Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
wiki88
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Alina Swodn
Data i miejsce urodzenia: 04 stycznia 2003 Anglia-Londyn
Status krwi:  100%
Historia postaci: Mieszkałam w dużej magicznej rodzinie w Londynie. Miałam trzech braci Marka,Adama i Tomka oraz siostrę- Julie. Byłam najmłodszą, ale i tak nie byłam zauważona w mojej rodzinie. Zawsze kiedy jeździłam z rodzicami i rodzeństwem do np. Cioci to o wszystkich pamiętała oprócz mnie. Dla każdego było coś do jedzenia nawet, kiedy wyjeżdżaliśmy na dłużej dla każdego łóżko było do spania... oprócz mnie. Tomek i Marek byli bliźniakami. Mają 18 lat i mogą używać czarów. Jednak nie pomagają nimi w domu, ani nie robią z nimi nic innego oprócz dokuczania mi. Cała moja rodzina myślała że jako jedyna nie dostane się do żadnej szkoły dla czarodziejów ani czarodziejek ponieważ nie dałam oznak że jestem zdolna do jakiejkolwiek magii. Żebym nie czuła się bezużyteczna znajdywali mi różne prace nie tylko w domu, ale w bibliotece, w muzeum oraz parku. Zawsze kiedy wracałam do domu po skończonej pracy w domu czekała na mnie nowa robota. Pewnego dnia jednak kiedy wróciłam do domu to nie było w nim nikogo. Na lodówce była karteczka na której napisali ,,Wrócimy za kilka dni, opiekuj się domem``. Nie mogłam uwierzyć że zostawili mnie samą w domu...
Wygląd postaci: Ma blond włosy które są lekko zakręcone na końcu. Błękitne oczy po mamie. Chuda i mała. Czerwone usta jak dojrzałe jabłko. Śniadą cerę. Nosi zieloną bluzkę w białe paski i dżinsy oraz czasami  założy niebieską sukienkę. Na palcu ma mały niebieski pierścionek z plastiku.
Cechy charakteru: Jest miła i pomocna, ale nieśmiała. Szybko się uczy. Mało rozmawia. Nie przepada za ludźmi którzy gnębią innych. Jest optymistą, a szczególnie wtedy kiedy musi robić mniej pracy niż zazwyczaj. Lubi wszystkie zwierzęta a szczególnie koty.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? O serwerze dowiedziałam się oglądając filmiki Youtube`ra Drollecaster

Co to jest IC i jak je zapisujemy? In Character- czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odrywam (chodzi o postać wirtualną w monitorze). Np. Kiedy ktoś będzie chciał mi coś zrobić (oczywiście w wirtualnym świecie) a moja postać jest nieśmiała to nie powie mu nic odważnego.


Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Out Of Character- Jest to czat do porozumiewania się z drugim graczem, który nie jest związany z twoja postacią.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
 *Wraz z moją siostrą i bratem Adamem weszliśmy do Miodowego Królestwa*

(J)- Ile za te fasolki?
(S)- 10 sykli.
(A)- Ej choć i zobacz to.- *I zaprowadził mnie tam gdzie były czekoladowe żaby*
(JU)- Bierzemy?- Zapytała się moja siostra
(J)- Zobaczmy coś innego.
(A)- O czekoladowe różdżki!
(JU)- Są też moje ulubione miętowe ropuchy!
(A)- Leprze i tak są kociołkowe pieguski!- Zaczął jak zawsze kłótnie
(JU)- Wcale że nie!- Jak zawsze broniła miętowe ropuchy
(J)- Jest toffi o barwie miodu!
(A i JU)- Toffi o barwi miodu?!-Krzyknęli chórem
(J)- To co kupujemy? -Wiedziałam że we troję uwielbiamy tę słodycz i żadne z nas sienie opsze
(A)- Oczywiście że tak.-
*Podeszłam do lady*
(J)- Ile za Toffi o barwie miodu?
(S)- 12 sykli
(J)- No to poproszę.- *Położyłam na ladę 12 sykli po czym razem z Adamem i Julie wróciliśmy do domu*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.