Witaj!

Podanie
Ewelain
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Sachiko Iwasaki
Miejsce urodzenia:  Japonia, Tokio
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Sachiko przez to całe zajście stała się osobą małomówną i nie ufną, nie umie się od teraz porozumieć z rówieśnikami, wszyscy się od niej odsunęli. Stała się płaczliwą, uciekająca od problemów dziewczyną. Jest bardzo nieśmiała, boi się odezwać do kogokolwiek nieznajomego. Lubi siedzieć sama w pokoju, w ciszy i spokoju. Mimo że jest cicha bardzo lubi pomagać mamie w różnych czynnościach domowych. Jest bardzo czuła dla swojej siostry, nawet jeśli wcześniej jej nienawidziła teraz bardzo ją kocha.
Historia postaci: Kiedy Sachiko się urodziła była oczkiem w głowie swoich rodziców, nie było dnia albo godziny, żeby nie mieli dla niej czasu. Nawet wtedy, gdy jej mama czuła się źle i była zmęczona po pracy, nie mogła sobie odpuścić czytania córce jej ulubionej bajki na dobranoc. Jeździli na wiele wycieczek dobrze się przy tym bawiąc. Ale z czasem coś się zmieniało, Sachiko rosła i rodzice coraz mniej poświęcali jej czasu byli zajęci pracą. Żeby tego jeszcze było mało jej mama miała urodzić jej siostrzyczkę. Bardzo się cieszyła że będzie miała młodsze rodzeństwo, ale gdy się urodziła rodzice już w ogóle nie mieli dla niej czasu. Z tego powodu Sachiko w szkole zaczęła stwarzać problemy wychowawcze. Kiedy zachorowała trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. W szpitalu była jakieś 6 miesięcy, ale kiedy z niego wyszła i mogła wrócić do domu zmieniła się, stała się cichą, zamkniętą w sobie dziewczyną. Postanowili przeprowadzić się do Anglii. Sachiko nie umiała się wpasować w nowe otoczenie. Jej życie było piekłem, ale rodzice teraz mieli dla niej czas i wszystko się zmieniło. Chociaż nie wszystko Sachiko się zmieniła, nie była już tą samą radosną dziewczyną, pełną energii.Pewnego dnia dostała list, była zdziwiona, bo było to z Hogwartu. Nigdy nie słyszała o takiej szkole, kiedy jej tata zauważył list, zawołał Tsuye i razem z nią postanowili opowiedzieć Sachiko kim tak naprawdę jest jej ojciec...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z filmu  Drollercaster'a

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak przeczytałam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Mam nadzieje że wszystko jest dobrze, ale jeśli nie to przepraszam i poprawie.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Dopisz do historii moment przeprowadzki do Anglii, aby twoja postać mogła dostać list z Hogwartu.
Ewelain
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Czy już jest dobrze?
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Do Hogwartu idzie się w wieku 11 lat (czyli przed szkołą średnią), jeszcze to popraw.
Ewelain
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
Musiałam zmienić trochę historię, ponieważ nie pasowało mi że 11 latka będzie w nałogu. Czy teraz jest dobrze?
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.