Witaj!

Podanie na ucznia
Koza567
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Morgan Waledowski
Data i miejsce urodzenia: Urodzony w Wrocławiu, Polska Roku 2034 dnia 11 Paźdźernika.
Status krwi: 50% jego ojciec jest pół magikiem, a matka jest normalnym człowiekiem.
Historia postaci: Wszystko zaczeło się nie spodziewanie, tak jak więcej porodów w szpitalach oprócz tego. Poród zaczoł się w jego własnym domu. Miał to być jednym z najważniejszych dni w życiach jego rodziców. Morgan Miał skromne życie nie było ich stać nawet czasami na jedzenie. Swoje moce opanował nie długo przed 10 urodzinami. Wiadomość od Hogwartu była dużym zaskoczeniem jego ojca ale nie była ona ukrywana przed Morganem. Ojciec uczył Morgana tego co umiał. Pierwsze zaklęcie jakie mu pokazał to accio które działa tak że, dany przedmiot przylatuje do osoby. To było Bardzo proste do opanowania zaklęcie. Przed wyjadem z domu zakupił potrzebne rzeczy , a skąd wzioł pieniądze ? Jego Ojciec odkładał na wyjątkową chwilę taką jak ta.
Wygląd postaci: Morgan na swój wiek wyglądał dość poważnie co jest dziwne w tak młodym wieku. Wysoki nie jest ma tylko 155 m oraz 42 kilogramy wagi. Jego kolor oczów to Brązowy odziedziczył ten kolor oczów po matce, kolor włosów po ojcu włosy ma Czarne i kręcone. Nic go właściwie nie różni od innych osób w jego wieku, oprócz tego że było mu widać lekko żyły na nogach. Nie ma płaskostopia, jego ręce są dość kościste. Morgan jest dość nerwowy.

 Cechy charakteru: Morgan stara się być pracowity oraz Miły nie zawsze mu to wychodzi, często się wygłupia oraz śmieje z błachej przyczyny. Szybko znajduje nowe przyjaźnie ale jest wstydliwy, próbuje pomagać ojcu jak tylko może. Bardzo często odpływa na własny świat a z tego transu nie prosto go wybudzić. Miał lekki lęk wysokości oraz trochę się bał Węży. Nie miał dużo przyjaciół ale mu to nie przeszkadzało. Jego Ulubionym jedzenie są Pierogi, na które ich nie zawszy było stać. Morgan ma lekką wadę prawego oka

Zainteresowania: Morgan Lubi kolor czerowny oraz jedzenie pierogi. Zawsze go interesowała magia oraz alchemia.

Rodzina postaci:
Andrzej Waledowski - Ojciec Morgana, pół Czarodziej
Marta Waledowska - Matka Morgana



Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od Drollercaster z Facebooka

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to Wydarzenia Odnoszące się do naszych postaci oraz miejsca lub sytuacji. Odnosimy się do świata Prawdziwego np. (*Morgan Zapytał się ucznia* Pomożesz mi?)


Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OCC to wydarzenia poza akcją gry np. (Robi się poźno musze wracać)

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
[M] - Morgan [S] - Sprzedawca

[M] - *Morganowi Zostały drobne pieniądze wiec postanowił kupić coś słodkiego, Poszedł wiec do Miodowego Królestwa* Dzień dobry Czy mogłbym kupić Czekoladową żabę.
[S] - *Sklepikarz zdejmuje karton z Czekoladowymi żabami i mówi* Prosze bardzo, za jedną Sztuke należy się Dwadzieścia pięć centów.
[M] - *Morgan teraz myśli, to ostatnie dolary jakie mam* Oto 25 centów, Prosze.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak przyczytałem

Nick w grze: Koza567


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Data urodzenia zmień na 2034. Wszystko do rozwinięcia twoje podanie jest zdecydowanie zbyt ubogie.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę
Koza567
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Poprawiono Smile
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Ujawnienie się mocy magicznej następuje w wieku 9/10 lat i jest to jednorazowa ''eksplozja magi'' która kumulowała się w czarodzieju do tego wieku. Akcja jest zbyt krótka rozwiń ją tak aby było 3 razy dłuższa. Warny dostałeś za spam pod cudzymi podaniami nie rób tego więcej chyba że coś KONKRETNEGO chciałeś przekazać. Usuń wątek o śmierci matki nie zgadzam się na kolejną pół-sierotę
Podanie wstrzymane 2 szanse i 3 dni na poprawę
Koza567
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
Poprawiono Tongue
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.