Witaj!

Podanie do szkoły czarodziejów
fenixx520
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Bruce Walker
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: jestem 100% obje moich rodziców jest czarodziejami .
Cechy charakteru: Odwaga,prawdomównosc,odwaga
Historia postaci:[b] [b]Urodziłem się w normalnej rodzinie o ile normalną rodzinom można nazwać rodzinne czarodziejów. Kiedy dowiedziałem się o szkole czarodziejów zawsze chciałem do nie pójść i móc czarować, ale rodzice powiedzieli mi ze musze mieć 11 lat. Ojciec pracuje w ministerstwie maggi i jest rzadko w domu a mam z wykształcenia jest Chemiczkom, ale nie pracuje ciągle jest w domu jak w normalnej rodzinie. Zawsze interesowałem się magicznymi istotami mam o nich mnóstwo książek. Jeśli chodzi o magie to nigdy jej nie uprawiałem czasami mam mi robiłam mały pokaz czarodziejski zaklęć i sztuczek. Lubię czytać książki o mag i magicznych zwierzętach. Eliksiry mnie tak nie ciekawią wiele. Może maggi nigdy nie uprawiałem, ale bawiłem się różnymi magicznymi przedmiotami Jednym z moich ulubionych jest zasłona dymna a drugim wyrzutnia śnieżek jest bardzo praktyczna w zimę. W Londynie nie zbyt wielu atrakcji, które by mnie interesowały raczej większość dzieciństwa z pędziłem w domu z 2 braci Kavitem i adim. Adi się interesuje eliksirami a kavit sparingami czarodziejskim na stole. Wszyscy razem mamy jedno wielkie hobby quidditch jeszcze nigdy nie lataliśmy na miotłach, ale byliśmy chyba na wszystkich meczach mamy nawet podpisy najlepszych graczy jak tylko pójdziemy do szkoły to chcemy dołączyć do drużyny. Moje historii nie jest zbyt ciekawa końcu mam dopiero 11 lat, z czego 5 lat nie pamientam. Jednak naj lepszą przygodom w moim zżyciu było muście na ulice pokątnom raz zabrał mnie tam ojciec żeby załatwić jakieś sprawy miałem wtedy 10 lat. Widziałem miotły różdżki ludzi, którzy popisywali się władanie ognia. Bardzo mnie zainteresowały magiczne fajerwerki, które układały się w różne kształty byłem tam 1 godz. potem musieliśmy wraca. To chyba tyle, jeśli chodzi o moim historie może to mało, ale  jak już mówiłem mam 11 lat jeszcze całe zżycie przede nom[/b][/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z linku pod filmem 

Czy przeczytałeś regulamin? :tak 

jeszcze mała proźba do administracji chciałbym trafić do tego samego domu co mój kolega :kavitPL


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Dodaj miejsce urodzenia się postaci, a nie datę. I o jakiej ulicy ty piszesz? Nie ma takiej ulicy w uniwersum Harry'ego Pottera.
fenixx520
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Poprawiłem
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Zmień imię na realne, dodatkowo angielskie.
fenixx520
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
Poprawione
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#6

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.