Witaj!

Podanie na ucznia Filip632
filip632
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2014

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Isaac Nimoy

Miejsce urodzenia: Edynburg, Szkocja

Czystość krwi: 100%

Historia postaci: Ervin pochodził ze szkockiego klanu czarodziejów czystej krwi - Nimoy. Była to tradycjonalistyczna rodzina - panowała zasada, że dzieci nie są wysyłane do szkół, lecz były uczone czytania, pisania i innej podstawowej wiedzy oraz magii w domu, przez rodziców. Dorosły już Ervin Nimoy spotkał w swoim życiu czarownice Aggie, absolwentkę szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie, w której zakochał się ze wzajemnością a następnie się pobrali. Rok później doczekali się dziecka, które nazwali Isaac, po ojcu Aggie. Młody Isaac bardzo szybko nauczył się mówić a także pisać i czytać. W wieku czterech lat, gdy bawił się w ogrodzie rozpadał się deszcz, ale gdy po kilku minutach wrócił do domu, ku zdziwieniu i uciesze jego rodziców był całkowicie suchy. Tak objawiła się u niego pierwszy raz magia, od tamtego czasu raz na jakiś czas pojawiały się wokół niego dziwne zjawiska. Żył lekko i swobodnie, ponieważ rodzice go rozpieszczali spełniając jego wszystkie zachcianki, przez co nieświadomie go krzywdzili. Czasem wykorzystywał spryt by dostawać od rodziców to co chce. W dniu jedenastych urodzin Isaaca do posiadłości przyleciała sowa z listem od szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie, według którego został przyjęty do tejże szkoły. Początkowo Ervin nalegał by zignorować list i według tradycji jego klanu nauczać syna magii w domu, ale w końcu pod wpływem swojej żony zgodził się na wysłanie syna do szkoły. Ervin oddał synu swoją różdżkę, twierdząc że mu się już nie przyda, ponieważ w domu jest Aggie. Isaac pojechał z mamą do Hogsmeade, które było bliżej niż Londyn i kupili pozostałe rzeczy z listy do Hogwartu. Jakiś czas później mama odprowadziła go pod Ekspres do Hogwartu, który przyjechał właśnie z Londynu. Ervin był bardzo podekscytowany i z rówieśnikami szedł za gajowym. Tak zaczęła się jego przygoda.

Wygląd postaci: Isaac jest chłopcem o szczupłej sylwetce i wyprostowanej posturze. Jego ciemnobrązowe włosy są zawsze schludnie ścięte i uczesane. Ma spokojne oczy koloru niebiesko-szarego. Na lekcjach i uroczystościach ubiera się w szaty szkolne z motywami swojego domu w Hogwarcie. Na co dzień zakłada eleganckie ubrania z dominacją kolorów czarnych i szarych. Można o nim powiedzieć, że gustuje w eleganckich szatach ale nie lubi mugolskich ubrań. Zawsze zakłada tylko czarodziejskie odzienie.

Cechy charakteru: Isaac z powodu rozpieszczania w dzieciństwie jest pusty i brak mu szacunku do niektórych osób. Posiada cechę sprytu której często używa by mieć to, czego chce. Rówieśnicy muszą sobie zasłużyć, by dołączyć do grona jego przyjaciół. Ceni czystą krew, bo tak mu kazano. Jest ciekawy świata i lubi poznawać nowe tajniki magii. W głębi czasem nie lubi swoich cech ale nie potrafi się zmienić mimo chęci. Stara się zawsze godnie reprezentować swoją rodzinę.

Zainteresowania: Interesuje się dawnymi dziejami magii. Bardzo lubi poszerzać swoją wiedzę na temat magii oraz jej historii. Bardzo lubi latać na miotle. Nie lubi eliksirów oraz zielarstwa i nie potrafi opanować tych dziedzin. Lubi wszelką formę zaklęć więc lubi przedmioty takie jak transmutacja i ziu.

Rodzina postaci
Aggie Nimoy - Mama
Ervin Nimoy - Tata
Żadna z tych postaci nie należy do gracza



[OOC]
Nick w grze: filip632


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Jako nieco złośliwego chłopaka gustującego w eleganckich ubraniach. Będzie starał się o punkty dla domu ale często będzie również skłonny do łamania regulaminu. Będzie miał kilku przyjaciół jak i wrogów.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC czyli In Character to chat który zapisujemy normalnie bez nawiasów i podaje się w nim wypowiedzi naszej postaci (normalnie), np. Hej jestem Jan, czynności naszej postaci (w gwiazdkach albo /me), np. *Kicha*, oraz opis otoczenia (dwie gwiazdki albo /do), np. **Ptak siedzi w dziupli**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Out of character jest to chat którego używamy do komunikacji poza IC i zapisujemy to w nawiasach, np. (Chłopaki jem szynke)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Tak, z LSRP na Sampie oraz z Hapel bo grałem tu wcześniej

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Kolega mi powiedział

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

Isaac: Siema, pokażesz mi drogę do sali transmutacji?
Olivier: No nie wiem, a co ja z tego będę  miał?
Isaac: Mogę powiedzieć o tym twojemu opiekunowi i może zgarniesz przez to kilka punktów dla swojego domu.
Olivier: Nie zależy mi na punktach. Może masz jakieś lepsze argumenty?
Isaac: No dobra, *wyciąga sakiewkę* dam Ci tu parę sykli, w zamian za to, że ty mi pokażesz drogę.
Olivier: Przekonałeś mnie *uśmiecha się* za pięć sykli cię zaprowadzę.
Isaac: Niech będzie, ale dam ci je gdy już dojdziemy na miejsce.
Olivier: Stoi, idziemy.

[Obrazek: b634f6eb6f50.png]

Czy przeczytałeś regulamin? TAK !!!

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Podanie Zaakceptowane! 




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.