Witaj!

Podanie
robloxiarz43
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Wink 
Imię i nazwisko postaci: Igor Despard
Data i miejsce urodzenia: 5.08.2033r. Londyn, ul.Magnolia Road 7.
Status krwi: (0%, 50%, 100%) 0%
Historia postaci: (Minimum osiem zdań złożonych.) Pewnego dnia Mariusz Despard zauważył piękną kobietę.Spojrzał na nią i ona też na niego.Mariusz zarumienił się i ona też.Nazywała się Magda Love.9 miesięcy później poślubili się.W roku 2033 urodzili zdrowego synka.Nazwali go Igor.Po pięciu latach Magda i Mariusz zobaczyli że ich syn robi coś dziwnego.Potrafił lewitować przedmiotami.Jego rodzice bardzo się zdziwili, ale wiedzieli o istnieniu magii.W wieku jedenastu lat dostał list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Magda i Mariusz już dawno wiedzieli że Igor dostanie taki list.Igor nie wiedział jak się dostać na Peron 9 i 3/4 ale rodzice pomyśleli że może trzeba wejść na barierkę.Igor tak zrobił.Przez chwilę pomyślał że uderzy w nią ale niby tajemne przejście znalazł się obok pociągu do Hogwartu.W Ekspresie Hogwart spotkał piegowatego chłopca o brązowych włosach.Podobnie jak Igor był bardzo podniecony wyjazdem do Szkoły Magii.Chłopiec opowiedział Igorowi o wiosce Hogsmeade która jest zamieszkiwana tylko przez czarodziejów.W Hogsmeade są bardzo ciekawe sklepy:Miodowe Królestwo-wielki sklep z różnymi magicznymi słodyczami.Gospoda Pod Trzema Miotłami-jak sama nazwa wskazuje jest to gospoda, gdzie można sobie zamówić po kuflu kremowego piwa.Bar pod Świńskim Łbem-obskurny bar w którym zawsze jest sporo dziwaków.Ów czarnowłosy chłopiec wiedział tylko tyle o Hogsmeade. Jednak chłopcy nie mieli czasu na więcej gadek, ponieważ zobaczyli Hogwart. Szybko ubrali szaty i wysiedli z pociągu.Gajowy Johny zaprowadził Igora i czarnowłosego chłopca do łodzi.Było im przeraźliwie zimno, a nie mieli kurtek.Kiedy dopłynęli i przekroczyli bramy Hogwartu, weszli do wielkiej sali wraz ze stoma dziećmi.Nauczycielka Jean wyczytała imię:- Igor Despard! Igor usiadł na krześle które znajdowało się na samym środku Wielkiej Sali. Profesor Jean włożyła mu na głowę starą postrzępioną Tiarę Przydziału.Tiara wykrzyknęła: -Gryffindor!Igor tak się ucieszył że nawet nie można tego sobie wyobrazić.Przez siedem lat uczył się świetnie. Tak jak mówili mu rodzice był bardzo potężnym czarodziejem. Koniec Smile Wygląd postaci: (Minimum sześć zdań złożonych.) Igor jest pryszczaty i piegowaty.Jest średniego wzrostu, około 140 cm.Jest dość chudy ale silny.Ma zielony kolor oczu i blond włosy.Zawsze ubiera się na niebiesko.Nie waży jakoś specjalnie dużo: 33 kg.Na twarzy ma kilka piegów i pryszczy.Ma małą wadę wzroku, więc nosi prostokątne niebieskie okulary.
Cechy charakteru: (Minimum sześć zdań złożonych.) Igor w sytuacjach zagrożenia (a miał takich kilka) jest bardzo odważny.Jest trochę leniwy, ale bardzo pomocny.Nigdy nie przejawiał wyniosłości.Igor jak się czegoś uprze dopina swego. Jest lojalny wobec swoich przyjaciół.Igor czasami jest też bardzo cierpliwy.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Obejrzałem cały sezon Sid Friends i z niecierpliwością wyczekiwałem na następny sezon.Zobaczyłem na kanale Drollercaster zwiatun Sid Friends 2.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?Jest to In Character. Zapisujemy je na czacie gry np: Witam Cię.Czynności jakie robimy zapisujemy w gwiazdkach albo używamy komendy /me. Jest jeszcze komenda którą zapisuje się nie w dwóch gwiazdkach tylko w czterech a służy ona do opuszczania pomieszczeń.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC to czat poza grą w którym zapisujemy rzeczy w nawiasach np (Poczekaj zaraz dokończymy budowanie domu bo muszę odrobić lekcje)

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
Igor wchodzi do Miodowego Królestwa.Drzwi otwierają się same więc nawet nie wyciągnął ręki.Kiedy zobaczył cukrowe pióro, podszedł i wziął 6.Były mu bardzo potrzebne ponieważ pisał książkę.Położył je na ladzie i miła czarownica uśmiechnęła się do niego i powiedziała cenę:-Poproszę 5 galeonów.Igor odliczył 5 galeonów i zapłacił. Czarownica zapytała:-To wszystko?-Tak-odpowiedział Igor.Wyszedł z Miodowego Królestwa z szerokim uśmiechem na twarzy.
Czy przeczytałeś regulamin? Tak,jasne.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Koza567
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Paż 2015
0
#2
Rozwiń bardziej Podanie i poprawa niektóre słowa a tak to jest ok.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Nie mam czego sprawdzać nie umiesz napisać dobrego wątku ogarnij go, akcja jest źle napisana popraw ją. Resztą zajmiemy się później tak więc radzę ci nie marnować szans.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę
robloxiarz43
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#4
Ok,poprawiłem mam taką malutką nadzieję że "zdam''
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#5
Gryffindor



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.