Witaj!

Podanie na ucznia
_Gagri_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Zuu Menson
Data i miejsce urodzenia: 11.08.2033 , Londyn
Status krwi: 25 %
Historia postaci: Urodziłem się 11 sierpnia roku 2033 . Moja mama ma na imię Lucy Bloom a tata Patrick Menson mój tata jest dobrym ojcem jednak stanowczo za dużo pije  , nie mogę znieść ich kłótni czasem chcę wejść do pokoju i wydrzeć się na swojego tatę ... Moja mama jest miłą kobietą bardzo rzadko na mnie krzyczy , dba  o mnie i kocha . Gdy miałem 6 lat stało się coś niesamowitego ! W całym Londynie nie było prądu , był wieczór i wszędzie było ciemno a ja niestety bałem się ciemności więc zacząłem płakać następnie mama przyszła do mnie ze świecą , powiedziałem do mamy że chcę by pojawiło się światło i wnet zapaliła się żarówka , mama wyjrzała przez okno lecz u nikogo nie paliło się światło , ani w latarniach ani w domach . Gdy skończyłem 11 lat następnego dnia , po dniu moich urodzinach w oknie pojawiła się biała sowa , do nogi miała przyczepiony mały list więc pomyślałem że to do mnie następnie otworzyłem okno i wziąłem liścik , to był list przyjęcia do szkoły magii w Hogwarcie !
Wygląd postaci: Mam czarno - brązowe włosy na twarzy mam parę niewidocznych piegów . Nie jestem chudy ale też nie gruby  mam prostą budowę ciała , jestem też dość garbaty .
Cechy charakteru: Jestem dobrym i sprawiedliwym człowiekiem , lubię pomagać innym oraz lubię miłe towarzystwo lecz jak każdy mam swoje minusy , jestem niecierpliwy i nie zbyt inteligenty , dla osób którzy mnie wyzywają od gorszych napewno nie będę łagodny . 

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od youtubera o nazwie Drollercaster : D

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to pisanie na czacie jako swoja wymyślona postać zapisuje się ją między taką gwiazdką : * . np. *Dzień dobry panu*

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?OOC to pisanie w swojej osobie np gdy chcemy iść po coś do kuchi piszemy w nawiasie ( zw idę po coś do kuchni )

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

[J] - Ja [S] - Sprzedawca
[J] Dzień dobry przyszedłem kupić jakieś przysmaki * przywitałem się z uśmiechem na twarzy*
[S] Witaj w czym mogę służyć ? * również przywitał się z uśmiechem na twarzy*
[J] Mógłby pan mi polecić jakieś słodkości ? Moja mama ma dziś urodziny ii ... Chciałbym kupić jej coś wyjątkowo słodkiego. *powiedziałem z niepewną twarzą*
[S] Oczywiście ! Na pewno coś się znajdzie ! Jeśli to są urodziny twojej mamy to polecam Bombonierki Lesera albo Czekoladowe Kociołki . *odpowiedział wskazując na dane słodycze *
[J] To poproszę obie ! Ile płacę ? *zapytałem się wpatrując się w sprzedawce*
[S] Bombonierki kosztują 6 galeonów natomiast Czekoladowe Kociołki 7 galeonów więc poproszę 13 galeonów .
[J] To całe moje oszczędności ale dla mamy wszystko ! * wyciągnąłem z kieszeni portfel i wziąłem z niego 13 galeonów *
[S] Zapakować w reklamówkę ?
[J] Nie dziękuje . * podałem w ręce sprzedawcy galeony*
[S] Dziękuje i zapraszam ponownie ! * powiedział z uśmiechem*
[J] Dobrze , do widzenia ! * następnie wyszłem ze sklepiku*
Czy przeczytałeś regulamin? Tak , przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Poprawiłem : )
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Brakuje momentu ujawnienia się magi, rozwiń opis charakteru kreując konkretna osobowość abym mógł przydzielić twoją postać do jakiegoś domu. Opis wyglądu to nie jest opis ciuchów. Rozwiń akcje IC
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę
_Gagri_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
_Gagri_ napisał(a): (08.10.2015 21:14)Imię i nazwisko postaci: Zuu Menson
Data i miejsce urodzenia: 11.08.2033 , Londyn
Status krwi: (0%, 50%, 100%) 75%
Historia postaci: Urodziłem się 11 sierpnia roku 2033 . Moja mama ma na imię Lucy Bloom a tata Patrick Menson mój tata jest dobrym ojcem jednak stanowczo za dużo pije , nie mogę znieść ich kłótni czasem chcę wejść do pokoju i wydrzeć się na swojego tatę ... Moja mama jest miłą kobietą bardzo rzadko na mnie krzyczy , dba o mnie i kocha . Gdy miałem 6 lat stało się coś niesamowitego ! W całym Londynie nie było prądu , był wieczór i wszędzie było ciemno a ja niestety bałem się ciemności więc zacząłem płakać następnie mama przyszła do mnie ze świecą , powiedziałem do mamy że chcę by pojawiło się światło i wnet zapaliła się żarówka , mama wyjrzała przez okno lecz u nikogo nie paliło się światło , ani w latarniach ani w domach . Gdy skończyłem 11 lat następnego dnia , po dniu moich urodzinach w oknie pojawiła się biała sowa , do nogi miała przyczepiony mały list więc pomyślałem że to do mnie następnie otworzyłem okno i wziąłem liścik , to był list przyjęcia do szkoły magii w Hogwarcie !
Wygląd postaci: Mam czarno - brązowe włosy na twarzy mam parę niewidocznych piegów . Nie jestem chudy ale też nie gruby mam prostą budowę ciała , jestem też dość garbaty .
Cechy charakteru: Gdy ktoś mnie prosi o pomoc , pomagam mu lubię być dobry dla innych , nie umiem odmawiać . Jak ktoś mnie zaczepia ignoruję go lecz czasem lubię kogoś wziąć za skórę .

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od youtubera o nazwie Drollercaster : D

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to pisanie na czacie jako swoja wymyślona postać zapisuje się ją między taką gwiazdką : * . np. *Dzień dobry panu*

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?OOC to pisanie w swojej osobie np gdy chcemy iść po coś do kuchi piszemy w nawiasie ( zw idę po coś do kuchni )

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

[J] - Ja [S] - Sprzedawca
[J] Dzień dobry przyszedłem kupić jakieś przysmaki * przywitałem się z uśmiechem na twarzy*
[S] Witaj w czym mogę służyć ? * przywitał się z uśmiechem na twarzy*
[J] Mógłby pan mi polecić jakieś słodkości ? Moja mama ma dziś urodziny ii ... Chciałbym kupić jej coś wyjątkowo słodkiego. *powiedziałem z niepewną twarzą*
[S] Oczywiście ! Na pewno coś się znajdzie ! Jeśli to są urodziny twojej mamy to polecam Bombonierki Lesera albo Czekoladowe Kociołki . *odpowiedział wskazując na dane słodycze *
[J] To poproszę obie ! Ile płacę ? *zapytałem się wpatrując się w sprzedawce*
[S] Bombonierki kosztują 6 galeonów natomiast Czekoladowe Kociołki 7 galeonów więc poproszę 13 galeonów .
[J] To całe moje oszczędności ale dla mamy wszystko ! * wyciągnąłem z kieszeni portfel i wziąłem z niego 13 galeonów *
[S] Zapakować w reklamówkę ?
[J] Nie dziękuje . * podałem w ręce sprzedawcy galeony*
[S] Dziękuje i zapraszam ponownie ! * powiedział z uśmiechem*
[J] Dobrze , do widzenia ! * następnie wyszłem ze sklepiku*
Czy przeczytałeś regulamin? Tak , przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Proszę przyjmijcie mnie ! : < Wiem że mało napisałem ! Ale tak bardzo chcę się dostać !! >.<

Jeszcze nie dokończyłem jak coś ...
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Cytat:Proszę przyjmijcie mnie ! : < Wiem że mało napisałem ! Ale tak bardzo chcę się dostać !! >.<

W takim razie masz 3 dni na dni na dokończenie podania.
_Gagri_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
Poprawiłem to pierwsze które wysłałem
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.