po tym wydarzeniu jej rodzice zaczęli się kłócić i minął rok jak doszło do rozwodu. Ojciec zostawił im prawie cały dom, nie licząc jego rzeczy osobistej. Jej matka postanowiła sprzedać posiadłość i wprowadzić się w centrum Glasgow do mieszkania, za resztę otworzyła warsztat samochodowy. Melody miała tam o wiele więcej osób z którymi się zaprzyjaźniła, chodziła do zwykłej publicznej szkoły. W wieku 11 lat dostała list z Hogwartu, wtedy odwiedził ją ojciec i zaprał na zakupy na pokątną. Kupili wszystkie niezbędne rzeczy i jaszczurkę, którą nazwała Max, w czasie zakupów i podróży na peron ojciec opowiedział jej wszystko co powinna wiedzieć o świecie czarodziejów, wcześniej za bardzo nie mówił o jej szkole.

Wygląd postaci: Ma przycięte przy ramionach, ciemnobrązowe loczki, szare oczy. Ma wyraźnie elfie rysy, prawie zawsze ma ten sam cwany uśmieszek.Ma jasną cerę. Lubi ubierać kolorowe koszulki z nadrukami i jeansy. Należy do niższych osób, jest szczupła. Lubi wyglądać ładnie, ale bez przesady

Cechy charakteru: Lubi być w centrum uwagi, często zwraca uwagę na siebie robiąc głupie numery. Raczej nie obraża nikogo, chyba że jest to żartobliwe. Jak chce umie zachowywać się poważnie, lubi przebywać w towarzystwie ale nie dzieli się z nikim swoimi zmartwieniami. Umie być wredna jeśli ktoś ją zdenerwuje, ale sama nigdy nie prowokuje do awantury. Jest osobą, która nie umie skupić się na nauce, wszystko ją rozprasza. Prawie wcale nie kłamie, bo jest nauczona że wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Ceni sobie u ludzi sprawiedliwość i szacunek do innych.

Zainteresowania: Przez pracę jej matki zaczęła pomagać jej nieco w naprawie aut, ptrzez co zainteresowała się mechaniką. W podstawówce lubiła kosza, mimo że była niska ale w tym sporcie mogła wykazać się swoją zrecznością. Czytając podreczniki do hogwartu najbardziej spodobało jej się OPCm, pewnie dlatego że miało najwięcej wspólnego z rzucaniem czarów.

Rodzina postaci:



[OOC]
Nick w grze: molka333


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Będzie ciekawska, jej zachowania będą czasami żałosne kiedy będzie próbować zwracać na siebie większą uwagę.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: In Charekter. Zapisujemy bez nawiasów, pozwala nam tworzyc akcje ,,Nogi mnie bolą *usiadła*"

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Z nawiasami ,,(Ale lagi)"

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: wcześniej już grałam na tym serwerze

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Chciałam grać w coś związanego z HP więc poszperałam trochę w internecie i znalazłam.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.
Melody: Przepraszam, gdzie sala do trasmutacji?
Alex: Pierwsza klasa... *mruknął* Powinnaś już wiedzieć gdzie są klasy.
Melody: Ale nie wiem *stawia nacisk na słowo ,,nie''. No weź... gdzie ta klasa?
Alex: Zapytaj się kogo innego, młoda.
Melody: *otwiera usta żeby mu coś powiedzieć, ale powstrzymuje się i podchodzi do Belli* Możesz mi powiedzieć gdzie klasa do transmutacji?
Bella: Wielka sala to za nami *odpowiada niepewnym tonem*
Melody: Pytałam o sale do transmutacji.
Bella: Aha... To w tamtą stronę, po schodach, w prawo... i zaraz będziesz.
Melody: Dzięki *odwraca się i idzie w wskazanym kierunku*


Przeczytałeś regulamin?
Tak, przeczytałam !!!
Deleted
Mugol


 
#2
Twoje podanie nie przeszło procesu rekrutacyjnego, poczekaj aż któryś z Weryfikatorów się za nie weźmie (Tworzenie wątku z podaniem w dziale Zaakceptowane nie będzie możliwe w ciągu najbliższych dni).

Wątek przenoszę do odpowiedniego działu.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie jest za dużo osób z Londynu. W Historii rozpisz bardziej zakupy na Ulicy Pokątnej i udanie się na peron 9 i 3/4. Rozpisz bardziej wygląd i charakter postaci. Akcja IC jest zrobiona nie na temat, we wzorze masz dokładnie napisane z jakim problemem ma się uporać twoja postać.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
mola3333
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2014

#4
Poprawione Tongue
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Podanie Zaakceptowane!

[Obrazek: GnXTpe2.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.